Zázrak se proti Jablonci nekonal, Turnov zůstává ve 2. lize poslední

24.01.2012 20:59:02 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Situace florbalistů Turnova ve druhé lize začíná být kritická. Po dvanácti kolech získali pouze 4 body a nic na tom nezměnil ani sobotní duel s favorizovaným Jabloncem. Zápas skončil prohrou s podobným skóre jako na úvod sezony v Jablonci.

Nadějný vstup do zápasu Turnovským nevydržel, v celém zápase soupeře přestříleli 34:29, ale nic to nebylo platné, i florbal se hraje na góly.

TJ Turnov - 1. FBK Campus Jablonec n. N. 4:9 (2:3, 1:4, 1:2)

Turnovští začali skvěle a v 10. minutě vedli brankami Palatínuse a Kouřila 2:0. Jablonec, stále myslící na postup do 1. ligy, se ovšem probral a ještě do první přestávky skóre otočil těsně ve svůj prospěch. Dvěma nahrávkami se na obratu Jablonce podílel i bývalý hráč Turnova David Pospíšil.

Druhá třetina domácím totálně nevyšla, když dvěma góly Měkoty hosté zvýšili náskok na 2:5. Poté sice snížil Salaba, ale to bylo od Turnovských do konce třetiny vše, naopak hosté přidali další dva góly.

Jen velký optimista mohl myslet na bláznivý obrat ve třetí třetině. Padly ještě tři branky, dvě z toho do sítě Turnova a jedna za záda jabloneckého brankáře Švece.

Branky: 9. Palatínus (Poláček), 10. Kouřil, 29. Salaba (Kolomazník), 47. Brož (Pala) - 14. Sekyra (Kujan), 16. Kujan (Pospíšil), 20. Sekyra (Pospíšil), 22. Měkota (Sekyra), 29. Měkota (Kujan), 30. Strýček (Hašek), 33. Sekyra (Měkota), 45. Měkota (Škodný), 58. Hašek (Král). Rozhodčí: Čížek, Herman. Vyloučení: 6:3. Střely na branku: 34:29. Turnov: Suchomel (Svoboda) - Brož, Poláček, Haken, Salaba, Palatínus, Pala, Vocásek, Kouřil, Kolomazník, Tvrzník, Bursa, Tomeš. Jablonec: Švec - Čeřovský, Pospíšil, Hašek, Škodný, Čurda, Kujan, Měkota, Jelínek, Strýček, Hadrbolec, Chlistovský, Jeník, Král, Sekyra.