Yahor Herashchanka zvítězil v okresním kole Olympiády z fyziky

29.03.2021 19:11:12 | Autor: zšž, pjs | Rubrika: ŠKOLSTVÍ | Obce: Turnov

Yahor Herashchanka zvítězil v okresním kole Olympiády z fyziky

Okresní kolo Olympiády z fyziky se konalo ve čtvrtek 18. března. Zúčastnil se ho i žák ZŠ Žižkova Turnov Yahor Herashchanka z 9. D. Ke svému předešlému úspěchu - 1. místu v okresním kole Matematické olympiády si připsal další vítězství - 1. místo v okresním kole Olympiády z fyziky.

„Yahorovi gratulujeme a držíme mu palce do krajského kola!," dodal za ZŠ Žižkova Turnov Pavel Trojan.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Žákyně ze Žižkovky vyhrála krajské kolo Olympiády v ruském jazyce
Zápis prvňáčků na turnovské Žižkovce má proběhnout 8. dubna
Žák ze Žižkovky vyhrál v okresním kole Matematické olympiády
Žák ze Žižkovky zvítězil v okresním kole Olympiády v českém jazyce
První třídy se v Turnově otevřely pro 169 prvňáčků

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Místní poplatek z pobytu v Turnově 2026

Městský úřad Turnov, odbor finanční informuje o výši a splatnosti místního poplatku z pobytu pro rok 2026. Od roku 2025 platí Obecně závazná vyhláška č. 7/2023 o místním poplatku z pobytu. Ubytovatel vybírá za osobu a noc 30 Kč za úplatný pobyt trvající nejvýše 60 po sobě jdoucích dnů u jednoho poskytovatele pobytu bez ohledu na to, kde je poskytnut nebo jaký má účel. Tedy vedle hotelů, motelů a penzionů se jedná také o soukromé domy, byty, ateliéry, karavany, stany apod. Ubytovatelé vybraný poplatek odvádí pololetně v hotovosti nebo na účet města, a to vždy do 15 dnů po skončení příslušného pololetí.

Obojživelníci se v Libereckém kraji opět dostanou k rybníkům bezpečně

Liberecký kraj bude i letos přenášet obojživelníky přes silnice na místa, kde se rozmnožují, aby nedocházelo k jejich hromadným úhynům. Krajská rada včera schválila podání žádosti o dotaci z programu Ministerstva životního prostředí, který podporuje péči o přírodu a chráněné druhy. „Projekt se osvědčil již v předchozích letech a díky němu se podařilo zachránit stovky žab a čolků. Každý rok sledujeme, jak se zvířata bezpečně dostávají na svá místa rozmnožování, a víme, že podobné akce veřejnost velmi oceňuje," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstavou představují tvorbu Ivy Nyplové u příležitosti životního jubilea
Krajské příspěvkové organizace nabídnou v únoru pestrý program
Nový rok zahájili Maloskalští výhrami nad Havlíčkovým Brodem
Agentura regionálního rozvoje už 30 let mění k lepšímu Liberecký kraj
Pralyžaři opět míří na zásadské závody postaru

Nejčtenější články

29.01.: ČEZ Jizerská 50 již klepe na dveře
29.01.: Nízkoprahové centrum v Semilech nabízí pomocnou ruku pro mládež
30.01.: Výstavu Ellen Jilemnické v Semilech okoření komentovaná prohlídka

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT