VIDEO: Byli jsme už pod tlakem fanoušků i vedení, říká Jan Brett

09.11.2010 09:16:02 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

VIDEO: Byli jsme už pod tlakem fanoušků i vedení, říká Jan Brett

Výhru fotbalistů Semil nad Ústím nad Orlicí zajistil v posledním domácím zápase podzimní části divize symbolicky kapitán týmu Jan Brett. Zeptali jsme se ho na jeho branku i hodnocení podzimní části divize.

Co znamená pro mužstvo výhra nad Ústím?

Je to hlavně psychická podpora, byli jsme už pod tlakem od fanoušků i od vedení.

Můžete popsat váš gól?

Dali jsme šťastný gól, z toho že gólman Bočok dobře chytil balon. Pešky si ho výborně zpracoval, mě to trklo, abych se odpoutal od hráčů a přeběhl jsem na pravou stranu. On mě to poslal, pak už jsme se jen podíval kde stojí gólman a zakončil jsem.

Slyšel jsem o poločasové bouřlivé rozmluvě v kabině, co je na tom pravdy?

Dostali jsme se do špatné situace a museli jsme udělat ze čtyř zápasů sedm bodů. Trenér nám promluvil do duše a připomněl nám, že v tom případě by jsme mohli přijít i o základní peníze za zápasy.

Tři body jsou asi hodně důležité vzhledem k jarní části, aby bylo o co hrát, ne?

Je to důležité, abychom se bodově dostali na soupeře před náma. Jedeme do Bydžova a tam taky chceme udělat body, abychom se přiblížili vyšším příčkám.

Představoval sis po podzimu takovýto bodový zisk a předposlední místo?

Určitě byla představa jiná. Chtěli jsme jít zápas od zápasu a potom jsme se dostali pod psychický tlak, ale uvidíme co bude na jaře, jestli přijdou nějaké posily nebo to oddřeme sami, taky jaký budou peníze.

S jakou motivací do jara půjdete?

Budeme se snažit nahrát co nejvíc bodů a udržet se v divizi. Děkujeme fanouškům a fans klubu Kravín, že nás podporují a vytvářejí na zápasech dobrou atmosféru.

Sestříhaný videozáznam rozhovoru 

Článek k zápasu Semily - Ústí nad Orlicí zde

Rozhovor s trenérem Semil Miroslavem Procházkou zde

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kultura v Železném Brodě v květnu
Odpolední zastavení s neziskovým sektorem v Turnově
Harrachové ve službách Habsburků: Po celé Evropě
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků

Nejčtenější články

19.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
18.05.: Pohádkový les v Semilech bude letos O ohni a vodě
19.05.: Krkonošskému národnímu parku je 61 let, obhájil certifikát FSC

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT