V Turnově pořádají desátý ročník Dne dětí s Ponorkou

07.06.2024 21:14:13 | Autor: Žlutá ponorka | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Turnov

V Turnově pořádají desátý ročník Dne dětí s Ponorkou

Největší akce pro děti a mládež na Turnovsku se uskuteční v sobotu 8. června odpoledne již podesáté. Park u letního kina ožije atrakcemi a disciplínami mnoha místních spolků nebo firem.

Největší akcí pro děti a mládež v regionu v sobotu 8. června 2024 odpoledne ožije park u letního kina v Turnově. Kromě atrakcí a disciplín mnoha místních spolků nebo firem bude opět možné vyzkoušet nové nafukovací atrakce, každý si může odnést drobné ceny a šťastlivci i skvělé LEGO stavebnice. Své umění předvede kouzelník s bublinami, akrobati na chůdách, ale také sokolové s ukázkou sletové skladby. Díky místním partnerům je veškerý program zdarma.

Den dětí tradičně organizuje Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov. Nad letošním desátým ročníkem převzal záštitu náměstek hejtmana LK pro školství, mládež a tělovýchovu RNDr. Jiří Čeřovský. Generálním partnerem se letos stala firma ONTEX CZ. Hlavními partnery jsou společnosti Crytur, s. r. o., a Trevos, a. s. Mezi partnery patří dále KV final, s. r. o., Juta, a. s., a Pivovar Rohozec. Akci finančně podporuje také město Turnov stejně jako Liberecký kraj. Bez pomoci jmenovaných partnerů by se akce nemohla uskutečnit v takovém rozsahu a za takto příznivých podmínek pro návštěvníky, DĚKUJEME.

„Opět chystáme bohatý program za účasti téměř dvacítky místních spolků, klubů a organizací, pracujících s mládeží. Na různých stanovištích tak možná poznají děti své vedoucí, trenéry nebo učitele. Den dětí letos vhodně doplní sokolové se svým sletovým programem, takže bude živo nejen v parku, ale i na stadionu. Mnoho dětí po skončení své secvičné se jistě rádo přijde vydovádět na dětský den. Přivezeme nový výběr skákacích atrakcí pro různé věkové skupiny. Ta největší z nich má úctyhodných 5,5 metru na výšku. Z důvodu bezpečnosti pak bude na chod atrakcí dohlížet necelá desítka pomocníků," uvedl kapitán Žluté ponorky Tomáš Zakouřil.

A co nás tedy v sobotu odpoledne v parku čeká? Slavnostní zahájení s bublinovou show proběhne ve 14:30, ale aktivity se otevřou již půl hodiny předem. Novinkou bude stanoviště bojových umění Taekwondo nebo koutek dětského tetování a malování na obličej. K vidění bude hasičské auto, stavební stroj i tradiční výukový včelí úl. Od 16:30 nám Dětský den s Ponorkou vyvrcholí závěrečným pódiovým programem, který zakončí losování největších výher, LEGO stavebnic a dalších darů partnerů.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 7. až 9. června

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Všedobr aneb vše dobré pro tělo i duši

Všedobr na Krásné je první ročník malého jednodenního festivalu, který navazuje na celoroční cyklus dílen a přednášek, které Kittelovo muzeum pořádá. Díky pozvaným hostům se zde v sobotu 10. srpna propojí tradiční léčitelství s novými léčebnými postupy, které zde lidé budou moci poznat nebo si i vyzkoušet. Podrobná pozvánka

Na Frýdlantsku vyjede dodávka na přepravu jízdních kol

S platností od 11. července 2024 posílí náhradní autobusovou dopravu na Frýdlantsku mimořádně zavedená linka „K". Nová linka ve formě dodávky jedoucí v trase vybraných spojů linky náhradní autobusové dopravy „C" je určena výhradně k přepravě jízdních kol. Spoj s vlekem na jízdní kola vyjíždí až do konce prázdnin denně v 8:25 z autobusového nádraží v Liberci jako zrychlený spoj do Frýdlantu a dále pak po své trase na Smědavu (s časovým posunem odjezdu na 9:00).


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 12. až 14. července
Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
Po stopách filmařů: v kraji se točila Pyšná princezna i Léto s kovbojem
Závod světové série ve fourcrossu horských kol je zpátky v Jablonci
Léto přináší novinky a zajímavosti na hradech a zámcích

Nejčtenější články

11.07.: Tanečníci ILMA Turnov soutěžili v Řecku na mistrovství světa
12.07.: Krakonošovy letní podvečery podvacáté obsadí jilemnické náměstí
11.07.: Bouřky zaměstnaly hasiče v kraji, nejčastější bylo čerpání vody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT