VIDEO: Aerobik započal letošní oslavy v semilském sportovním centru
01.12.2010 18:10:15 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Fit studio aerobiku Jany Boučkové oslavilo v neděli 28. listopadu 10 let působení ve Sportovním centru v Semilech.
Připraven byl pestrý sportovní program, který trval od 12 hodin až do večerních hodin. Zájemci či většinou zájemkyně cvičily různé styly zumby, bosu, step aerobiku a dalších sestav.
„Účastníci si mohli například i zacvičit jógu, měli jsme připravená kola a v podstatě sedm lektorů se s klienty střídalo a cvičilo se současně v zrcadlovém sále i v hale," upřesnila Jana Boučková. Pro všechny účastníky byl připraven malý dárek a další ceny mohli vyhrát v tombole.
Fit studio aerobiku existuje už od roku 1992, odkdy působí v Železném Brodě. Jubileum se vztahovalo na Sportovní centrum v Semilech, které samotné v letošním roce slaví 10 let od otevření, takže budou v Semilech následovat další akce. Nejbližší bude oslava 10 let činnosti florbalového oddílu SCC Semily, která proběhne už v neděli 5. prosince.
Oddíl aerobiku pod patronací Jany Boučkové získal za dobu své činnosti celkem tři zlata z Mistrovství České republiky, dvě zlata z Mistrovství Evropy a dokonce čtyři zlaté medaile z Mistrovství světa, vše ve sportovním aerobiku a fitness. Posledním úspěchem je druhé místo sestavy kadetek na říjnovém MS v Holandsku.
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Korunka z dílny Šenýr Bijoux opět zazářila na hlavě Miss Czech Republic
Ve slavnostní atmosféře Fóra Karlín se v sobotu 3. května rozhodlo o nových královnách krásy pro rok 2025. Všechny nové vítězky soutěže Miss Czech Republic byly ozdobeny výjimečnými křišťálovými korunkami, které již tradičně vznikly v rodinné šperkařské dílně Šenýr Bijoux Olgy Kopalové Rynešové. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku
Kraj podpoří statisíci stavebně historický průzkum památek
Dotační program, který má za cíl podpořit stavebně historický průzkum, vyhlašuje stejně jako v minulých letech i letos odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu Krajského úřadu Libereckého kraje. „V případě obnovy památkově chráněného objektu je stavebně historický průzkum podstatnou částí přípravy a my chceme majitelům pomoci tuto přípravu zvládnout," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu a cestovní ruch Libereckého kraje.
Nejnovější články
Nezaměstnanost v kraji zůstala na 4,8 %, zájem je o digitální kurzy
ZUŠ Open rozehraje a rozezní Liebiegův palác a další místa kraje
FOTO: Sedmihorky přestřílely v krajském přeboru domácí Bělou
Zahajují jarní sezonu péče o krkonošské louky
Tradiční soutěž odborných prací žáků středních škol zná své vítěze
Nejčtenější články
11.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola
11.05.: Jak probíhala připomínka 80 let od konce 2. světové války v Turnově
11.05.: Rekonstrukce krajských silnic na jaře pokračují
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.