Výherci soutěží Krkonošská sezona a Pohádkové Krkonoše vylosováni

07.01.2022 19:06:44 | Autor: Dáša Palátková | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Krkonoše

Výherci soutěží Krkonošská sezona a Pohádkové Krkonoše vylosováni

Turistické noviny Krkonošská sezona daly svým obsahem nahlédnout pod ruce mistrů různých oborů, do dílen s tradiční řemeslnou výrobou, zprostředkovaly poznání méně frekventovaných míst, nabídly, kam v létě vyrazit s dětmi, jak se zapojit do razítkovací hry Pohádkové Krkonoše aneb Po stopách Krakonoše, anebo kam se vydat s dětmi, kde se pobaví a ověří, zda-li mají šikovné ručičky.

Nechybělo čtení o naučných stezkách a tipník výletů, kam se schovat a něco zajímavého dovědět při špatném počasí. Velkoformátová mapa představila vyznačenými body partnery Fondu cestovního ruchu Krkonoše. Jako každoročně byla nabídnuta i čtenářská soutěž s hodnotnými cenami.

Čtenáři odpovídali na pět otázek: 1. Která poživatina se v Krkonoších stala od pol. 18. stol. důležitou součástí potravy?, 2. Jak se jmenují dva filmy, zmíněné ve vydání, mapující poslední okamžiky života přátel Hanče a Vrbaty?, 3. Kolik se uskutečnilo ročníků divadelní přehlídky ve Vysokém nad Jizerou?, 4. Kterou stezkou se vydáte za poznáváním krkonošských piv?, 5. Jak je pojmenovaný vlak na kolejích vedoucích údolím Jizery?

Vylosováni byli a krásné ceny získali:

1. cena - voucher pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí na ubytování v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou, věnuje Hotel Horizont, www.hotelhorizont.cz, získala Martina S., Litoměřice, 2. cena - rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů Krkonoše, věnuje Stezka korunami stromů Krkonoše, www.stezkakrkonose.cz - Dana D., Sychrov, 3. cena - stolní kalendář "Vrchlabí v zrcadle času" s historickými fotografiemi a texty o městě, věnuje Regionální turistické informační centrum Krkonoše, www.mestovrchlabi.cz - Veronika K., Praha, 4. cena - plecháček, batůžek a lahev s logem Krkonoš, věnuje Krkonoše - svazek měst a obcí, www.krkonose.eu - Zdeňka Š., Hradec Králové, 5. cena - skleněný náhrdelník z Železného Brodu, přes certifikovanou oblastní destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše - svazek měst a obcí věnuje Hana Kortanová, Kortan - sklo bižuterie, www.krkonose.eu - Alžběta B., Stráž pod Ralskem.

Razítkovací hra s hravou brožurkou

s krásnými ilustracemi a okénky na razítka, motivovala k návštěvě vytipovaných lokalit spolupracujících partnerů. Nabídla šanci vyhrát každému, kdo v informačním centru odevzdal ústřižek za 10 získaných razítek. Cenou byl voucher v hodnotě 3.333 Kč, který lze uplatnit v Resortu sv. Františka ve Špindlerově Mlýně, www.erlebachovabouda.cz.

Voucher losováním získali: Jan Č., 3 roky, Martinice v Krkonoších a Ondřej Z., 2 roky, Vysoké nad Jizerou. V létě roku 2022 budou razítkovací hra i soutěž pokračovat.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Nevlídno v Krkonoších rozptýlí výroba korálků i hledání pokladu
Pohádky do Krkonoš i nadále patří
Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Vyzkoušejte razítkovací hru v Pohádkových Krkonoších
Léto s Pojizerským Pacifikem
Krkonošská železnice má stále svůj význam
Krkonoše lákají v létě na pivní stezku, romantiku i jízdu s Harrachem
RTIC Krkonoše ve Vrchlabí přivítalo už 350 000 návštěvníků
I letos se svezete Krkonošským cyklobusem, začnou jezdit 29. května
Sdružení Český ráj i Svazek Krkonoše pro podporu cestovního ruchu
Razítkovací hra Po stopách Krakonoše pokračuje

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výzkum, vývoj a inovace podpoří kraj více než čtyřmi miliony

Více než čtyři miliony korun rozdělí Liberecký kraj na podporu inovativních a neotřelých nápadů, začínajících podnikatelů nebo spolupráce podniků s výzkumnými centry v rámci svého Regionálního inovačního programu. Úspěšným projektům tyto finanční prostředky rozdělí formou inovačních, startovacích a technologických voucherů až do výše 200 tisíc korun. Záměr musí ještě schválit krajské zastupitelstvo. Žádat mohli zájemci od 1. května do 14. června. Konzultovat myšlenky a projekty bylo možné s pracovníky Libereckého kraje i podnikatelského inkubátoru Lipo.ink. Kraj přijal celkem 35 žádostí v celkové výši 6.254.504 korun do všech typů voucherů.

Bojíte se o své kolo? Zabezpečte ho!

Forenzní značení jízdních kol syntetickou DNA je moderní a dnes již velmi rozšířená identifikační metoda, která funguje jako prevence krádeží. Používá se především pro jízdní kola a elektrokola (jiné předměty a prostředky jsou značeny pouze výjimečně, po dohodě). Pro označení jízdního kola je použit certifikovaný gel s mikrotečkami, který je viditelný pouze pod ultrafialovým světlem. Tímto gelem je bodově označeno kolo na deseti místech. Termíny forenzního značení jízdních kol v Turnově jsou pátek 22. září a sobota 23. září vždy od 10 do 14 hodin u služebny MP Turnov. Označení kola a zavedení do registru trvá přibližně 20 minut. Je tedy potřeba si rezervovat termín s časem na telefonu Městské policie Turnov: 723 389 122.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
Fokus Fest 2023 míří do Semil
V Rokytnici zahraje na varhany Vladimír Roubal
VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
Den architektury 2023 připravují i v Turnově

Nejčtenější články

24.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
25.09.: Žitavská úzkokolejka ukáže českým fanouškům zákulisí naposled
24.09.: Roboti v knihovně aneb Meet and Code Semily 2023

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT