Ve vyrovnaném derby v Košťálově brali tři body domácí

29.04.2023 22:29:45 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Libštát,Košťálov,Semily

Ve 21. kole I.A třídy se hrálo derby v Košťálově, kam přijely Semily. Vyrovnaný zápas se stal nakonec kořistí domácích v poměru 4:2. Bělá měla hrát s Hejnicemi, které se odhlásily ze soutěže, takže její hráči měli volno.

Košťálov/ Libštát - Semily 4:2 (1:0)

Derby otevřel první brankou pro Košťálov zkušený Cerman v 18. minutě. V dalším průběhu prvního poločasu ale další branka nepadla ani na jedné straně. Na začátku druhé půle zvýšil na 2:0 Piry a v 57. minutě čerstvý Houžvička už na 3:0.

Ale hosté nerezignovali a v 59. minutě snížil Hájek. Na rozdíl gólu dokonce snížil o 10 minut později semilský kapitán Frolík. Hosté měli blízko k vyrovnání, ale definitivní jistotu dal domácím v předposlední minutě gólem na 4:2 Houžvička.

Branky: 18. Cerman, 47. Piry, 57. a 89. Houžvička - 59. Hájek, 69. Frolík. Rozhodčí: Švec - Paulus, Adam, ŽK: 3:4. Diváků: 200. Košťálov: Klazar - Koldovský (71. Vancl), Kosina, Cerman, Sádek, Zajíc (46. K. Janata), Piry, Šafář, Lukeš (46. Houžvička), Holovič (54. Fejfar), Houžvička. Semily: Zamastil - Řehák (39. Novotný), Chlupáč, M. Hradecký, Mazánek, Káňa, Podzimek, Frolík, Hájek, Bejda, Kohout.