Vánoční trhy na Bělišti v Železném Brodě začnou 6. prosince

29.11.2017 08:09:55 | Autor: Kateřina Řezníková | Rubrika: KULTURA | Obce: Železný Brod

Vánoční trhy na Bělišti v Železném Brodě začnou 6. prosince

Vánoční trhy na Bělišti v Železném Brodě proběhnou letos opět v prvním prosincovém týdnu, tedy od 6. do 10. 12., vždy od 9 do 17 hodin. Návštěvníci budou moci vybírat dárky z širokého sortimentu zboží, ochutnat vyhlášený Bělišťák a čerstvé pečivo a nákupem drobných výrobků a bylinek podpořit činnost Sdružení zdravotně postižených.

Středisko volného času Mozaika připraví zvláště pro mladší návštěvníky tvůrčí dílnu. Trhy budou v přízemí domu provázeny vánoční výstavou. Akce bude zpestřena předváděním řemesel - bude možné obdivovat výrobu textilních vánočních ozdob, paličkované krajky, patchworku, pletení z pedigu a vyřezávání betlémových figurek, které zajistí šikovné ruce paní Věry Polákové, Zdeňka Horny, Aleny Matějkové a Stanislavy Mlejnkové.

V pátek od 16 hodin vystoupí před domem s dechovými nástroji žáci Základní umělecké školy pod vedením Rudy Müllera. V sobotu odpoledne se o zábavu před domem postará Rodinné centtum Andílek. Těšit se mimo jiné můžete na andělskou stezku, zpívání, kutění, výstavku či divadélko. V neděli ve 14 hodin zahrají děvčata z loutkařského kroužku SVČ Mozaika krátkou pohádku.

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v prosinci

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj pomáhá svým příspěvkovým organizacím při zadávání veřejných zakázek

Vyhledat veřejné zakázky téměř všech příspěvkových organizací Libereckého kraje lze na profilu zadavatele. Nedávno se tam přidala i liberecká zoo, kterou kraj vloni převzal do své správy. Kraj svým příspěvkovým organizacím při administraci veřejných zakázek výrazně pomáhá. „Liberecký kraj i jeho příspěvkové organizace postupují při zadávání veřejných zakázek dle Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2021 k zadávání veřejných zakázek. Směrnice určuje postupy zejména u menších veřejných zakázek, které jsou od 200 000 korun bez DPH uveřejňovány na profilu zadavatele. Na tomto místě je možné vyhledat i veřejné zakázky téměř všech 87 příspěvkových organizací, které kraj zřizuje. Jedná se o střední školy, domovy důchodců nebo muzea. Dodavatelé tak naleznou informace o veřejných zakázkách na jednom místě," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.

Na Jablonecku od 1. února vyjely nové autobusy ČSAD Slaný

Na Jablonecku od 1. února vyjely nové autobusy ČSAD Slaný

Ve středu 1. února 11 minut po půlnoci vyjel první spoj z Rychnova a poté už na všechny trasy městské hromadné dopravy vyjely autobusy nového dopravce ČSAD Slaný. Společnost bude na Jablonecku nově obsluhovat městskou dopravu příštích pět let. Více podrobností a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 3. až 5. února
Únorová nabídka akcí Sportovního centra Semily
Nový sníh a vítr v kraji porážely stromy a zapříčinily nehody
V turnovských školách se rozbíhá preventivní kampaň
Město Semily vybuduje v lokalitě Na Vinici retenční nádrž

Nejčtenější články

01.02.: Chaloupky pod horama otevírají novou muzejní sezonu v Lomnici
02.02.: Nejtěžší zápas pro starší žáky HC Turnov i Adama Jindřiška
03.02.: Nový sníh a vítr v kraji porážely stromy a zapříčinily nehody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT