Vybraní krajští hasiči obdrželi medaile Za věrnost

03.11.2021 20:43:05 | Autor: Petra Knížková a Jakub Sucharda | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Vybraní krajští hasiči obdrželi medaile Za věrnost

Z rukou krajského ředitele HZS Libereckého kraje plk. Ing. Jana Hadrbolce převzali ve středu 27. října v prostorech obřadní síně radnice města Liberec medaile vybraní příslušníci a zaměstnanci sboru. Slavnostní akt se konal u příležitosti výročí Dne vzniku samostatného československého státu.

Služební medaile je odměnou a poděkováním sboru příslušníkům a zaměstnancům za jejich příkladné plnění služebních nebo pracovních povinností a úkolů.

Po úvodních slovech krajského ředitele plk. Ing. Jana Hadrbolce poděkoval hasičům za jejich oddanou práci náměstek hejtmana Libereckého kraje Ing. Jan Sviták a k poděkování se připojil primátor statutárního města Liberec Ing. Jaroslav Zámečník, CSc..

Udílení medailí se rovněž účastnili významní hosté. Pozvání přijali plk. Ing. Ondřej Musil, ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, MUDr. Luděk Kramář, MBA, ředitel Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje, plk. gšt. Ing. Miroslav Brázda, ředitel Krajského vojenského velitelství, plk. gšt. Ing. Martin Fokt, velitel 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany a Mgr. Ladislav Krajčík, ředitel Městské policie Liberec.

Slavnostní předání medailí u příležitosti výročí vzniku samostatného československého státu Při ceremonii, kterou uváděla Ing. Miluše Charyparová, byly nejprve předány medaile „Za věrnost". Jejich udělení je spojené s příkladným výkonem služebních povinností na zastávaném služebním místě a také s minimální délkou služby. V případě medaile „Za věrnost III. stupně" v délce deseti let a v případě medaile „Za věrnost II. stupně" v délce dvaceti let.

Dále byly slavnostně předány medaile vyhotovené k 20. výročí působení Hasičského záchranného sboru České republiky. Tuto medaili obdrželi příslušníci a zaměstnanci, kteří své znalosti a zkušenosti uplatňují při tvorbě koncepce, vedení svých podřízených či reprezentují HZS Libereckého kraje, a přispívají tak k šíření jeho dobrého jména.

Čtvrtou a zároveň poslední předávanou medailí byla medaile HZS Libereckého kraje. Touto medailí krajský ředitel plk. Jan Hadrbolec poděkoval příslušníkům HZS Libereckého kraje za dlouholeté vysoké pracovní nasazení a příkladné plnění pracovních povinností.

Poděkování patří městu Liberec a primátorovi Jaroslavu Zámečníkovi za poskytnutí reprezentačních prostor liberecké radnice a podporu k uspořádání slavnostního ceremoniálu.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Na zámku Zbiroh předávali hasiči medaile a plakety
Hrdina Ivo Raisr převzal od hejtmana Záslužnou medaili I. stupně
Záchrana ze stěny Matterhornu oceněna Zlatým záchranářským křížem

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Oceňovaná kapela VANUA2 zahraje v jabloneckém Klubu Na Rampě

Česká pop rocková kapela Vanua2 vystoupí v sobotu 2. března v jabloneckém Klubu Na Rampě. Formace vznikla před šesti lety na základech kapely Blue Effect Radima Hladíka, kde více než deset let společně působili baskytarista Vojtěch Říha (Blue Effect) a bubeník Vašek Zima (Blue Effect, Walk Choc Ice, -123 minut), kteří se po odchodu Radima Hladíka do muzikantského nebe spojili se zpěvákem Yannickem Tevim, pocházejícím z tichomořského souostroví Vanuatu. S kapelou aktuálně působí ještě kytarista Honza Samek. Podrobnosti na Našem Jablonecku

V Mašově vyroste nový vodojem, výstavbě předchází kácení v místě

Před realizací výstavby nového vodojemu Mašov a jeho propojení se stávajícím vodojemem od úterý 27. února v místě proběhne kácení. Jedná se zhruba o desítku vzrostlých stromů (většinou břízy). Dojde také k vykácení pruhu porostu pod stávajícím vodojemem pro propojení stávající a nové stavby. Investorem stavby je VHS Turnov.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dvě výhry Malé Skály v Chocni po dramatických koncovkách
Naučná stezka provede horním tokem Černé Nisy
Kraj hledá Památku roku pro rok 2023. Nominace přijímá do 30. dubna
Třiceti ředitelům končí funkční období. Kraj proto vyhlašuje konkurzy
Sezonu lomnického muzea otevře Bedřich Smetana

Nejčtenější články

28.02.: Třiceti ředitelům končí funkční období. Kraj proto vyhlašuje konkurzy
27.02.: FOTO: Síla lidskosti podle Věry Kosové v semilské galerii
26.02.: Memorandum k výstavbě IVC v Turnově podepsáno

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT