V Turnově proběhne konference s názvem Dobrovolnictví na hraně

02.09.2019 10:21:51 | Autor: Dana Jirušková | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Turnov

V Turnově proběhne konference s názvem Dobrovolnictví na hraně

V pondělí 16. září 2019 proběhne v sále Střední uměleckoprůmyslové školy Turnov konference, která představí aktuální situaci dobrovolnických služeb v České republice, a to v rámci několika tematických bloků.

Vyzdvihnut bude význam všech dobrovolnických programů a jejich další rozvoj. Konference je také prostorem pro vytváření vazeb mezi dobrovolníky a pro diskuzi aktuálních problémů. Konference proběhne v čase od 10 do 17 hodin v sále SUPŠ, Skálova 373.

Témata jsou dobrovolnictví ve věznicích, dobrovolnictví generující příjem, neviditelní dobrovolníci v komunitách - výběr workshopu, firemní dobrovolnictví - výběr workshopu, online dobrovolnictví, dobrovolnictví se počítá.

Účastnický poplatek činí 200 Kč, pro studenty 100 Kč, a zahrnuje občerstvení v průběhu celého dne, oběd a podklady z konference. Poplatek je hrazen bezhotovostně na účet: 33243324/0300, podrobnější informace k platbě obdržíte po registraci. Na konferenci je nutné přihlášení předem, kapacita míst je omezena.

Konference je určena zástupcům vysílajících a přijímajících organizací v oblasti dobrovolnické služby, zájemcům z řad NNO, příspěvkovým organizacím, poskytovatelům sociálních služeb, studentům středních a vysokých škol v České republice, především však z oblasti Turnovska a Liberecka.

V případě zájmu můžete dorazit již o víkendu a užít si Český ráj v celé své kráse. Ubytování je možné ve Středisku volného času Žlutá ponorka na noclehárně - kapacita 25 osob, cena je 100 Kč/osobu s vlastním spacákem a karimatkou. Ubytování si účastníci zařizují sami a lze jej najít na odkazu: https://www.ponorkaturnov.cz/pronajem/nocleharna-ponorka

V rámci této akce je možné zhlédnout i výstavu na nádraží nebo v budově radnice s názvem "Propojeni" Výstava o kráse dobrovolnictví zblízka.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Z kavalíra se vyklubal zloděj, který okradl 90letou seniorku
Soutěž Sdílej s námi Liberecký kraj vrcholí putovní výstavou
Konference na kraji se zabývala domácím násilím
Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Nejčtenější články

22.06.: Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách
22.06.: Kraj pořídil svým organizacím dalších šestnáct elektromobilů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT