Vyhrajte vstupenky na třetí Letní koncert 2013 v Rokytnici nad Jizerou

22.07.2013 17:29:12 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Vyhrajte vstupenky na třetí Letní koncert 2013 v Rokytnici nad Jizerou

V Rokytnici nad Jizerou se 27. července od 16 hodin uskuteční třetí sobota ze šesti v rámci Letních koncertů 2013 v Rotextile areálu. Uvidíte kouzelníka Pavla Kožíška, skupinu Dymytry i zpěváka Václava Noida Bártu.

V 16 hodin se Rokytnici nad Jizerou a jejím návštěvníkům představí Divadlo Pavla Kožíška s programem S kouzly kolem světa. Děti budou s kouzelníkem Pavlem Kožíškem a jeho krásnými asistentkami Martinou Dvořákovou a Hanou Mašlíkovou čarovat přímo na jevišti a také se některá kouzla naučí. Jedná se o bezva zábavu nejen pro děti.

V 18 hodin přijde nekompromisní kytarová smršť doplněná sugestivním zpěvem stejně jako predátorské masky z dílny Národního divadla, ve kterých Dymytry vystupují. To vše dělá z této party nevšední podívanou po celé České republice. Pánové už mnoho let tvrdí, že produkují psy-core. Což nutno přeložit tak, že jde o vcelku běžný a jen velmi nepatrně modernizovaný agrometalový bigbít, který nemá vůbec nic společného s hardcorovou scénou, ale naprosto skvěle a jedinečně zapadá do prostoru mezi Arakain, Kabát a Škwor, k nimž se svou popularitou pomalými kroky zlehka přibližuje. 

Jako hřeb večera zahraje herec a zpěvák Václav Noid Bárta a nepřijede sám, přizval si doprovodnou kapelu, která je také hvězdně obsazena. Noid má za sebou plno úspěchů, zahrál si hlavní roli v muzikálu Hamlet, je autorem několika písní pro Lucií Bílou, Kamila Střihavku. Spolupracoval jako skladatel, aranžér a zpěvák s Michalem Pavlíčkem, Martinem Poštou, se skupinami Arakain, Dymytry, Check Point a naposledy s Bárou Basikovou. Zahrál si i ve filmu jako je Kájínek, kde hraje spoluvězně Kájínka nebo Verdikt osudu, kde si dokonce zahrál hlavní roli. Pokud budete chtít Vaška s jeho kapelou vidět na vlastní oči, show začíná v sobotu 27. července od 20 hodin. Kompletní přehled všech letních akcí a koncertů v areálu Rotextile

Soutěže Více informací získáte i na stránkách www.rotextile.cz. Pokud se někdo zúčastní jedné soboty v Rotextile areálu a stráví zároveň dovolenou v Rokytnici nad Jizerou, může vyhrát apartmán v hodnotě 1 000 000 korun!

Organizátoři věnovali našim čtenářům 20 lístků, které získáte zdarma, pokud správně odpovíte na jedinou otázku a budete mít následně štěstí při losování! Soutěž již byla ukončena, jména výherců i správnou odpověď najdete zde

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny
Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří
Sobota plná energie a zábavy v Rokytnici nad Jizerou
Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů
V Rokytnici nad Jizerou vzniká aquapark a zábavní centrum

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Setkání s obyvateli Turnova tentokrát proběhlo v centru města
V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT