ZŠ Skálova Turnov nabízí pro žáky mnoho aktivit zcela zdarma!

11.03.2019 11:50:30 | Autor: Jana Pekařová | Rubrika: ŠKOLSTVÍ | Obce: Turnov

ZŠ Skálova Turnov nabízí pro žáky mnoho aktivit zcela zdarma!

Základní škola Skálova Turnov po ukončení projektu v rámci "šablon pro ZŠ" navazuje projektem Společně to zvládneme II, který přinese další nabídku aktivit nejenom pro žáky školy, ale také pro rodiče či učitele.

„Se šablonami máme velmi dobré zkušenosti, díky nabízeným aktivitám se škola otevřela jak veřejnosti v rámci Kavárniček pro rodiče, tak žákům díky nabízenému doučování a klubům. Učitelé zase těžili ze vzájemných hospitací, sdílení nových metod a návštěv jiných škol, proto jsme se rozhodli pokračovat," sdělil ředitel školy Michal Loukota.

A v čem bude tento projekt jiný? Michal Loukota vysvětluje: „Princip zůstává stejný, některé aktivity se budou odlišovat, ale cíl je stejný - chceme nabídnout další možnosti vzdělávání pro naše žáky, otevřít ověřené metody vzdělávání mezi učiteli navzájem, sdílet, motivovat a inspirovat, a samozřejmě nezapomínáme ani na rodiče - od září opět nabídneme oblíbené "kavárničky" se zajímavými tématy."

Pro žáky se tak nabízí možnost - kromě klasických doučování různých předmětů učiteli naší školy - účastnit se klubů s různým zaměřením. „Již nyní probíhají nebo budou probíhat kluby logiky a deskových her, čtenářské kluby, kluby angličtiny či badatelské kluby," popsal nabídku žákům ZŠ Skálova a ZŠ Alešova ředitel školy.

Projekt nabídne také další vzdělávání pro učitele, mnoho z nich se zúčastní oblíbených letních škol se zaměřením na rozvoj matematické či čtenářské gramotnosti, někteří prohloubí své dovednosti v cizím jazyce, jiní rozvinou své mentorské schopnosti. Je na co se těšit!

Aktivity v rámci výzvy Šablony II pro ZŠ jsou realizovány v rámci projektu Společně to zvládneme II s reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0011207.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prvňáčci dorazili na turnovských školách k zápisu
ZŠ Alešova uspořádala masopustní veselí v Turnově II
ZŠ Skálova Turnov slavila 110. výročí od založení

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Omezení provozu hradu Valdštejn v úterý 9. srpna

Z důvodu plánované odstávky elektřiny bude hrad Valdštejn v úterý 9. srpna 2022 fungovat v omezeném režimu. „Upozorňujeme návštěvníky hradu Valdštejn, že po dobu odstávky 9. srpna 2022 nebudou v areálu hradu fungovat toalety a platba na pokladně bude možná pouze v hotovosti. V omezeném režimu bude fungovat i občerstvení u hradu, kde rovněž nebudou fungovat toalety a k dispozici bude pouze venkovní stánek s grilem. Děkujeme za pochopení," uvedl za Turnovské památky a cestovní ruch Radim Štícha.

Od 8. do 14. srpna bude výluka na trati Smržovka - Tanvald

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje o nepřetržité výluce na železniční trati č. 036 Liberec - Harrachov - Szklarska Poręba Górna, která bude probíhat v úseku Smržovka - Tanvald ve dnech 8. srpna 2022 od 0:00 až do 14. srpna 2022 do 23:59. Podrobný článek


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zpátky doma v Lomnici zazpívají Roman Tomeš a Lukáš Kellner
Netradiční houslový koncert a nová výstava v turnovské synagoze
Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko
Autorkou díla měsíce srpna v Oblastní galerii je Veronika Holcová
Obrazem: Křehká krása 2022

Nejčtenější články

07.08.: Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola
06.08.: Do divize se vrací fotbalisté Turnova. Jaké jsou změny v kádru?
08.08.: Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se sex shop staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT