Ženské družstvo Štírci Semily se kvalifikovalo na český šampionát

28.01.2011 11:28:41 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice,Semily

Ženské družstvo Štírci Semily se kvalifikovalo na český šampionát

Kvalifikační turnaje pro šampionát v sálovém fotbale ženských týmů se hrály v Jilemnici a rozhodly o tom, že finálového turnaje ve Zruči nad Sázavou se 13. února zúčastní vítězný celek Štírci Semily.

Toto družstvo se zúčastnilo Mistrovství České republiky už vloni a bude obhajovat tehdejší celkové třetí místo. „Holky spolu hrají už třetí rok, nejvíce jich je ze Slovanu Liberec, ale tři jsou z Brna a jedna z Jihlavy, takže nakonec jsme nechtěli být spojováni s libereckým týmem a název si holky samy vybraly," řekl jejich trenér Roman Filinger.

Družstvo Štírci Semily prošlo oběma turnaji bez jediné ztráty a hrálo v tomto složení:  Veronika Juráková, Petra Žampová, Marcela Žampová, Zdeňka Žampová, Nikola Filingerová, Markéta Matějková, Barbora Pomijová, Lucie Svobodová a brankářka Lenka Dolejšová.

Nejlepší brankářkou kvalifikační skupiny byla vyhlášena Aneta Koubová z Vrchlabí a nejlepší hráčkou Lucie Svobodová  z vítězného týmu Štírci Semily. Kromě semilského týmu hrály v jilemnické části kvalifikace družstva z Libereckého i Královéhradeckého kraje.

Současně v jilemnické hale probíhají i podobné turnaje žáků a veteránů, zde ale ještě nejsou známy konečné výsledky.

Kompletní výsledky ženských turnajů v Jilemnici:

První turnaje (11. prosince 2010): Čertice Malá Skála - DFO Jablonec n. N 3:2, FC Vrchlabí - Štírci Semily 0:11, DFO Jablonec n. N. - Štírci Semily 0:12, Čertice Malá Skála - FC Vrchlabí 10:1, Čertice Malá Skála - Štírci Semily 0:8, FC Vrchlabí - DFO Jablonec n. N. 0:4.

Druhý turnaj (15. ledna 2011): FC Vrchlabí - ŽFK Trutnov 2:1, Čertice Malá Skála - Chotěvice 7:2, ŽFK Trutnov - DFO Jablonec n. N. 2:3, FC Vrchlabí - Štírci Semily 0:9, Chotěvice - DFO Jablonec n. N. 0:3, Čertice Malá Skála - ŽFK Trutnov 5:0, DFO Jablonec n. N. - Štírci Semily 0:3, ŽFK Trutnov - Chotěvice 0:2, Čertice Malá Skála - FC Vrchlabí 1:1, ŽFK Trutnov- Štírci Semily 0:4, FC Vrchlabí - Chotěvice 2:1, Čertice Malá Skála - Štírci Semily 1:5, FC Vrchlabí - DFO Jablonec n. N. 0:1, Chotěvice - Štírci Semily 0:4, Čertice Malá Skála - DFO Jablonec n. N. 0:1.

Fotografie je ilustrační, zdroj: www.futsal-salovyfotbal.com

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pokácí lípu v ulici Alej legií v Turnově

V úterý 21. května 2024 bude pokácena lípa zelená v ulici Alej legií (pozemek p. č. 3875/7 v kat. území Turnov). Kácení bude provedeno v režimu tzv. krajní nouze, neboť hrozí riziko z prodlení. Lípa je velmi silně poškozena rozsáhlou hnilobou dřeva kotevních kořenů a báze kmene, jež je způsobena agresivní dřevokaznou houbou dřevomor kořenový. Kácení bude provedeno na základě výsledku tahových zkoušek, které prokázaly velmi nízkou odolnost lípy vůči vývratu z kořenů.

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
Hořela průmyslová hala v Jilemnici
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Titul pro výjimečnou osobnost v oblasti rodinné politiky míří do Turnova

Nejčtenější články

26.05.: Hořela průmyslová hala v Jilemnici
26.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
24.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 24. do 26. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT