Září a říjen v Městském kině v Jablonci nad Jizerou

01.10.2011 06:16:06 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Jablonec nad Jizerou

Září a říjen v Městském kině v Jablonci nad Jizerou

Přinášíme vám aktuální nabídku Městského kina Jizeran v Jablonci nad Jizerou. Ve výčtu je kompletní přehled filmů na září a říjen a dokonce ochutnávka filmů na listopad. Hitem začátku září jistě budou Šmoulové a Harry Potter relikvie smrti 2.

K dalším zajímavým filmům v nabídce patří český film Muži v naději nebo americké trháky Auta 2, Princ a pruďas, Captain America nebo Transformers 3.

Program kina Jizeran v Jablonci nad Jizerou v září a říjnu:

Zkažená úča

Sobota  3. 9. v 19.45                                              
Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) - o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) - ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou.
Hrají: Cameron Diaz (Elizabeth Halsey), Justin Timberlake (Scott Delacorte), Lucy Punch (Amy Squirrel), John Michael Higgins (ředitel Wally Snur), Jason Segel (Russell Gettis).
Americká komedie (92 min.). Přístupný od 12 let, vstupné 70,- Kč.

Šmoulové 

Středa 7. 9. v 18.00                              
Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky domů do vesničky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje.
Americká animovaná komedie v českém znění (102 min.). Přístupný, vstupné 70,- Kč.

Harry Potter a relikvie smrti 2

Sobota 10. 9. v 18.00
V tomto výpravném finále fantastické čarodějnické série eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset postoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s lordem Voldemortem.
Hrají: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Jim Broadbent, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Gary Oldman, Alan Rickman, Maggie Smith, David Thewlis, Emma Thompson.
Americký širokoúhlý velkofilm v českém znění (130 min.). Přístupný, vstupné 70,- Kč.              

Kung fu panda 2

Středa 14. 9. v 18.00
Dvojnásobně pandastická komedie. Nejlínější tvor pod sluncem chlupatý pandí chlapík Po, překonal sám sebe, naučil se kung fu a zachránil rodné údolí před zlosynem Taj Langem. Klenot, který se zařadil po bok toho nejlepšího, co studio DreamWorks vyprodukovalo, tedy zlobra Shreka a zvířátek z Madagaskaru, si prostě říkal o pokračování. Na druhou stranu - v Poově životě je stále co odhalovat. Například - přemýšleli jste někdy nad tím, jak je možné, že je jeho tatínkem houser? Po by si možná tyto otázky taky začal klást, kdyby na to ovšem měl čas. Sotva se usadil prach po jeho souboji s tygrem Taj Langem, objevil se na obzoru nový padouch...
Mluví v českém znění: Saša Rašilov, Otakar Brousek st., Nela Boudová, Tereza Bebarová, Michal Holán, Libor Bouček.
Americká animovaná dobrodružná komedie v českém znění (91 min.). Přístupný, vstupné 65,- Kč.

Princ a pruďas

Sobota 17. 9. v 19.45
Čáry. Máry. Fuck. Film Princ a pruďas je urážkou všech pohádek a fantasy příběhů. Zatraceně vtipnou a povedenou urážkou. Vypráví příběh dvou královských bratrů, z nichž jeden oplývá rytířskými ctnostmi, zatímco tomu druhému zcela chybějí. Přesto utvoří údernou dvojku, která je pro záchranu krásné panny (snad) ochotná podstoupit mnohá nebezpečenství, tedy pokud to nebude příliš bolet. V režii Davida Gordona Greena (narkoticky ulítlá krimikomedie Travička zelená) dovádějí James Franco, Danny McBride (jinak také spoluautor scénáře) a oscarová Natalie Portman.
Americká širokoúhlá komedie (102 min.). přístupný od 15 let, vstupné 60,- Kč.

Auta 2

Středa 21. 9. v 18.00
Hrdinové filmu Auta 2 společností Pixar Animation Studios a Walt Disney Studios se vydávají na závodní okruhy. Celebritní závoďák Blesk McQueen se společně se svým nejlepším přítelem, jedinečným odtahovým vozem Burákem, vydává na zcela nové dobrodružství do exotických zemí celého světa. Dvojici na cestách doprovázejí členové domáckého závodního týmu z Kardanové Lhoty a společně míří do zámoří, aby podpořili Bleska ve vůbec prvním světovém šampionátu, závodu, který má rozhodnout o tom, kdo je nejrychlejším autem na světě. Cesta do cíle je ale plná výmolů, objížděk a výbuchů, protože je Burák nedopatřením vtažen do dobrodružství vlastního: do světa mezinárodní špionáže.
Americká animovaná komedie v českém znění (110 min.). Přístupný, vstupné 70,- Kč.

Pan Popper a jeho tučňáci

Sobota  24. 9. v 18.00
Jim Carrey, jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti, se ve filmu Pan Popper a jeho tučňáci vrací k žánru rodinné komedie, který mu v minulosti zejména coby zvířecímu detektivovi přinesl neobyčejnou popularitu u diváků všech věkových kategorií. V režii Marka Waterse (Mezi námi děvčaty) se tentokrát představí jako hlavní postava filmu, který vznikl na motivy klasické dětské knihy z roku 1938 Mr Popper´s Penguins od Richarda a Florence Atwaterových.
Hrají: Jim Carrey, Carla Gugino, Ophelia Lovibond, Angela Lansbury, v českém znění Bohdan Tůma, Dana Černá, Kateřina Hrachovcová, Hana Talpová.
Americká komedie v českém znění (95min.). Přístupný, vstupné 60,- Kč.

Ženy sobě

Středa  28. 9. v 19.45
I komedie pro ženy může mít koule. Rozlučka se svobodou se může nepěkně zvrhnout. Neplatí to jen pro pány, jak nás o tom názorně přesvědčila komedie Pařba ve Vegas, podobným předsvatebním martýriem můžou projít i ženy. Zvlášť když je největší kamarádka nevěsty magnet na katastrofy, který dokáže i tak prostou věc, jakou je výběr svatebních šatů, proměnit v horor. O tom všem je komedie Ženy sobě, v níž exceluje jedna z nejpopulárnějších a nejzábavnějších komiček současnosti Kristen Wiig (Zbouchnutá, Kopačky).
Hrají: Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne, Chris O´Dowd, Melissa McCarthy.
Americká širokoúhlá komedie (125 min.). Přístupný od 15 let, vstupné 60,- Kč.

Muži v naději

Sobota 1. 10. v 19.45
Může být nevěra základem šťastného manželství?  Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen: „Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. A hlavně, ženská se nesmí nudit ...!!!".  Scenárista, režisér a producent Jiří Vejdělek přichází po úspěšné komedii Ženy v pokušení, kterou v kinech navštívilo více než milion dvě stě tisíc diváků a stala se nejúspěšnějším filmem roku 2010, s novým snímkem věnovaným tentokráte mužům - Muži v naději.
Hrají: Bolek Polívka, Jiří Macháček, Simona Stašová, Petra Hřebíčková, Vica Kerekés.
Česká komedie režiséra Jiřího Vejdělka (115 min.). přístupný od 12 let, vstupné 70,- Kč.

Intimní past

Sobota  8. 10. v 19.45
Každý rok se přibližně tři milióny nezadaných žen v Americe přestěhují do neznámého bytu. Nevědí, kdo v něm před nimi žil, neznají jeho majitele a ani si nedělají starosti s výměnou zámku na dveřích. Film Intimní past je právě o takové ženě. Mladá a pěkná doktorka Juliet Dermer (Hilary Swank) se po rozchodu s manželem přestěhuje do Brooklynu. Chce začít nový život v překrásném a prostorném apartmánu, který se zdá být až příliš dokonalý. Záhadné události ji vedou k podezření, že v bytě není sama a brzy se její obavy stanou skutečností. S hrůzou zjistí, že její zdánlivě okouzlující majitel Max (Jeffrey Dean Morgan) je jí nebezpečně posedlý. Když se Juliet pokusí osvobodit od jeho hrozivých úmyslů, následuje děsivá hra na kočku a myš.
Hrají: Hilary Swank, Jeffrey Dean Morgan, Lee Pace a další.
Americký thriller (91 min.). Přístupný od 15 let, vstupné 70,- Kč

Captain America: První Avenger

Sobota 15. 10. v 18.00  
Zrodil se stylově, když na obálce jednoho z prvních komiksů společnosti Marvel pěstí knokautoval Adolfa Hitlera. Bylo to v roce 1941, krátce před vstupem Spojených států do války a Kapitán Amerika měl alespoň virtuálně udržovat bojovou připravenost svých krajanů na vysoké úrovni. Hrdina s typickým štítem se postupně stal fenoménem, o čemž svědčí 210 miliónů prodaných komiksů. A na jeho výjimečnosti nic nemění, že jeden z nejstarších superhrdinů na marvelovské planetě se vlastního filmu dočkal jako jeden z posledních (dávno po Spidermanovi, Iron Manovi nebo Fantastické čtyřce). Hrají: Chris Evans, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving, Hayley Atwell, Stanley Tucci.
Americké dobrodružné akční sci-fi v českém znění (124 min.). Přístupný, vstupné 60,- Kč.

Transformers 3

Sobota  22. 10. v 18.00
Naše poslední útočiště. Mimozemští roboti, maskovaní za pozemská auta, tentokrát ve 3-D kabátku. K tomu navrch nejkrásnější žena světa (podle prestižního pánského časopisu) v hlavní ženské roli. Režisér Michael Bay s třetím dílem ságy Transformers letos připravil všem malým i velkým klukům Vánoce už na léto. V originále nese třetí díl Transformers podtitul „Temná strana Měsíce". Právě tady před lety posádka první americké měsíční expedice Apollo 11 objevila mimozemské vesmírné plavidlo a moudře si to nechala pro sebe, respektive pro tajné služby...
Hrají: Shia LaBeouf, John Turturro, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Malkovich, Frances McDormand.
Americký dobrodružný fantastický velkofilm v českém znění (154 min.). Přístupný, vstupné 60,- Kč.

Viditelný svět

Sobota  29. 10. v 19.45
Nikdy nevíte, kdo se zrovna dívá. Máte pocit, že vás někdo sleduje? Může to být osamělý čtyřicátník, jehož vlastní život je tak prázdný, že parazituje na životech jiných. Možná mu bude stačit, že vás pozoruje, nebo bude chtít do vašeho života aktivně vstoupit. Pro jistotu se ale vždycky připravte na nejhorší, jak líčí temný psychologický thriller s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Film Viditelný svět se zabývá sledováním a voyeurstvím coby fenomény současného světa, v němž jsou lidé natolik izolovaní, že se snaží seznamovat s jinými lidmi, byť by ta seznámení byla virtuální. Výsledkem je působivý thriller, v kterém jeden z nejoblíbenějších českých herců současnosti Ivan Trojan podává další ze svých mimořádných výkonů, z něhož vám jistě půjde mráz po zádech.
Hrají: Ivan Trojan, Jana Hlaváčová, Kristína Turjanová, Dagmar Bruckmeyer, Martin Mňahončák, Ivan Palúch, Marián Mitaš, Dagmar Bajnoková, Peter Trník
Slovensko-český širokoúhlý thriller režiséra Petera Krištúfka (104 min.). Přístupný od 12 let, vstupné 60,- Kč.

Ošetřovatel

Sobota 5. 11. v 17.15
Zvířata ve Franklin Park Zoo zbožňují svého laskavého ošetřovatele Griffina Keyese (Kevin James). Griffin, kterému je příjemněji ve společnosti lva než ve společnosti ženy, usoudí, že jedinou jeho možností, jak najít dívku svých snů, je odejít ze zoo a najít si zajímavější práci. Zvířata se v záchvatu paniky rozhodnou porušit svá prastará pravidla mlčení a odhalí své největší tajemství: umí mluvit! Aby Griffina přiměla zůstat, rozhodnou se mu udělit lekce seznamování a dvoření - ve zvířecím stylu. Hrají: Kevin James (Griffin Keyes), Rosario Dawson (Kate), Leslie Bibb (Stephanie), Rosario Dawson a Leslie Bibb.
Americká širokoúhlá komedie v českém znění (104 min.). Přístupný, vstupné 70,- Kč.

Obhájce

Sobota 12. 11. v 19.45
Ve strhujícím thrilleru ztvárnil Matthew McConaughey roli Michaela, "Micka", Hallera, charismatického trestního advokáta v Los Angeles, jehož kanceláří je zadní sedadlo vozu Lincoln Continental. Po tom, co většinu své kariéry strávil obranou drobných kriminálníků, dostane z ničeho nic svůj velký životní případ: obhajobu bohatého playboye z Beverly Hills (Ryan Phillippe), který je obviněn z pokusu vraždy.  To, co se ze začátku jeví jako jasný případ s velkým finančním výnosem, se rychle obrátí v děsivý souboj dvou mistrů manipulace a krizi Hallerova svědomí. Film režíroval Brad Furman podle scénáře Johna Romana, vytvořeného podle literární předlohy Michaela Connellyho. Hrají: Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe.
Americké kriminální drama (118 min.). Přístupný od 12 let, vstupné 70,- Kč.

Co jste v kině v Jablonečku promeškali o prázdninách?

Co uvádějí další kina v Pojizeří:

Říjnová nabídka semilského kina Jitřenka

Říjnová nabídka semilského kina Jitřenka

Říjnová nabídka lomnického kina

Říjnová nabídka lomnického kina

Říjnová nabídka kina Sféra v Turnově

Říjnová nabídka kina Sféra v Turnově

Více o novinkách v kinech nebo rozhovory s tvůrci najdete přímo v rubrice Kultura - kina

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pokácí lípu v ulici Alej legií v Turnově

V úterý 21. května 2024 bude pokácena lípa zelená v ulici Alej legií (pozemek p. č. 3875/7 v kat. území Turnov). Kácení bude provedeno v režimu tzv. krajní nouze, neboť hrozí riziko z prodlení. Lípa je velmi silně poškozena rozsáhlou hnilobou dřeva kotevních kořenů a báze kmene, jež je způsobena agresivní dřevokaznou houbou dřevomor kořenový. Kácení bude provedeno na základě výsledku tahových zkoušek, které prokázaly velmi nízkou odolnost lípy vůči vývratu z kořenů.

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
Hořela průmyslová hala v Jilemnici
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Titul pro výjimečnou osobnost v oblasti rodinné politiky míří do Turnova

Nejčtenější články

26.05.: Hořela průmyslová hala v Jilemnici
26.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
24.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 24. do 26. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT