Vyzkoušejte razítkovací hru v Pohádkových Krkonoších
21.07.2021 11:29:50 | Autor: Dáša Palátková | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Krkonoše
Pro hraní razítkovací hry si stačí v krkonošských informačních centrech nebo na jednom z razítkovacích míst zakoupit brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra - a hurá na cestu.
Vypravíte se až do 30 míst, kde získáte speciální razítka do brožurky. Za tři nasbíraná razítka získáte krkonošské omalovánky nebo pexeso, za pět razítek perličkovou ozdobu od firmy Rautis a za 10 razítek Zdravou lahev - skvělého parťáka na další dobrodružství.
Záleží na vás a dětech, jak moc pilní budete a kolik míst navštívíte. Razítkovací hru můžete letos hrát do konce října.
Pokud nestihnete nasbírat dostatečný počet razítek pro vytouženou odměnu, nevadí. Brožurku si uschovejte a pokračujte ve sbírání příští rok.
Zapojte se do soutěží s cenami
Pokud se vám podaří do konce října 2021 nasbírat 10 razítek, budete s rodinou zařazeni do soutěže o dva vouchery v hodnotě 3333 Kč na služby Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně.
Během srpna mají děti možnost soutěžit o voucher na dvoudenní rodinný pobyt na Labské boudě.
Související články
Léto s Pojizerským Pacifikem
Krkonošská železnice má stále svůj význam
Krkonoše lákají v létě na pivní stezku, romantiku i jízdu s Harrachem
RTIC Krkonoše ve Vrchlabí přivítalo už 350 000 návštěvníků
I letos se svezete Krkonošským cyklobusem, začnou jezdit 29. května
Sdružení Český ráj i Svazek Krkonoše pro podporu cestovního ruchu
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity
Liberecký kraj dokončil rekonstrukci objektu v ulici Na Šumavě v Jablonci nad Nisou. Vzniklo tam nové zázemí pro domov pro osoby se zdravotním postižením a zároveň nová odlehčovací služba komunitního typu, která umožní klientům žít přirozeným způsobem života. Investice Libereckého kraje dosáhla přibližně 16 milionů korun. Více podrobností na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Semilská knihovna opět otevírá příležitost pro spisovatele
V jilemnickém muzeu se na přednášce více dozvíte o Markvarticích
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
Nejčtenější články
15.03.: Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
15.03.: Studentka SUPŠ a VOŠ Turnov zvítězila v celostátní soutěži TeenDesign
16.03.: Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.