Žáci pokračují v soubojích O skleněný míč

25.02.2011 18:11:24 | Autor: Jaroslav Kletečka | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Karlovice - Sedmihorky,Semily,Turnov

Žáci pokračují v soubojích O skleněný míč

Kompletní čtvrté kolo fotbalového turnaje žáků O skleněný míč se odehrálo minulý týden na umělé trávě v Železném Brodě, včetně jedné dohrávky v rámci turnaje starších žáků.

Starší žáci

SK Semily - FK Pěnčín/Turnov B 0:2 (0:1)

Semily byly lepší, ale dát gól v úterním podvečeru byl pro semilské fotbalisty neřešitelný úkol. Turnov své šance proměnil stoprocentně, a to rozhodlo. Branky: Vítkovič 2.

FK Mšeno - FK Pěnčín/Turnov B 1:4 (1:3)

Zasloužená výhra Turnova, který i přes výrazný věkový deficit byl lepší. Mšeno se opětovně zlepšilo a utrpělo zatím nejmenší prohru v turnaji. Branky: Klimeš - Havel, Balcar, Houžvička, Kunst

Košťálov - FK Pěnčín/Turnov A 3:3 (1:2)

Překvapení se zrodilo v zápase, které mělo dle předchozích výsledků být jednoznačné pro Turnov. Košťálov dvakrát prohrával, ale deset minut před koncem překvapivě vedl díky hattricku Machačného 3:2. Nakonec se týmy rozešly smírně. Branky: Machačný 3 - Dvořák 2, Vítkovič.

SK Semily - FK ŽBS Železný Brod 3:5 (0:2)

Brod byl v prvním poločase lepší, což potvrzuje i výsledek. Na začátku druhého poločasu to bylo po rychlých gólech už 4:0. Poté Semily výrazně přidaly a byly do konce druhého poločasu jasně lepší. Těsně před koncem to bylo už jen 4:3 pro domácí tým, který v poslední minutě z přímého kopu definitivně rozhodl.  Branky: Růžička 2, Salaba, Drobný, Kotlár - Tomáš 2, Liška.

Velké Hamry - VTJ Rapid Liberec 3:3 (1:2)

V prvním poločase byl Rapid na UMT v Desné lepší a zaslouženě vedl. Hamry se výrazně ve druhém poločase zlepšily a dokázaly vývoj zápasu otočit. Jenže další šance Hamry neproměnily a soupeř dokázal tři minuty před koncem vyrovnat. Branky: Gallyas 2, Marčík - Čára2, Garčár.

Mladší žáci

V turnaji mladších žáků se z důvodu velkého počtu nemocných znovu omluvil Rychnov, a tak v turnaji není odehráno už sedm zápasů, které byly původně naplánovány. Přesto turnaj pokračoval několika zápasy.

SK Semily - FK Sedmihorky 2:0 (0:0)

Mladší žáci Semil byli lepší, ale problém byl dát urostlému brankáři Sedmihorek branku. Ale nakonec se to podařilo dvakrát Jechovi. Branky: Jech 2.

FC Pěnčín - FK Sedmihorky 7:1 (3:0)

Starší žáci Sedmihorek si v týdnu odehráli i druhý zápas, ale nastoupili pouze v deseti. Pěnčín byl věkově podstatně starší a fyzická převaha byla znát. Branka Sedmihorek: Kubát

SK Semily - FC Pěnčín 5:5 (3:2)

Mladší žáci Semil podali proti starším žákům Pěnčína velmi dobrý výkon. Vedli už 5:2 a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže poslední čtvrthodina patřila Pěnčínu, a ten dokázal vyrovnat. Branky: Frolík 3, Hájek 2 - Šíma 2, Dobeš, Pešek, Kopáňko.

Přátelský zápas mimo turnaj:

FK ŽBS Železný Brod - Jiskra Tanvald 6:1 (3:0)

Přátelsky si to rozdali starší žáci Brodu a mladší žáci Tanvaldu. Brod nahradil Dobrovice a tyto zápasy se nepočítají do turnaje. Samotný zápas byl vyrovnanější, než ukazuje výsledek, i když nutno podotknout, že Brod hrál jen v 8 hráčích. Branky: Maňkoš 3, Šefr 2, Plachý.

Předchozí kolo turnaje O skleněný míč

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výzkum, vývoj a inovace podpoří kraj více než čtyřmi miliony

Více než čtyři miliony korun rozdělí Liberecký kraj na podporu inovativních a neotřelých nápadů, začínajících podnikatelů nebo spolupráce podniků s výzkumnými centry v rámci svého Regionálního inovačního programu. Úspěšným projektům tyto finanční prostředky rozdělí formou inovačních, startovacích a technologických voucherů až do výše 200 tisíc korun. Záměr musí ještě schválit krajské zastupitelstvo. Žádat mohli zájemci od 1. května do 14. června. Konzultovat myšlenky a projekty bylo možné s pracovníky Libereckého kraje i podnikatelského inkubátoru Lipo.ink. Kraj přijal celkem 35 žádostí v celkové výši 6.254.504 korun do všech typů voucherů.

Bojíte se o své kolo? Zabezpečte ho!

Forenzní značení jízdních kol syntetickou DNA je moderní a dnes již velmi rozšířená identifikační metoda, která funguje jako prevence krádeží. Používá se především pro jízdní kola a elektrokola (jiné předměty a prostředky jsou značeny pouze výjimečně, po dohodě). Pro označení jízdního kola je použit certifikovaný gel s mikrotečkami, který je viditelný pouze pod ultrafialovým světlem. Tímto gelem je bodově označeno kolo na deseti místech. Termíny forenzního značení jízdních kol v Turnově jsou pátek 22. září a sobota 23. září vždy od 10 do 14 hodin u služebny MP Turnov. Označení kola a zavedení do registru trvá přibližně 20 minut. Je tedy potřeba si rezervovat termín s časem na telefonu Městské policie Turnov: 723 389 122.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
Fokus Fest 2023 míří do Semil
V Rokytnici zahraje na varhany Vladimír Roubal
VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
Den architektury 2023 připravují i v Turnově

Nejčtenější články

24.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
25.09.: Žitavská úzkokolejka ukáže českým fanouškům zákulisí naposled
24.09.: Roboti v knihovně aneb Meet and Code Semily 2023

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT