Vedoucí Kolín se ukázal nad síly fotbalistů Turnova

29.04.2012 20:35:38 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Fotbalisté FK Pěnčín-Turnov přijeli v neděli na půdu vedoucího mužstva divize FK Kolín se zdravým respektem, ale zároveň chtěli zopakovat dobrý výkon jako proti Náchodu a zkusit bodovat. To se nepovedlo, hlavně kvůli tomu, že vůbec nevstřelili branku.

„Bohužel jsme dnes nezopakovali dobrý výkon z domácího utkání a vítězství Kolína bylo naprosto zasloužené," potvrdil vedoucí družstva FKP Turnov Petr Horáček.

Kolín - FKP Turnov 3:0 (1:0)

Nejprve se nejlepší střelec divize Štoček na Metelku pouze zastřeloval, ale v 8. minutě už byl úspěšný po centru Nešpora - 1:0. Rychlý gól ale hosty nezmrazil, naopak se snažili vyrovnat - šance měli Koubek a Bernát. Těsně vedle pravé tyče následně mířila střela Bárty. V závěru první půle měli dvě velké příležitosti domácí. Nejprve brankář Metelka zneškodnil střelu Štočka a poté Novotný obětavě skluzem vykopával míč před Stejskalem.

Na začátku druhého poločasu turnovský Koubek mířil nad a proto se skóre měnilo na druhé straně, když Michálek střelou od tyče překonal podruhé Metelku. Jednu z šancí na zkorigování stavu měli Koubek s Bártou, kteří postupovali před kolínskou branku, ale domácí obránci odvrátili míč na roh. Sám před gólmanem byl poté Koťátko, ale nedal. V 81. minutě se potřetí do turnovské branky trefil Jeník a zápas byl rozhodnut. V závěru si už domácí pouze hlídali výhru a čisté konto.

Branky: 8. Štoček, 54. Michálek, 81. Jeník. Rozhodčí: Kříž, ŽK: 0:2. Diváků: 220. FKP Turnov: Metelka - Koťátko, Novotný, Horák, Petřík - D. Hurt, Brett, V. Hurt, Bernát (47. Maňas)- Koubek (76. Vavřich), Bárta (65. Ježek).