Ve Vrchlabí proběhne od 8. do 14. března Týden pro Tibet
06.03.2014 07:49:11 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Vrchlabí
Správa KRNAP se i v roce 2014 přidává tradičně k aktivitám, připomínajícím výročí povstání Tibeťanů proti čínské okupaci a podpoře dodržování lidských a občanských práv v Tibetu a ochrany unikátní tibetské přírody. Akce se konají v KD Střelnice i centru KCEV Krtek.
„Ve spolupráci s Kulturním domem Střelnice Vrchlabí, Sborem Českobratrské církve evangelické ve Vrchlabí a dalšími partnery jsme připravili celou sérii akcí Týden pro Tibet ve Vrchlabí. Přímo u nás budete moci vidět celý týden vlát tibetskou vlajku a ve čtvrtek 13. března vpodvečer přijít na besedu o Tibetu, spojenou s projekcí filmu Viliama Poltikoviče V objetí dalajlámy," uvedl náměstek ředitele Správy KRNAP Jakub Kašpar.
Ve čtvrtek dopoledne pořadatelé nabízí výtvarné "tibetské" workshopy s oblíbenou lektorkou Bosorkou z Janských Lázní školám a školkám (kontakt Michal Skalka, mskalka@krnap.cz, 737 912 331).
Obrazem: Jak probíhal Týden pro Tibet ve Vrchlabí
Související články
Obrazem: Kroužkování u krmítka v zámeckém parku
Bývalý ministr Bursík vyprávěl ve Vrchlabí o své cestě do Malého Tibetu
Obrazem: Ve Vrchlabí otevřeli unikátní ekocentrum nazvané Krtek
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
