Ve Slané uvedou v repríze komedii Vinnetou

23.12.2022 07:19:50 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Slaná

Ve Slané uvedou v repríze komedii Vinnetou

Příznivce divadla zvou pořadatelé v pondělí 26. prosince, tedy na Štěpána, do Kulturního domu ve Slané, kde na ně od sedmi hodin večer čeká představení Vinnetou.

Jedná se o bláznivou komedii Petra Kolečka v podání domácího Divadelního souboru Tyl Slaná. Slánský divadelní spolek si pod vedením režiséra Radka Šmída připravil představení o hrdinech našeho dětství, pokrevních bratrech Old Shatterhandovi a Vinnetouovi. Vydejte se napříč vrcholky vysokých pohoří, nekonečnými dálavami amerických prérií a prožijte s nimi a jejich přáteli veliká dobrodružství a nemilosrdné boje za čest a slávu. Drama cti v kulisách Divokého západu...

Příběh úředníka Památkového úřadu Středočeského kraje, kterého se snaží uplatit lobbista kvůli stavbě dálnice. Nadsázka a humor při zachování odkazu knižní předlohy budiž pozvánkou pro všechny příznivce romantiky divokého západu i dobré zábavy. Komedie na motivy románů Karla Maye a filmů Haralda Reinla.

Věříme, že do slánského kulturního domu přijde divadelníky podpořit co nejvíce diváků. Odměnou jim bude komedie, která vedle spousty zábavy nepostrádá ani napětí, romantiku a jedinečné jezdecké scény! To vše s hrdiny prožijete, když se na představení přijdete podívat.

Jak známo, dobrých komedií není nikdy dost! Tak se přijďte pobavit, rádi vás přivítáme - od adolescentů až po pamětníky... Toto představení je opravdu pro všechny, kterým už bylo aspoň 10 let!

Napětí i romantika, ale hlavně skvělá komedie! Toho všeho se dočkáte v Kulturním domě ve Slané u Semil už 26. prosince 2022 od 19 hodin. Vstupné 100 a 70 Kč, občerstvení bude zajištěno v přilehlé restauraci.

Více článků o divadlech v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Divadla

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Desná zvou na vysocké divadlo

o Desné můžete zavítat v pátek 31. března od 19 hodin do KD Sklář na divadelní představení Zátiší s loutnou, které vám představí DS Krakonoš Vysoké nad Jizerou.

Tématem krajské konference bude nedostatek bytů i ztráta bydlení

O sociálním a dostupném bydlení budou diskutovat účastníci konference s názvem Rozvoj sociálního a dostupného bydlení: stát, kraj, obce v pátek 31. března 2023. Více než sedmdesát aktérů a zájemců o toto téma nejen z Libereckého kraje bude přítomno na setkání. Mimo jiné promluví i hejtman Martin Půta, ředitel Agentury pro sociální začleňování Martin Šimáček a starostové obcí, ve kterých se programy podpory bydlení úspěšně rozvíjejí. „Konferencí chceme reagovat na potřebu větší spolupráce mezi samosprávami a krajem v oblasti bydlení. Je nutné společně hovořit o nedostatku bytů, prevenci jejich ztráty, bytové nouzi i o správě bytového fondu. Věřím, že odborná diskuse přispěje do budoucna k zajištění možnosti dostupného bydlení pro všechny občany, včetně těch nejzranitelnějších," řekl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Semilské muzeum oživí Velikonoční jarmark
Volejbalisté Malé Skály končí ve 2. lize čtvrtí
Florbal Turnov: Muži sestupují do divize
Botanická zahrada pomůže studentům Technické univerzity v praxi
Velikonoční jarmark na Bělišti se koná od 31. března do 2. dubna

Nejčtenější články

28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta
27.03.: Krajský titul 2022/ 2023 získali hokejisté Turnova!
28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT