VIDEO: Country setkání na koupališti ve Mříčné

13.07.2014 17:23:21 | Autor: Martin Král | Rubrika: KULTURA | Obce: Mříčná

VIDEO: Country setkání na koupališti ve Mříčné

V areálu nově zrekonstruovaného koupaliště ve Mříčné se v sobotu 12. července 2014 uskutečnilo setkání country zpěváků a kapel pod názvem Mříčenský frčák aneb Hubertovo hudební odpoledne.

Celkem osm vystoupení skvěle padlo do noty přítomným divákům. Postupně se představili písničkář Pavel Holec z Peřimova, Natálka Hejdová ze Semil s kytarovým doprovodem Jakuba Pavlíčka z Mříčné, country kapela Mustang z Vrchlabí, seskupení Kopečkáři z Mříčné a Chotěvic.


Jak tato akce vznikla, jsme se zeptali jednoho z pořadatelů, Zdeňka Čupíka. „Myšlenka uspořádat Mříčenský frčák vznikla už asi před čtyřmi, pěti lety, kdy jsme si řekli, proč by se nemohlo sejít pár lidí a zahrát dobrou hudbu. Dali jsme dohromady několik kapel a výtěžek z akce věnujeme našim fotbalovým žáčkům."

Ve vystoupení pokračovala bluesgrassová skupina Jahoda z Jablonce nad Nisou, další jablonecká kapela Veranda, folková skupina Vejlupci opět z Jablonce a na závěr mříčenský Miloš Farský se svými retro písničkami. Celé odpoledne se vydařilo a nadšení diváci vydrželi až do pozdního večera.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Hlava v pohodě na semináři v Turnově

Duševní zdraví dospívajících je hlavním tématem nového projektu Vzdělávacího centra Turnov, o. p. s., který nese název Hlava v pohodě. Seminář Duševní obtíže a duševní nemoci dospívajících se koná ve středu 12. října 2022 od 15 do 18 hodin v budově OA, HŠ a SOŠ Turnov ve Zborovské ulici. Zaměřen je na pedagogické pracovníky, kteří pracují s žáky ve věku 11-16 let, vítáni jsou ovšem také rodiče a vůbec všichni, kdo se o problematiku zajímají. Přihlášky a případné dotazy zasílejte do 6. října na adresu tomanova@vctu.cz.

Prameny pod Valdštejnem a Boží voda v Turnově jsou pitné

Odbor životního prostředí města Turnov informuje, že podle posledních rozborů je voda ve sledovaných pramenech pitná. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem a pramene Boží voda v Turnově z 15. září 2022 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je z obou pramenů pitná.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Košťálov v derby I.A třídy dobyl Semily
V Rokytnici nad Jizerou pořádají Svatomichaelskou pouť
Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.
Hokejová 3. třída HC Turnov přivezla z Vrchlabí zlaté medaile
Mladí hokejisté rozjíždí své soutěže

Nejčtenější články

26.09.: Mezi Železným Brodem a Semilami vykolejil vlak
26.09.: Opustil nás kameraman a novinář Milan Brunclík
27.09.: V Semilech je o složení radnice jasno

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT