Zemřel bývalý trenér Turnova Stanislav Procházka

30.01.2011 17:22:13 | Autor: Aleš Krejčík | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Zemřel bývalý trenér Turnova Stanislav Procházka

V neděli 23. ledna zemřel ve věku 63 let v kladenské nemocnici fotbalový trenér Stanislav Procházka, který dříve vedl i tým SK Český ráj Turnov. Ještě loni na jaře vedl prvoligové SK Kladno.

Informaci jako první přinesl web www.skkladno.cz. Z hráčských štací je Stanislav Procházka pamatován jako gólman především na Kladně, v RH Praha a Dukle Tábor. S trénováním začal kolem třicítky ve II. třídě okresu, následovala Lokomotiva Kladno, Tatra Smíchov, Česká Lípa, Turnov, Kladno. Dále měl i dvouleté angažmá v Japonsku, pak Xaverov, Kralupy, Varnsdorf, Karlovy Vary a naposled je znám jako trenér prvoligového týmu SK Kladno.

Poslední rozloučení s fotbalovým nadšencem a výborným člověkem proběhlo v sobotu 29. ledna v 11 hodin ve velké obřadní síni kladenských hřbitovů.

Zdroj fotografie: www.skkladno.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpořil hospodaření v lesích a myslivost

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích a od roku 2023 také myslivost. Letos rozdělí dohromady 3.107.197 korun. Celkem 18 dotací míří k zájemcům v rámci dotačního programu Podpora hospodaření v lesích (2.795.972 korun) a 11 dotací z programu Podpora myslivosti (311 225 korun). Rozhodli o tom na svém květnovém jednání krajští radní. „Lesnický fond Libereckého kraje patří k nejstarším peněžním fondům Libereckého kraje vůbec. Dlouhodobě vyhlašujeme program Podpora hospodaření v lesích, díky němuž chceme zejména podpořit opatření ke zlepšování stavu lesních porostů, ochránit lesy proti škůdcům pokládáním a asanací lapáků a ochranou porostů nátěrem repelenty. Chceme také podpořit rekonstrukce lesních cest a zabezpečit mladé lesní porosty, podporujeme také výstavbu nového oplocení," uvedl Jiří Klápště, náměstek pro životní prostředí a zemědělství.

Korunka z dílny Šenýr Bijoux opět zazářila na hlavě Miss Czech Republic

Ve slavnostní atmosféře Fóra Karlín se v sobotu 3. května rozhodlo o nových královnách krásy pro rok 2025. Všechny nové vítězky soutěže Miss Czech Republic byly ozdobeny výjimečnými křišťálovými korunkami, které již tradičně vznikly v rodinné šperkařské dílně Šenýr Bijoux Olgy Kopalové Rynešové. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Most přes Jizeru v Semilech bude od 16. května otevřen i pro řidiče
Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola
Sokol Mříčná doma o gól prohrál se Sokolem Nová Ves
V Železném Brodě otevřou nový úsek Greenway Jizera
Žlutá karta pro Geopark Český ráj. Kraj chce značku UNESCO udržet

Nejčtenější články

14.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola
13.05.: FOTO: Sedmihorky přestřílely v krajském přeboru domácí Bělou
12.05.: Výstava a film připomínají 70 let lyžování v Harrachově

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT