Akce Kulturního centra Golf Semily o prázdninách

07.07.2013 15:17:50 | Autor: KC Golf a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily o prázdninách

V Kulturním centru Golf v Semilech je v červenci a srpnu skromnější nabídka akcí, přesto si zejména hudební fanoušci mají z čeho vybrat.

Další kulturní nabídku v Semilech můžete hledat i v aktuálním programu Kina Jitřenka.

PŘIPRAVOVANÉ KURZY A JINÉ NABÍDKY:

KURZ JÓGY
Kurzy jógy v KC Golf Semily vedou Ing. Mgr. Jiří Čáslavský (vždy v pondělí od 16.30 a 18 hod.) a paní Věra Váňová (vždy ve čtvrtek od 16.30 a 18 hod.) od září 2013 do května 2014. Kurzovné činí pouhých 50 Kč za dvě vyučovací hodiny (vedle zvýhodněného kurzovného lze hradit i jednotlivé vstupné 70 Kč).

JAZYKOVÉ KURZY
Podle zájmu bude ve školním roce 2013/2014 otevřen kurz angličtiny, němčiny, španělštiny. Výuka bude probíhat jednou týdně dvě vyučovací hodiny, tedy 1,5 hodiny. Cena kurzovného je závislá na počtu přihlášených účastníků.

KURZ TANCE A SPOLEČENSKÉ VÝCHOVY
Během prázdnin stále zapisujeme do kurzu tance a společenské výchovy, který bude probíhat od 8.září do prosince pod vedením tanečního mistra Petra Mertlíka a jeho partnerky (Taneční studio M Jičín). Kurzovné 1 500 Kč zahrnuje celkem 9 lekcí, tři prodloužené a závěrečný slavnostní věneček neboli Ples v bílém.

KURZY TANCE PRO MANŽELSKÉ A PŘÁTELSKÉ PÁRY
Na podzim je připraven taneční kurz pro dospělé. Rozpis jednotlivých lekcí bude dispozici v kanceláři KC Golf Semily a na www.kcgolf.cz začátkem července. První zahajovací lekce bude 8.září od 19.30h. Kurz bude probíhat pod vedením tanečního mistra Petra Mertlíka a jeho partnerky (Taneční studio M Jičín). Kurzovné 700 Kč zahrnuje celkem 6 lekcí a závěrečný taneční večer.

PODZIMNÍ DIVADELNÍ SEZÓNA
Během prázdnin mají zájemci možnost rezervovat si abonentní legitimace. Prodej abonentek pak bude zahájen 10. září 2013. Na předplatné jsou připravena tradičně tři představení, tentokrát: NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY - humorná hra o světě žen, bojujících se světem mužů, dále AMADEUS - strhující romantická legenda o životě a smrti W.A.Mozarta a VÝBĚR Z BESÍDEK DIVADLA SKLEP - známé divadlo představí výběr toho nejlepšího z tvorby posledních let. Nezapomeňte, že abonentku můžete věnovat jako dárek!!!

SEMILSKÉ KULTURNÍ LÉTO

Pátek 19. července

Semilský Ostrov v pátek ozvučí Suffering Souls

SUFFERING SOULS - rock
Rocková taneční zábava. Hraje skupina Suffering Souls. Složení kapely: David Farský - baskytara, zpěv, Lucka Grohová - tamburína, zpěv, Milan Pastorek - kytara, Vašek Baudys - kytara, zpěv, Víťa Matzke - bicí nástroje, Martin Baudys - zvuk. O technické zázemí kapely se stará Zdeněk Flekna.
Park Ostrov od 21 hod.

Pátek 2. srpna

SEMILSKÁ 11 - dechovka
V létě patří k tradičním letním akcím promenádní koncert Semilské 11.
Na náměstí - španělské schody od 17.30 hod.

Pátek 16. srpna

JANA VÉBROVÁ - folk
Písničkářka se silným hlasem, harmonikou a kořeny pevně vrostlými do země. Varnsdorfská písničkářka od níž můžeme očekávat opravdu nevšední hudební zážitek, který zaujme na první poslech.
Na náměstí - španělské schody od 19.00 hod.

Neděle 1. září

CHAMELEON LEON + VÝTVARNÁ DÍLNIČKA - pohádka
Loutkové vyprávění o malém chameleonkovi, který byl tak trochu popleta a neuměl se zabarvovat. Jenže pak se ukázalo, že ta jeho popletenost může i ostatní zachránit před nebezpečím. Představení je interaktivní a naváže na něj výtvarná dílna.
Na náměstí - španělské schody od 16.00 hod.

Připravují na září:

JELENÍ (ú)LETY
Festival alternativního, pohybového a tanečního divadla v Semilech. Jeho součástí budou skvělá divadelní představení: POSTAV NA ČAJ! - Cirkus Mlejn, CHABRUS LINE - Veselé Skoky, BEDŘICH - Cirkus TeTy, Z MUZIKÁLU DO MUZIKÁLU - pěvecký soubor SDS z Lomnice nad Popelkou, ale i taneční vystoupení ve stylu HARLEM SHAKE, do kterého, jak doufáme se semilané aktivně zapojí. Tanečně laděné téma se objeví i v programu kina.

Pátek 13. září: ĎOLÍKFEST
- kulturní program na Ostrově

Co jste v KC Golf zmeškali v červnu?

Podrobnější pozvánky na některé akce:

Semilský Ostrov v pátek ozvučí Suffering Souls

Nedávné kulturní a společenské akce v Semilech:

Obrazem: Semilská pouť 2013

Aktuální kultura v městech Pojizeří:

Červencová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Přehled prázdninových kulturních akcí v Turnově

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Mimořádná linka 123 bude v Jablonci jezdit do listopadu

V Jablonci nad Nisou bude dočasně jezdit nová linka MHD č. 123. Ta vyplní chybějící dopravní spojení, které zmizelo kvůli stavbě na křižovatce ulic Poštovní a Budovatelů. Jezdit bude jen do ukončení stavby, tedy nejdéle do listopadu letošního roku. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jubilejní desátý ročník ankety Alej roku je zahájen
Ze zdí hradu Jestřebí si lidé v okolí stavěli domky
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Obrazy Ze života hmyzu a rostlin uvidíte v jilemnickém muzeu
Obrazem: Jak pokračuje stavba pumptracku v Turnově

Nejčtenější články

06.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT