Vysílaly jsme na 50. festivalu Oty Hofmana

24.10.2018 14:13:34 | Autor: Tereza Fligrová a Lucie Pazderová | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou

Vysílaly jsme na 50. festivalu Oty Hofmana

Tým radia Kulíšek,Tereza Fligrová, Lucie Pazderová, Linda Ptáčníková a Jana Tauchmanová, se vydal na 50. dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana v Ostrově nad Ohří.

Mladé redaktorky zde sbíraly podklady k festivalovému vysílání, které si můžete poslechnout na webu http://www.festivalostrov.cz/cz/.

V neděli nás čekal průvod dětí s lampiony, poté následovala laser show a nakonec ohňostroj doprovázený hubou. Bylo to opravdu kouzelné. Den poté bylo oficiální zahájení festivalu v kinosále, které uváděl herec a moderátor Petr Vacek. Vystoupily gymnastky z domu dětí a mládeže v Ostrově. Slyšely jsme tam známé písničky z pohádek: Ať žijí duchové, Rebelové, Tři bratři, Princezna ze mlejna a S čerty nejsou žerty. Následoval jeden ze soutěžních filmů Čertoviny, který režíroval Zdeněk Troška. Byla to opravdu čertovská pohádka. Dalším soutěžním filmem byl například Jan Palach, který nás doslova dojal.

Potkaly jsme se tam se spoustou známých a pro nás i nových lidí. Všichni byli opravdu přátelští a dobře se s nimi povídalo. Některé jsme si pozvaly k mikrofonu. Dostaly jsme pozvání na VIP večírek s rautem. Vystoupila taneční skupina Mirákl a stříbrná superstar 2018 Eliška Rusková.

V úterý 9. října se proběhl Youtube sejšn. Přijeli za námi youtubeři The insidia project, Datel s mladším bratrem Matějem a rapper Denis Kubík známý jako EARTH. Každý z nich si připravil vystoupení v podobě kvízu, soutěží či her. Program zakončila autogramiáda a focení. Účastnily jsme se různých workshopů a seminářů, například o médiích nebo reklamách na youtube.

Při vystoupení Michala Nesvadby z Kouzelné školky jsem se vrátily zpět do předškolních let. Festival se nám moc líbil. Program byl bohatý a stále bylo co dělat. Rozhodně bychom se tam rády příští rok vrátily. Byla to skvělá zkušenost. Děkujeme všem pořadatelům a zúčastněným.

Tereza Fligrová a Lucie Pazderová - radio Kulíšek

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Lomničtí středoškoláci testovali v Turnově novou mobilní aplikaci
Absolvovala jsem první průvodcovské kolečko v Parku miniatur
Lomnické středoškolačky zavítaly na 58. Zlín Film Festival
Byla jsem průvodčí v historickém vlaku
Lomnické studentky objevovaly krásu dalšího veletrhu

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Portál o Krkonoších oceněn jako třetí nejlepší ve Zlatém erbu

Webový portál www.krkonose.eu byl v soutěži Zlatý erb 2022 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí oceněn odbornou porotou jako třetí nejlepší v republice ve své kategorii! V konkurenci 422 přihlášených měst, obcí a dalších subjektů, uspěl oficiální turistický web krkonose.eu v kategorii Cena místopředsedy vlády pro digitalizaci za třetí nejlepší turistickou prezentaci.

Kraj podpoří z Fondu ochrany vod další projekty

Poskytnutí dotace z Fondu ochrany vod obcím Levínská Olešnice a Dolní Řasnice a Severočeské vodárenské společnosti schválili na svém jednání krajští radní. Dotace Liberecký kraj poskytuje na výstavbu, rozšíření či obnovu vodohospodářské infrastruktury, vodovodů, kanalizací, vodojemů, čistíren odpadních vod či náhradních zdrojů pitné vody. „Prostřednictvím Fondu ochrany vod, Programu vodohospodářských akcí chce Liberecký kraj jako každoročně podpořit projekty malých obcí do 4000 obyvatel, pro které znamená budování vodohospodářské infrastruktury velkou finanční zátěž," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Autobusy s přepravou kol v Krkonoších zahájí provoz 28. května
Turnov v derby porazil Sedmihorky, body braly i Rovensko a Lomnice
Simulovaný lesní požár zachvátil Zabylský hřbet
Do Turnova míří legionářský i vodíkový vlak
Krkonoše jsou opět čistější, na skládce skončí 5 tun odpadu

Nejčtenější články

22.05.: FOTO: Májový jarmark opět oživil jilemnické náměstí
22.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola
21.05.: Obrazem: Na Dnu otevřených dveří ukázali v Bělé robotickou stáj

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT