VIDEO: Aerobik započal letošní oslavy v semilském sportovním centru

01.12.2010 18:10:15 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

VIDEO: Aerobik započal letošní oslavy v semilském sportovním centru

Fit studio aerobiku Jany Boučkové oslavilo v neděli 28. listopadu 10 let působení ve Sportovním centru v Semilech.

Připraven byl pestrý sportovní program, který trval od 12 hodin až do večerních hodin. Zájemci či většinou zájemkyně cvičily různé styly zumby, bosu, step aerobiku a dalších sestav.

„Účastníci si mohli například i zacvičit jógu, měli jsme připravená kola a v podstatě sedm lektorů se s klienty střídalo a cvičilo se současně v zrcadlovém sále i v hale," upřesnila Jana Boučková. Pro všechny účastníky byl připraven malý dárek a další ceny mohli vyhrát v tombole.

Fit studio aerobiku existuje už od roku 1992, odkdy působí v Železném Brodě. Jubileum se vztahovalo na Sportovní centrum v Semilech, které samotné v letošním roce slaví 10 let od otevření, takže budou v Semilech následovat další akce. Nejbližší bude oslava 10 let činnosti florbalového oddílu SCC Semily, která proběhne už v neděli 5. prosince.

Oddíl aerobiku pod patronací Jany Boučkové získal za dobu své činnosti celkem tři zlata z Mistrovství České republiky, dvě zlata z Mistrovství Evropy a dokonce čtyři zlaté medaile z Mistrovství světa, vše ve sportovním aerobiku a fitness. Posledním úspěchem je druhé místo sestavy kadetek na říjnovém MS v Holandsku.


Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Divoká prasata vychází z lesů a stahují se do obydlených okrajových částí Jablonce nad Nisou. Ničí louky, potravu hledají také u popelnic. Jablonečané se obávají o svou bezpečnost. Statutární město připravilo proto soubor opatření, které mají pomoci situaci zlepšit. Platit začnou od začátku prosince. Zastupitelé navíc schválili dvoutisícovou odměnu mysliveckému sdružení za prokazatelně odlovený nebo chycený kus. Více podrobností na Našem Jablonecku

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejlepší knihovny jsou v Okrouhlé, Jílovém u Držkova, Višňové a Studenci
FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
Novým náměstkem hejtmana pro školství je Jiří Čeřovský
Semilská knihovna slouží mladým i seniorům
Hejtman Martin Půta se pyšní dekádou ve vedení Libereckého kraje

Nejčtenější články

27.11.: FOTO: Na prahu adventu v Semilech rozsvítili vánoční strom
29.11.: FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
28.11.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Libštátě 2022

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT