V Železném Brodě se srazila dvě vozidla

25.03.2022 21:53:11 | Autor: pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Železný Brod

V Železném Brodě se srazila dvě vozidla

Policisté šetří dopravní nehodu dvou vozidel, která se stala ve středu 23. března na místní komunikaci v ulici Příkrá v Železném Brodě.

„Řidička s vozidlem Ford Ka jela z kopce ve směru do centra města, kde na základě provedeného šetření nejela při pravém okraji vozovky a střetla se s protijedoucím vozem Daewoo Lanos. Ke zranění osob naštěstí nedošlo, ale předběžná výše způsobené škody činí částku 110 tisíc korun. Dechové zkoušky na přítomnost alkoholu u řidičky i řidiče druhého vozidla měly negativní výsledky," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou i nadále šetří veškeré okolnosti celé události a vzhledem ke skutečnosti, že řidička vozidla Ford Ka se zaviněním dopravní nehody nesouhlasí, budou celou věc následně zasílat příslušnému správnímu úřadu.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Nehod v kraji oproti loňsku ubylo, ale řidiči od nich více ujíždějí
Kamion v Horní Branné hasiči vrátili na silnici
Mezi Spálovem a Železným Brodem najel vlak do spadlého stromu
Na silnici I/35 v Turnově se srazila dvě auta
Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce

Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.

Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení

Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
Prezident dostal v Jablonci hodiny, jeho choť vánoční ozdoby

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT