Výherci soutěží Krkonošská sezona a Pohádkové Krkonoše vylosováni

07.01.2022 19:06:44 | Autor: Dáša Palátková | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Krkonoše

Výherci soutěží Krkonošská sezona a Pohádkové Krkonoše vylosováni

Turistické noviny Krkonošská sezona daly svým obsahem nahlédnout pod ruce mistrů různých oborů, do dílen s tradiční řemeslnou výrobou, zprostředkovaly poznání méně frekventovaných míst, nabídly, kam v létě vyrazit s dětmi, jak se zapojit do razítkovací hry Pohádkové Krkonoše aneb Po stopách Krakonoše, anebo kam se vydat s dětmi, kde se pobaví a ověří, zda-li mají šikovné ručičky.

Nechybělo čtení o naučných stezkách a tipník výletů, kam se schovat a něco zajímavého dovědět při špatném počasí. Velkoformátová mapa představila vyznačenými body partnery Fondu cestovního ruchu Krkonoše. Jako každoročně byla nabídnuta i čtenářská soutěž s hodnotnými cenami.

Čtenáři odpovídali na pět otázek: 1. Která poživatina se v Krkonoších stala od pol. 18. stol. důležitou součástí potravy?, 2. Jak se jmenují dva filmy, zmíněné ve vydání, mapující poslední okamžiky života přátel Hanče a Vrbaty?, 3. Kolik se uskutečnilo ročníků divadelní přehlídky ve Vysokém nad Jizerou?, 4. Kterou stezkou se vydáte za poznáváním krkonošských piv?, 5. Jak je pojmenovaný vlak na kolejích vedoucích údolím Jizery?

Vylosováni byli a krásné ceny získali:

1. cena - voucher pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí na ubytování v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou, věnuje Hotel Horizont, www.hotelhorizont.cz, získala Martina S., Litoměřice, 2. cena - rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů Krkonoše, věnuje Stezka korunami stromů Krkonoše, www.stezkakrkonose.cz - Dana D., Sychrov, 3. cena - stolní kalendář "Vrchlabí v zrcadle času" s historickými fotografiemi a texty o městě, věnuje Regionální turistické informační centrum Krkonoše, www.mestovrchlabi.cz - Veronika K., Praha, 4. cena - plecháček, batůžek a lahev s logem Krkonoš, věnuje Krkonoše - svazek měst a obcí, www.krkonose.eu - Zdeňka Š., Hradec Králové, 5. cena - skleněný náhrdelník z Železného Brodu, přes certifikovanou oblastní destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše - svazek měst a obcí věnuje Hana Kortanová, Kortan - sklo bižuterie, www.krkonose.eu - Alžběta B., Stráž pod Ralskem.

Razítkovací hra s hravou brožurkou

s krásnými ilustracemi a okénky na razítka, motivovala k návštěvě vytipovaných lokalit spolupracujících partnerů. Nabídla šanci vyhrát každému, kdo v informačním centru odevzdal ústřižek za 10 získaných razítek. Cenou byl voucher v hodnotě 3.333 Kč, který lze uplatnit v Resortu sv. Františka ve Špindlerově Mlýně, www.erlebachovabouda.cz.

Voucher losováním získali: Jan Č., 3 roky, Martinice v Krkonoších a Ondřej Z., 2 roky, Vysoké nad Jizerou. V létě roku 2022 budou razítkovací hra i soutěž pokračovat.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Nevlídno v Krkonoších rozptýlí výroba korálků i hledání pokladu
Pohádky do Krkonoš i nadále patří
Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Vyzkoušejte razítkovací hru v Pohádkových Krkonoších
Léto s Pojizerským Pacifikem
Krkonošská železnice má stále svůj význam
Krkonoše lákají v létě na pivní stezku, romantiku i jízdu s Harrachem
RTIC Krkonoše ve Vrchlabí přivítalo už 350 000 návštěvníků
I letos se svezete Krkonošským cyklobusem, začnou jezdit 29. května
Sdružení Český ráj i Svazek Krkonoše pro podporu cestovního ruchu
Razítkovací hra Po stopách Krakonoše pokračuje

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pitná voda je v prameni Boží voda i pod Valdštejnem

Odbor životního prostředí informuje občany, že prameny pod Valdštejnem a Boží voda jsou pitné. Výsledky rozboru pramenů ze dne 17. ledna 2022 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění.

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zemědělci i v Pojizeří protestovali proti změně strategického plánu
Výlet vlakem do Černous láká na Meandry Smědé i muzeum úzkokolejky
Pražští studenti zrestaurovali grafiky pro Severočeské muzeum
Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov
Lídr hnutí STAN v kraji Jan Farský se vzdá poslaneckého mandátu

Nejčtenější články

20.01.: Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov
20.01.: Lídr hnutí STAN v kraji Jan Farský se vzdá poslaneckého mandátu
19.01.: Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT