Vokáček otočil zápas dvěma góly ve druhé půli

27.03.2011 17:48:21 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pěnčín u Turnova,Turnov

Vokáček otočil zápas dvěma góly ve druhé půli

V nedělní bitvě dvou Pěnčínů v krajském přeboru byl nakonec úspěšnější domácí FK Pěnčín-Turnov B. Domácí fotbalisté se vzpamatovali po nepovedené první půli až ve druhé části a díky dvěma gólům Vokáčka otočili utkání ve svůj prospěch.

FKP Turnov B - Pěnčín 3:2 (1:2)

Do 25. minuty šlo spíš o nakopávanou, teprve poté se začal hrát fotbal. Hosté se ujali v 35. minutě vedení po rohovém kopu, ale za minutu domácí srovnali díky Matouškovi, také po standardní situaci.

Poté byl v 38. minutě vyloučen hostující L. Mrklas, ale domácí toho do poločasu nevyužili. Naopak po sražení hráče hostů v pokutovém území byla nařízena penalta. Poprvé ji Hyka Chlomkovi chytil, ale bylo nařízeno opakování pro předčasné vyběhnutí brankáře a podruhé se už Chlomek nemýlil - 1:2.

Ve druhém poločase byli domácí běhavější a prudkou střelou vyrovnal na 2:2 v 59. minutě Vokáček. Stejný hráč v 73. minutě obešel obránce i brankáře a zajistil domácím tři body.

Branky: 36. Matoušek, 59. a 73. Vokáček - 35. Matějček, 40. Chlomek z pen. Rozhodčí: Milner, ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (38. L. Mrklas). Diváků: 80. FKP Turnov B: Hyka - Nahodil, Vondráček, Matoušek, Šteffan - D. Škréta (65. Jaček), J. Škréta, Votoček, Kulhánek - Vokáček (75. Dressler), Ježek (85. Lhoták).

Přehled dalších fotbalových zápasů z víkendu zde

Krajský přebor: Rozdílné ambice tří týmů z Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní Krkonoše lákají do muzeí, na adrenalin i za pivem
Liberecký kraj při příležitosti Dne učitelů ocenil 22 osobností
Opylení v botanické zahradě se podařilo. Žlutokap vydal semena
Kultura v Železném Brodě v dubnu
V Bayovně zahrají tři kapely

Nejčtenější články

11.04.: V Rochlicích u Liberce došlo k hromadné nehodě
11.04.: V Bayovně zahrají tři kapely
10.04.: Liberecký tunel čeká tradiční jarní údržba

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT