Ve Slané uvedou v repríze komedii Vinnetou

23.12.2022 07:19:50 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Slaná

Ve Slané uvedou v repríze komedii Vinnetou

Příznivce divadla zvou pořadatelé v pondělí 26. prosince, tedy na Štěpána, do Kulturního domu ve Slané, kde na ně od sedmi hodin večer čeká představení Vinnetou.

Jedná se o bláznivou komedii Petra Kolečka v podání domácího Divadelního souboru Tyl Slaná. Slánský divadelní spolek si pod vedením režiséra Radka Šmída připravil představení o hrdinech našeho dětství, pokrevních bratrech Old Shatterhandovi a Vinnetouovi. Vydejte se napříč vrcholky vysokých pohoří, nekonečnými dálavami amerických prérií a prožijte s nimi a jejich přáteli veliká dobrodružství a nemilosrdné boje za čest a slávu. Drama cti v kulisách Divokého západu...

Příběh úředníka Památkového úřadu Středočeského kraje, kterého se snaží uplatit lobbista kvůli stavbě dálnice. Nadsázka a humor při zachování odkazu knižní předlohy budiž pozvánkou pro všechny příznivce romantiky divokého západu i dobré zábavy. Komedie na motivy románů Karla Maye a filmů Haralda Reinla.

Věříme, že do slánského kulturního domu přijde divadelníky podpořit co nejvíce diváků. Odměnou jim bude komedie, která vedle spousty zábavy nepostrádá ani napětí, romantiku a jedinečné jezdecké scény! To vše s hrdiny prožijete, když se na představení přijdete podívat.

Jak známo, dobrých komedií není nikdy dost! Tak se přijďte pobavit, rádi vás přivítáme - od adolescentů až po pamětníky... Toto představení je opravdu pro všechny, kterým už bylo aspoň 10 let!

Napětí i romantika, ale hlavně skvělá komedie! Toho všeho se dočkáte v Kulturním domě ve Slané u Semil už 26. prosince 2022 od 19 hodin. Vstupné 100 a 70 Kč, občerstvení bude zajištěno v přilehlé restauraci.

Více článků o divadlech v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Divadla

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kino Varšava bude hostit přednášku k tématu rodin v digitálním světě
Podzim v Krkonoších láká na Zapadlé vlastence i Pojizerský Pacifik
Žoky se štěpkou hořely v průmyslovém objektu ve Zlaté Olešnici
Turnov bronzový v soutěži Přívětivý úřad 2023
Stovky návštěvníků přišly na den otevřených dveří turnovské Špéry

Nejčtenější články

25.11.: Kraj rozšíří nabídku na železnici o nové noční vlaky
26.11.: Stovky návštěvníků přišly na den otevřených dveří turnovské Špéry
25.11.: Kolem Dubé: mokřady, staré chalupy a svatý Jan z kamene vytesán

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT