Z Příbrami si volejbalisté Malé Skály přivezli dvě výhry

07.11.2022 08:28:41 | Autor: Martin Holubec, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Malá Skála

Z Příbrami si volejbalisté Malé Skály přivezli dvě výhry

V sobotu časně z rána vyrazili volejbalisté Malé Skály na dvojutkání do Příbrami, kde se setkali s tamní extraligovou rezervou. Nakonec Maloskalští vezli domů body za výhry 3:0 a 3:2.

VK Euro Sitex Příbram B - VK Malá Skála 0:3 (22, 19, 23)

První set začal vlažněji, přesto si hostující tým vytvořil náskok 4 až 5 bodů, který držel v celém průběhu setu, přesto se šlo do koncovky za vyrovnaného stavu. V koncovce setu se Maloskalští vzepjali k precizní hře a urvali ji pro sebe 26:24. Druhý set měl stejný průběh, ale hosté v něm nepolevili ani na chvilku a proto si došli pro pohodlné vítězství 25:16. Třetí set byl jako přes kopírák s prvním setem: stav 24:19 a zkušený Melich pronáší všem známou větu: „Tohle už nejde prohrát!"

Zde se ukázala jeho zkušenost, protože měl pravdu, ačkoli se oba týmy tahaly, tak si volejbalisté Malé Skály došli pro vítězství v 31:29. První zápas 3:0 a 3 body pro hosty. Zápas zhodnotil mladý nadějný smečař Hořák takto: „Myslím že jsme dnes do Příbrami přijeli v dobrém rozpoložení. Prakticky po celou dobu jsme diktovali tempo hry. Dařilo se nám často nadrazit nebo vybrat soupeřův útok, čehož jsme vzápětí několikrát zužitkovali ve svůj prospěch. Právě tyto body se ukázaly jako klíčové!"

Sestava Malé Skály: Preisler, Chum, Mařík, Pastuch, Machač, Kovář a libero Folprecht. Střídali: Novák, Melich, Hořák a Holubec.

VK Euro Sitex Příbram B - VK Malá Skála 2:3 (21, -24, -19, 25, -7) 

Do druhého zápasu Maloskalští nastoupili v pozměněné sestavě a projevilo se to sice bojovností, ale i zvýšeným počtem chyb na straně Malé Skály. Přesto se soupeřem drželi krok až do koncovky, kterou nezvládli 1:0 pro domácí. Druhý set měl podobný průběh, ale po výborném tahu trenéra Preislera s dvojstřídáním Novák, Pastuch zvrátili borci z pod Pantheonu nepříznivý stav 23:21 a vyrovnali na 1:1. V euforii hrající hosté v čele s bijcem Pastuchem vyhráli třetí set a dostali se do vedení 2:1. Čtvrtý set měl opačný průběh, než třetí - domácí si celý set drží pohodlný náskok, který se hostům nepodařilo mazat - 2:2. Následoval tie-break, ve kterém se opět ukazuje zkušenost a genialita trenéra Malé Skály Preislera, kdy střídal a místo Holubce nastoupil Chum. Tento tah se povedl a pátý set je plně v režii hostujícího celku. Ze středních Čech na Malou Skálu přistálo 5 bodů z možných 6.

Sestava Malé Skály: Preisler, Holubec, Mařík, Malich, Machač, Kovář a libero Folprecht. Střídali: Novák, Pastuch, Hořák a Holubec.

2. liga mužů:

1.  TJ Lokomotiva Česká Lípa 6 5 1 0 0 18:5 544:429 17
2.  Volejbal Domažlice 8 3 3 0 2 20:12 718:667 15
3.  VK Malá Skála 8 4 1 0 3 17:13 695:658 14
4.  TJ Sokol Mnichovo Hradiště 6 3 0 3 0 15:10 550:529 12
5.  VK Euro Sitex Příbram B 8 3 0 2 3 14:15 637:647 11
6.  TJ Netolice 1892 8 3 0 2 3 13:17 649:664 11
7.  SK Prosek Praha 8 2 1 1 4 12:19 629:696 9
8.  VK Karlovarsko B 4 2 0 0 2 8:7 331:341 6
9.  Volejbal Sokolov 6 0 2 0 4 7:16 466:534 4
10.  Kladno volejbal cz 6 0 1 1 4 7:17 505:559 3

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Volejbalisté Malé Skály získali proti Sokolovu šest bodů

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Přihlášky na střední školy: Klíčové jsou priority, ne rychlost

Období podávání přihlášek na střední školy se blíží. Od 1. do 20. února 2026 budou moci žáci 9. tříd podávat přihlášky ke studiu a pro mnoho rodin to znamená zvýšenou nejistotu a tlak na rozhodování. Kraj proto shrnuje základní informace k přijímacímu řízení a zároveň chce uklidnit rodiče i žáky, že není potřeba spěchat ani zbytečně taktizovat. Přihlášky není nutné podávat hned první den. Pořadí odeslání přihlášek nemá vliv na přijetí, rozhodující jsou správně zvolené priority škol. Každý uchazeč může podat až tři přihlášky na střední školy a dvě na střední školy s talentovou zkouškou. U každé z nich je pak nezbytné stanovit pořadí (tzv. prioritu) podle toho, kam chce skutečně nastoupit. Toto pořadí je po podání přihlášek neměnné a má přímý vliv na výsledek přijímacího řízení. Systém přijímacího řízení je nastaven tak, aby co nejvíce respektoval skutečné preference žáků. Doporučujeme tedy řadit školy podle opravdového zájmu, nikoli podle obav, zda má žák „dostatečnou šanci". Taktizování s pořadím přihlášek se může naopak obrátit proti původnímu záměru.

Místní poplatek z pobytu v Turnově 2026

Městský úřad Turnov, odbor finanční informuje o výši a splatnosti místního poplatku z pobytu pro rok 2026. Od roku 2025 platí Obecně závazná vyhláška č. 7/2023 o místním poplatku z pobytu. Ubytovatel vybírá za osobu a noc 30 Kč za úplatný pobyt trvající nejvýše 60 po sobě jdoucích dnů u jednoho poskytovatele pobytu bez ohledu na to, kde je poskytnut nebo jaký má účel. Tedy vedle hotelů, motelů a penzionů se jedná také o soukromé domy, byty, ateliéry, karavany, stany apod. Ubytovatelé vybraný poplatek odvádí pololetně v hotovosti nebo na účet města, a to vždy do 15 dnů po skončení příslušného pololetí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Začíná přestavba sportovní haly v Turnově 2
Masopustní veselí se opět chystá také v Turnově 2
Ještěd míří do vlastnictví kraje. Majetkový převod dokončí v březnu
Festival Žlutomodrý kocour slaví 30 let!
Kafe u Osmanyho zajíždí i do Semil

Nejčtenější články

01.02.: Mimořádné změny jízdních řádů od 1. února na Turnovsku a Semilsku
02.02.: Odešel Tomáš Rothröckl
02.02.: Zásada se promění 7. a 8. února v centrum mushingu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT