Zloději ukradli v Turnově a v Jilemnici kola celkem za 80 tisíc

24.11.2011 09:10:42 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Jilemnice,Turnov

Zloději ukradli v Turnově a v Jilemnici kola celkem za 80 tisíc

Několik dražších horských kol se nedávno ztratilo ze sklepů v Turnově a v Jilemnici. Lapkové přitom museli překonat na cestě za koly hned několik překážek. Celkově si tři ztracená kola cení majitelé na 80 tisíc korun.

Horské jízdní kolo značky Kellys si přisvojil neznámý pachatel. Odcizil ho ze sklepních prostor panelového domu v Turnově v době mezi 10. a 20. listopadem.

„Zloději se podařilo vniknout do paneláku bez užití násilí. Aby se dostal do zajištěné sklepní kóje, poškodil petlici s visacím zámkem na laťových dveřích. Kolo v hodnotě přes 10 000 korun teď postrádá jeho 47 letý majitel," upřesnil tiskový mluvčí Policie ČR v Semilech Petr Kmínek.

Podobný případ krádeže jízdních kol se stal v Jilemnici v době od 18. do 20. listopadu. „Zde překonal neznámý pachatel uzavřené vstupní dveře opatřené koulí. Uvnitř domu musel ještě zdolat další překážku, která mu stála v cestě do sklepní kóje. Vytrhl tedy okno, zajištěné visacím zámkem a následně odtud odcizil dvě sportovní horská kola. Jedno značky Author v hodnotě 55 000 korun a druhé značky Genesis v hodnotě 15 000 korun. Poškozenými jsou 47 letý muž a 43 letá žena z Jilemnice," doplnil Kmínek.

Související články:

Pod Krkavčí skálou bylo v pátek nalezeno tělo mrtvého muže

Policisté v Pojizeří se zaměřily na kontroly nimrodů

Z kontejnerů na tříděný odpad zbylo jen osm koleček a dva mastné fleky

Další zásahy policie najdete v rubrice KRIMI

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přírodu na Sněžce opět chrání ochranné sítě
Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
Memorandum o Ještědu má otevřít kraji možnost koupě objektu
Křížem krážem Semilskem až na Myší skálu
V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka

Nejčtenější články

17.06.: Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT