Věra Mlejnková v turnovském domově přijímala gratulace k 100. jubileu

17.08.2022 11:49:37 | Autor: redakce | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Turnov

Věra Mlejnková v turnovském domově přijímala gratulace k 100. jubileu

V pondělí 15. srpna oslavila úctyhodné 100. narozeniny paní Věra Mlejnková a gratulanty přijala v dobrém rozmaru. Ve společenských prostorách Alzheimer centra paní Mlejnkové popřál starosta města Tomáš Hocke, místostarostky Petra Houšková a Jana Svobodová, zástupce Okresní zprávy sociálního zabezpečení Semily Jaroslav Kučera, ředitelka Zdravotně sociálních služeb Jana Maříková i další pracovnice ZSST.

Oslavenkyně si zaslouženou pozornost užila, přijala blahopřání a dokonce sama pročetla i přání města Turnov. Asi největší radost jí udělal dort, protože chutný zákusek s kávou si dopřeje ráda. Mimochodem, kromě dobré kávy se smetanou i dnes ocení klasickou českou kuchyni, například svíčkovou.

Věra Mlejnková přijala gratulace k 100. jubileu<br />Autor: Marcela Jandová Paní Mlejnková se narodila 15. srpna 1922 v Turnově. V dětství se s rodinou několikrát stěhovala. V mládí byla velmi aktivní - jezdila na kole, ráda podnikala se svými blízkými pěší výlety, poznávala okolí a památky v našem kraji, zvláště v Českém ráji. Vystudovala zdravotní školu a jako zdravotní sestra nejdříve pracovala u obvodního lékaře a pak na interním oddělení v nemocnici. Svou práci milovala a brala ji jako své životní poslání.

Celý život byla velmi společenská a přátelská. Vždy ráda podala pomocnou ruku, byla ochotná a empatická. Nyní se jí nazpět dostává pomoci a péče v Domově důchodců Pohoda.

„Kromě pevného zdraví přejeme oslavenkyni spoustu příjemných a spokojených chvil," dodala tisková mluvčí města Turnov Marcela Jandová.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován

Koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem nazvané Dvě slunce právě absolvuje zpěvačka Aneta Langerová. V úterý 5. prosince od 19 hodin zavítá do jabloneckého divadla. Aneta Langerová se po vzácném čase Na Radosti vydala domů do svého nitra a stala se pozorovatelem nových příběhů.

Dva drony pro bezpečnější Jablonec

Dva drony, jeden vybavený i termokamerou, v celkové hodnotě 240 tisíc korun bez DPH zakoupilo statutární město Jablonec nad Nisou. Nyní je zapůjčilo na základě smlouvy Policii ČR, Územnímu odboru Jablonec, a drony se zapojí do systému ochrany veřejného pořádku v městě. Jablonec nad Nisou je prvním městem v Libereckém kraji, který bude mít drony k dispozici. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

První adventní neděle znamenala pro Dalmach tři body
Ježíškova vánoční pošta je v turnovském infocentru otevřená
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Již 26. ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky se blíží
Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina

Nejčtenější články

02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
02.12.: Adventní a vánoční Valdštejn začíná
04.12.: První adventní neděle znamenala pro Dalmach tři body

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT