Za příkladnou službu byli oceněni policisté Územního odboru Semily

24.09.2022 22:20:20 | Autor: Martina Frýdová, preventistka KŘP Libereckého kraje | Rubrika: KRIMI | Obce: Turnov,Pojizeří

Za příkladnou službu byli oceněni policisté Územního odboru Semily

Ve středu 21. září v Kulturním centru Střelnice v Turnově proběhlo slavnostní shromáždění u příležitosti Dne české státnosti, při kterém bylo za velmi dobré pracovní výsledky oceněno celkem 19 příslušníků Policie České republiky Územního odboru Semily. Slavnostního shromáždění se zúčastnil ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje plk. Ing. Ondřej Musil, ředitel Územního odboru Semily plk. Mgr. Petr Šikola, LL.M., MBA, starosta města Turnov Ing. Tomáš Hocke a další významní hosté.

Na úvod pan ředitel Územního odboru Semily plk. Mgr. Petr Šikola, LL.M., MBA poděkoval všem přítomným, že si našli ve svém nabitém programu čas a přišli vyjádřit policistům Územního odboru Semily poděkování a solidaritu za jejich obětavou práci. Pan ředitel ve svém projevu zmínil nové trendy v trestné činnosti, se kterou se Policie v současné době potýká a zhodnotil personální situaci na Územním odboru Semily. Na závěr svého projevu pan ředitel vyjádřil úctu a obdiv všem policistům, kteří nepřestávají ve svém úsilí s bojem proti zločinu.

Ocenění okresních policistů v Kulturním centru Střelnice v Turnově<br />Autor: Archiv Policie ČR Po úvodním slovu ředitel Krajského ředitelství Libereckého kraje spolu s ředitelem Územního odboru Semily ocenili za dlouholetou službu u Policie ČR dva policisty, kteří již ukončili služební poměr a jednoho policistu, který slouží u Policie ČR úctyhodných 37 let.

Následně starostky a starostové měst Turnov, Semily, Jilemnice, Lomnice nad Popelkou, Rokytnice nad Jizerou a Harrachov při této příležitosti ocenili nejlepší policisty působící na jejich území. Vyjádřili tak policistům poděkování za odvedenou práci, která významnou měrou přispívá k bezpečnosti v teritoriu jejich měst.

Poté slavnostní ceremoniál zpestřilo vystoupení nadaných žáků ZUŠ Turnov spolu se svým učitelem panem Richterem.

Před předáváním ocenění udělených policejním prezidentem promluvil ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje plk. Ing. Ondřej Musil. Ředitel ve svém projevu poděkoval policistům za jejich práci, především v době pandemie COVID19 a za zvládání současné velmi silné migrační vlny. Dále vyjádřil své poděkování starostům za ocenění policistů působících v teritoriu jejich města. Na závěr pan ředitel poblahopřál všem oceněným.

Vyvrcholením slavnostního shromáždění bylo předávání ocenění udělených policejním prezidentem. Nejprve za dlouhodobé velmi dobré pracovní výsledky a prosazování dobrého jména Policie ČR převzala Plaketu policejního prezidenta ČR občanská zaměstnankyně Obvodního oddělení Turnov.

Ocenění okresních policistů v Kulturním centru Střelnice v Turnově<br />Autor: Archiv Policie ČR Poté byli dva policisté oceněni služební medailí Za věrnost III. stupně, která je udělována za dosahování velmi dobrých služebních výsledků a déle jak 10 let trvání služebního poměru.

Služební medaili Za věrnost II. stupně, za dosahování velmi dobrých služebních výsledků a déle jak 20 let trvání služebního poměru, převzal jeden policista.

Následně byli dva policisté oceněni, za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých služebních výsledků a za trvalý přínos k budování a prosazování dobrého jména Policie ČR, Čestnou medailí Policie ČR.

Na závěr jeden policista převzal služební medaili Za zásluhy o bezpečnost, kterou policejní prezident uděluje za dlouhodobé a příkladné úsilí, iniciativu a svědomitý přístup při plnění služebních povinností.

Před zazněním státní hymny a ukončením slavnostního shromáždění pan ředitel Územního odboru Semily poblahopřál všem oceněným, poděkoval všem přítomným hostům za účast na této akci a především poděkoval panu starostovi Ing. Tomáši Hockemu za umožnění konání slavnostního aktu v Turnově.

Poděkování v neposlední řadě patří i Střední škole Lomnice nad Popelkou, která pro všechny přítomné připravila velkolepé občerstvení.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován

Koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem nazvané Dvě slunce právě absolvuje zpěvačka Aneta Langerová. V úterý 5. prosince od 19 hodin zavítá do jabloneckého divadla. Aneta Langerová se po vzácném čase Na Radosti vydala domů do svého nitra a stala se pozorovatelem nových příběhů.

Dva drony pro bezpečnější Jablonec

Dva drony, jeden vybavený i termokamerou, v celkové hodnotě 240 tisíc korun bez DPH zakoupilo statutární město Jablonec nad Nisou. Nyní je zapůjčilo na základě smlouvy Policii ČR, Územnímu odboru Jablonec, a drony se zapojí do systému ochrany veřejného pořádku v městě. Jablonec nad Nisou je prvním městem v Libereckém kraji, který bude mít drony k dispozici. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

První adventní neděle znamenala pro Dalmach tři body
Ježíškova vánoční pošta je v turnovském infocentru otevřená
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Již 26. ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky se blíží
Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina

Nejčtenější články

02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
01.12.: V okolí přezimovacích obůrek v Krkonoších zavládne klid
01.12.: Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT