VIDEO: V derby Bozkov – Košťálov diváci branku neviděli

01.05.2011 16:54:32 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Bozkov

VIDEO: V derby Bozkov – Košťálov diváci branku neviděli

Derby v I.A třídě mezi Bozkovem a Košťálovem bylo zároveň soubojem o třetí příčku v tabulce. V prvním poločase měli více šancí hosté, ale nedokázali je využít. Branka nepadla ani ve druhém poločase, takže se mužstva rozešla smírně.

S remízou na semilském trávníku byla nakonec spokojena obě mužstva, Košťálov přitom zůstal v tabulce o bod před Bozkovem. Jak hrála Lomnice s Jilemnicí se dozvíte zde

Bozkov - Košťálov 0:0

První větší šanci měli domácí, když trestný kop Josefa Coufala minul levou tyč Průchovi branky. Hosté si vypracovali akci v 8. minutě, kdy dlouhý aut Cermana stěží odvracel Burnus jen k Janatovi, ten se uvolnil na velkém vápně a minul domácí branku.Ve 25. minutě zahrozil Košťálov, Stehlík dostal balon za obranu a řítil se na brankáře Balatku, ten ale včasným vyběhnutím jeho šanci zlikvidoval. Ve 37. minutě se dostal do další šance opět Stehlík, který postupoval na Balatku z úhlu, udělal mu kličku a míč posílal levou nohou do sítě, ale na brankové čáře ho dokázal odkopnout vracející se obránce Linek.

Krátce po zahájení druhé půle se propadl balon za obranu a Stehlík šel z úhlu sám na brankáře, ale Balatka jeho slabou střelu dokázal nohou vyrazit. V 71. minutě krásně pálil Burnus ze střední vzdálenosti, ale těsně vedle. V 79. si po faulu na Josefa Coufala postavil míč opět Burnus, nebezpečný trestný kop mířil na zadní tyč, míč se však nepodařilo nikomu z bozkovských hráčů tečovat a skončil opět těsně vedle. V závěru hrály oba týmy především na to, aby neinkasovaly, takže víc brankových příležitostí diváci neviděli.

Ohlasy trenérů:

Stanislav Linek, Sokol Bozkov: „Košťálov byl fotbalovější a měl víc gólovek, ale bojovností jsme si bod určitě zasloužili. Přestože gól nepadl, tak se hrál dobrý fotbal."

Ivo Jiříček, FK Košťálov: Jeli jsme sem minimálně pro bod a samozřejmě chtěli vyhrát. Trošku jsme měli problémy se sestavou, když vykartovaného stopera Kašpara musel nahradit Grafek. Dominovaly především obrany, při našem závěrečném tlaku jsme sice měli územní převahu, ale do šancí jsme se nedostávali. S bodem asi budou všichni spokojeni."

Rozhodčí: Paldus, ŽK: 0:0. Diváků: 200. Bozkov: Balatka - Linek, Doubek, L. Coufal, Liďák, Kubán, Landiga (59. Hendrych), Burnus, J. Coufal - Mareš (86. Vrabec), Červený (77. Mazánek). Košťálov: Průcha - Hubáček, Grafek, Klazar, I. Móro (33. Fejfar) - K. Janata, Sádek, Cerman, L. Stránský (67. Holec) - Zboroň, Stehlík.


Další víkendové fotbalové výsledky a všechny tabulky najdete v přehledu zde

Související články k I.A třídě:

Lomnice se probudila a rozstřílela Jilemnici

FOTO: V bláznivém utkání byl Košťálov nakonec rád za bod

Šest branek za víkend díky novým kopačkám!

FOTO: Červený se konečně rozstřílel a odnesla to Jilemnice

FOTO: Bozkov získal alespoň bod s Mimoní

I.A třída: Tři body pro Košťálov, Jilemnici i Lomnici

I.A třída: Košťálov a Bozkov vezou tři body ze hřišť soupeřů

FOTO: Košťálov už do poločasu rozstřílel Novou Ves

I.A třída: Bod Lomnici vystřelil Aster, Bozkov spasil v závěru Mazánek

I.A třída: Dva týmy ve středu a dva o záchranu

FOTO: Krajský pohár: Zkáza týmů z Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 15 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Linka 112 slaví 22. výročí

Dne 11. 2. slaví tísňová linka 112 své výročí. Za 22 let provozu bylo v ČR přijato přes 64 milionů hovorů. V Libereckém kraji operátoři jen v roce 2025 na lince 112 odbavili více než 86 tisíc hovorů - průměrně 236 denně.

Mezinárodní den bezpečnějšího internetu připomíná i Liberecký kraj

Mezinárodní den bezpečnějšího internetu připadá letos na úterý 10. února 2026. Každoročně upozorňuje na význam bezpečného a odpovědného chování v online prostředí a připomíná, že internet je přirozenou součástí každodenního života dětí i dospělých. Jeho mezinárodním heslem je Společně pro lepší internet. Liberecký kraj se k tomuto dni dlouhodobě připojuje podporou aktivit zaměřených na prevenci rizikového chování na internetu a rozvoj digitální gramotnosti dětí a žáků. Vnímá ho jako příležitost připomenout, že bezpečnost v online prostředí není jednorázové téma, ale součást každodenní výchovy a vzdělávání.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Valentýn v Semilech: film a bruslení plné romantiky
Knihovnička Václava Havla je k dispozici v liberecké knihovně
Nezaměstnanost v Libereckém kraji stoupla v lednu na 5,9 procenta
Ponikelskej Masopust 2026 aneb Láska všem sviním sjeta
V provizorní turnovské hale se pokládá umělá tráva

Nejčtenější články

09.02.: Pohřešovanou ženu z Turnova policisté nalezli mrtvou
11.02.: Ponikelskej Masopust 2026 aneb Láska všem sviním sjeta
09.02.: Hokejový výběr Libereckého kraje do 15 let vyhrál šampionát krajů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT