Ve Studenci oslavili nové kabiny mnoha zápasy, výkop měly biatlonistky

04.07.2021 20:09:58 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Studenec

Ve Studenci oslavili nové kabiny mnoha zápasy, výkop měly biatlonistky

Fotbalisté SK Studenec o minulém víkendu naplno oslavili rekonstrukci zázemí a nové kabiny. Program probíhal v sobotu i v neděli, mezi hosty byly kromě fotbalistů a okresních funkcionářů i fotbalistka Interu Milán a české reprezentace Eva Bartoňová nebo reprezentační biatlonistky z Jablonce Markéta Davidová, Jessica Jislová a Eva Puskarčíková.

Slavnostní přestřižení pásky v neděli 27. června provedli hráčka Interu Milán Eva Bartoňová, sekretář SK Studenec a předseda OFS Semily Petr Junek, předseda SK Studenec Václav Vancl, emeritní předseda SK Studenec Vítek Kuřík, starosta Studence Jiří Ulvr a místostarosta Studence Martin Mülbach pod dohledem Zbyňka Popra (sekretář LKFS) a Petra Herze (bývalý dlouholetý předseda OFS).

Slavnostní otevření kabin a zázemí na fotbalovém stadionu ve Studenci<br />Autor: Miroslav Jezdinský Sobotních oslav se zúčastnilo zhruba 250 diváků, nedělního programu, ve kterém bylo zahrnuto právě slavnostní přestřižení pásky a veřejná prohlídka celého zázemí s malým občerstvením, se zúčastnilo zhruba 100 diváků, další stovky pak přišly v průběhu dne na utkání mužů Studence se Zálesní Lhotou.

„Velké poděkování si zaslouží Všichni, kteří se podíleli na těchto oslavách, všichni aktéři, fanoušci, příznivci... Nechci jmenovat jednotlivě, abych náhodou na někoho nezapomněl. Tak jak to shrnout? Jeden za všechny, všichni za SK," uvedl za pořadatelský tým moderátor David Lukeš.

Sobota 26. 6. 2021:

Mladší žáci SK Studenec - Sokol Dolní Počernice 9:5 (6:0)

SK Studenec: Korotvička - Tomáš, Pochop, Hampl, Jílek, Kalenský, Šulc, Lejdar, Hofman, Kodym, Kubátová, Trejbal, Bulušek, Havel, Budín, Greguš Trenéři: Aleš Jodas, Petr Bartoň.

Sokol Dolní Počernice: Somr - Bezděk, Amer, Trejbal, Junek, Andres Václav, Andres Jan, Adolt, Dočekal, Liška, Martinec.

Utkání SK Studenec A + legionáři – FK Jablonec U19<br />Autor: Valerián Spusta

SK Studenec A + legionáři - FK Jablonec U19 3:4p (3:1)

Rozhodčí: Blaschke - Šťastný, Kořínek. Branky: 10. Jandura Tomáš, 2. Efenberk, 37. Povr - 28. Bartoš, 58. Just Josef, 74. Svrček.

SK Studenec: Reiner (FK Jablonec) - Kuřík, Efenberk (Aritma Praha), Korotvička, Trejbal, Exner, Šír, Jandura Dan (FK Jablonec), Povr, Jandura Tomáš (FK Jablonec), Hrubý (SK Slavia Praha) - Čech, Synek, Pauček, Jezdinský, Polák, Cejnar, Šedivý, Vancl, Šír. Trenér: Martin Hrubý, Vedoucí mužstva: František Hladík.

FK Jablonec: Drbohlav (SK Studenec) - Jodas, Ryml, Karban, Řezníček, Bartoš, Linhart, Stibor, Šebek, Svrček, Kubát - Vodička, Bína, Just Josef, Just Jan

Neděle 27. 6. 2021:

Mladší přípravka SK Studenec (modrá) - SK Studenec (oranžová)

Modrá: Chrtek - Tauchman Patrik, Šulc, Tauchmanová, Tauchman Michal, Hašková, Štorm, Vráblíková, Trejbal.

Oranžová: Kuřík - Štefan Kvído, Štefan Vilda, Vaníček, Tůma, Chvojka, Lejdar, Drápal Trenéři: Martin Kuřík, Dušan Jandura, Roman Puš.

Nedělní utkání přípravek<br />Autor: Miroslav Jezdinský

Starší přípravka SK Studenec - TJ Sokol Martinice

SK Studenec: Bulušek - Korotvička, Tauchman, Mašek, Urbanec, Brož, Kuřík, Haken, Kuříková, Urbancová Trenéři: Petr Huřťák, Luboš Brož.

TJ Sokol Martinice: Fejkl - Matuš, Lukeš, Svatý, Mejvald, Veselý, Horáček, Rychtr, Ambruž, Ginzel.

Nedělní utkání Studenec - Zálesní Lhota<br />Autor: Miroslav Jezdinský

Muži SK Studenec - TJ Sokol Zálesní Lhota 7:4 (4:2)

Rozhodčí: Mašek - Liška, Máka. Branky: 14. Šimčák, 21. Šimčák, 24. Cejnar, 34. Brož, 55. Jezdinský (Peterka), 69. Šimčák - 76. Cejnar, 17. Šmíd, 28. Vydra, 74. Šír.

SK Studenec: Kuřík - Jezdinský Petr, Korotvička, Hladík, Synek, Jezdinský („Peterka"), Polák, Stránský, Brož, Šimčák, Bartoň, Kužel, Šír, Cejnar, Lejdar, Šimáček, Čapek.

TJ Sokol Zálesní Lhota: Jarý - Hermon, Palivoda, Jezdinský, Jandura Dušan, Pacholík Michal, Pacholík Jan, Pacholík Jakub, Ježek Pavel, Ježek Jiří, Šír, Šmíd, Vydra, Jandura Dan, Havlíček.

Samotné kabiny a zázemí jsme představili čtenářům už v článku zde!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Nové fotbalové kabiny ve Studenci slavnostně představí veřejnosti
FOTO: Ve Studenci rekonstruovali kabiny a zázemí fotbalistů

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec
Muzejní noc v Jilemnici naváže na oslavy 150 let místních hasičů
Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem
Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
Výstava Příběhy Severních Čech zavítá na náměstí v Malé Skále

Nejčtenější články

12.06.: Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty
13.06.: Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
12.06.: Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT