Věra Mlejnková v turnovském domově přijímala gratulace k 100. jubileu

17.08.2022 11:49:37 | Autor: redakce | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Turnov

Věra Mlejnková v turnovském domově přijímala gratulace k 100. jubileu

V pondělí 15. srpna oslavila úctyhodné 100. narozeniny paní Věra Mlejnková a gratulanty přijala v dobrém rozmaru. Ve společenských prostorách Alzheimer centra paní Mlejnkové popřál starosta města Tomáš Hocke, místostarostky Petra Houšková a Jana Svobodová, zástupce Okresní zprávy sociálního zabezpečení Semily Jaroslav Kučera, ředitelka Zdravotně sociálních služeb Jana Maříková i další pracovnice ZSST.

Oslavenkyně si zaslouženou pozornost užila, přijala blahopřání a dokonce sama pročetla i přání města Turnov. Asi největší radost jí udělal dort, protože chutný zákusek s kávou si dopřeje ráda. Mimochodem, kromě dobré kávy se smetanou i dnes ocení klasickou českou kuchyni, například svíčkovou.

Věra Mlejnková přijala gratulace k 100. jubileu<br />Autor: Marcela Jandová Paní Mlejnková se narodila 15. srpna 1922 v Turnově. V dětství se s rodinou několikrát stěhovala. V mládí byla velmi aktivní - jezdila na kole, ráda podnikala se svými blízkými pěší výlety, poznávala okolí a památky v našem kraji, zvláště v Českém ráji. Vystudovala zdravotní školu a jako zdravotní sestra nejdříve pracovala u obvodního lékaře a pak na interním oddělení v nemocnici. Svou práci milovala a brala ji jako své životní poslání.

Celý život byla velmi společenská a přátelská. Vždy ráda podala pomocnou ruku, byla ochotná a empatická. Nyní se jí nazpět dostává pomoci a péče v Domově důchodců Pohoda.

„Kromě pevného zdraví přejeme oslavenkyni spoustu příjemných a spokojených chvil," dodala tisková mluvčí města Turnov Marcela Jandová.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Všedobr aneb vše dobré pro tělo i duši

Všedobr na Krásné je první ročník malého jednodenního festivalu, který navazuje na celoroční cyklus dílen a přednášek, které Kittelovo muzeum pořádá. Díky pozvaným hostům se zde v sobotu 10. srpna propojí tradiční léčitelství s novými léčebnými postupy, které zde lidé budou moci poznat nebo si i vyzkoušet. Podrobná pozvánka

Na Frýdlantsku vyjede dodávka na přepravu jízdních kol

S platností od 11. července 2024 posílí náhradní autobusovou dopravu na Frýdlantsku mimořádně zavedená linka „K". Nová linka ve formě dodávky jedoucí v trase vybraných spojů linky náhradní autobusové dopravy „C" je určena výhradně k přepravě jízdních kol. Spoj s vlekem na jízdní kola vyjíždí až do konce prázdnin denně v 8:25 z autobusového nádraží v Liberci jako zrychlený spoj do Frýdlantu a dále pak po své trase na Smědavu (s časovým posunem odjezdu na 9:00).


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po stopách filmařů: v kraji se točila Pyšná princezna i Léto s kovbojem
Závod světové série ve fourcrossu horských kol je zpátky v Jablonci
Léto přináší novinky a zajímavosti na hradech a zámcích
Krakonošovy letní podvečery podvacáté obsadí jilemnické náměstí
Hudebník Paulie Garand láká do kraje. Video zaujalo desetitisíce lidí

Nejčtenější články

10.07.: Výměna povrchů v turnovské ulici 5. května začne 15. července
11.07.: Tanečníci ILMA Turnov soutěžili v Řecku na mistrovství světa
11.07.: Bouřky zaměstnaly hasiče v kraji, nejčastější bylo čerpání vody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT