Akce Kulturního centra Golf Semily v březnu

03.03.2019 11:47:00 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v březnu

Kulturní centrum Golf v Semilech v březnu pořádá koncerty, besedy a divadelní představení, k nejzajímavějším akcím patří koncerty 4tet, Jiřího Stivína a Karla Plíhala.

Kulturní centrum Golf Semily uvede v březnu 2019:

Oslavy třiceti let za mikrofonem pokračují v Semilech a Příšovicích

pátek 1. března

OLDIES PÁRTY
Další projekt v cyklu klubových večerů, tentokrát slibuje návrat největším hitům minulosti 80 - 90 let. Do semilského KC Golf dorazí DJ legendy: Aleš Mastník (Rádio Contact Liberec, Evropa 2, Rádio Černá hora, Český rozhlas) a Jarda Hoření (Rádio Contact Liberec, Rádio Černá hora, Český rozhlas) tam roztočí ocelové disky s peckami od osmdesátých let do současnosti. Pojizerští rodáci tím zároveň odstartují druhou část turné k oslavám třiceti let za mikrofonem.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Podrobná pozvánka

sobota 2. března

PLES WALDORFSKÉHO LYCEA SEMILY
Srdečně Vás zveme na jubilejní 10. maturitní ples Waldorfského lycea. K tanci i poslechu zahraje oblíbená kapela Big ´O´ Band, za Djský pult se postaví "náš" Opalescent Beats a tajemní WLDRF brothers.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20.00 hod. Přehled březnových plesů

neděle 3. března

O PRINCEZNĚ, KTERÁ SE NIČEHO NEBÁLA
Víkendová loutková pohádka, s kterou zažijeme napětí, ale i legraci, protože naše princezna se skutečně ničeho nebojí a svým důvtipem dostane sebe, ale i celé království ze všech zapeklitých situací. Hraje Divadlo Tondy Novotného s různými druhy loutek, celé představení je propojeno autorskými písničkami.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 40 Kč.

Cestovatelé Chlum a Kvarda provedou po Zanzibaru a tanzanském safari

středa 13. března

ZANZIBAR A TANZANSKÉ SAFARI
Cestovatelé Pavel Chlum a Petr Kvarda Vás provedou po pevninské Tanzanii. Samotná cesta začíná v přístavním městě Dar Es Salaam, která pokračuje až do nitra Afriky, kde zažijí safari na vlastní kůži v oblasti národního parku Mikumi. S místními obyvateli procestovali v tradičních dopravních prostředcích rajský ostrov Zantibar a neminuli ani vyhlášené kulinářské trhy.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Podrobná pozvánka

4tet zavítá do Semil s novou V. koncertní verzí

středa 20. března

4TET
Nová koncertní verze V. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou!! Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 590 a 490 Kč. Podrobná pozvánka

čtvrtek 21. března

TATÍNEK 002
Oslavte s námi pohádkou Světový den divadla pro děti a mládež. Čekají Vás napínavé příběhy jedné rodiny. Ve třech pohádkách se odehrají velká dobrodružství a to, když se rodina vypraví na houby, na prázdniny k moři, ale i když jednou zůstanou děti nemocné doma...
V sále KC Golf Semily od 8.40 hod. a 10.30 hod. Vstupné: 40 Kč.

pondělí 25. března

FLÉTNY JIŘÍHO STIVÍNA
Recitál proslulého jazzového hudebníka, multiinstrumentalisty a skladatele Jiřího Stivína, který interpretuje hudbu středověku, renesance i baroka a ovládá všechny druhy příčných i zobcových fléten, nabídne další koncert z cyklu KPH. A to za klavírního doprovodu semilského rodáka Vladimíra Strnada. Vstupenky na koncert jsou bez místenek a budou v prodeji na místě před vstupem do sálu.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 180 Kč.

Recitál Karla Plíhala potěší semilské fanoušky středa 27. března

KAREL PLÍHAL - recitál
Ojedinělý hudebník textař a poeta, se po koncertní pauze způsobené zdravotními potížemi s rukou vrací na koncertní podia. Karel Plíhal v jedné chvíli dokáže publikum rozesmát veselou básničkou, aby vzápětí posluchače rozněžnil a roztesknil emotivním textem písně. Jednočlennou kapelu Karla Plíhala posílí skvělý kytarista Petr Fiala, kterého Karel potkal na hudební škole v Hradci Králové.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 300 Kč. Podrobná pozvánka

čtvrtek 28. března

Groteska S nebo bez? zahájí v Semilech abonentní sezonu

S NEBO BEZ?
První abonentní divadelní představení, které je pochopitelně přístupné i široké veřejnosti. Skupina herců zkouší divadelní frašku. Je pár dní před premiérou a nic není hotové. Technika je flegmatická, režisérka nezvládá krizové situace a mezi herci vzrůstá napětí. Nadchází večer premiéry a situace na jevišti se mění v peklo.
Hrají: Vanda Hybnerová, Vojtěch Záveský, Jakub Žáček, Kateřina Kaira Hrachovcová, Richard Trsťan, Tomáš Grúz.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 320 Kč. Podrobná pozvánka

neděle 31. března

PROJEKT OLDFIELD
Projekt žáků a učitelů ZUŠ Vrchlabí, který hraje skladby a písničky britského multiinstrumentalisty a skladatele Mika Oldfielda. Krom klasického nástrojového obsazení rockové kapely používá i méně tradiční nástroje, které jsou typické pro tvorbu tohoto legendárního umělce. Během koncertu zazní instrumentální skladby, které Mika Oldfielda proslavily na počátku jeho kariéry, ale také řada jeho pop rockových hitů.
V sále KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné dobrovolné.

Připravují na duben:

pátek 5. dubna

HRADECKÁ CIMBÁLOVÁ MUZIKA
Další z koncertů Klubové scény. Tentokrát příjemnou atmosféru navodí cimbálová muzika. Zazní písničky z Čech, Moravy, Slovenska, Maďarska, Rumunska i pár cikánských melodií. Večer bude spojený s degustací vína od malých vinařů, protože to s cimbálovkou chutná daleko víc. Vstupenky budou v prodeji na místě u vstupu.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 80 Kč.

neděle 7. dubna

PODKRKONOŠSKÉ POHÁDKY
Poslední pohádka z cyklu víkendových pohádek pro děti a rodiče hraná na velkém jevišti.
Trautenberk má své panství hned vedle Krakonošova a toť se ví, malý pán a velký pán, to nikdy nedělá dobrotu... Nové pohádky o bájném vládci hor Krakonošovi zahraje Divadelní spolek Vichr z hor z Mříčné.
V sále KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 40 Kč.
"Lesní čarování" výtvarná dílnička Semínka země z.s. Tvoření a kutění z lesa a o lese, ale i o následujícím divadle. Děti si mohou vyrobit loutku Krakonoše. V případě nepříznivého počasí, proběhne tvoření v předsálí. Prostranství před Kulturním centrem Golf od 14.00 hod.

pondělí 8. dubna

DOBROBĚŽKA A NEUVĚŘITELNÁ CESTA PO ASII
Strhující vyprávění Marka Jelínka, který objíždí svět na své koloběžce Dobroběžce. Po projetí Jížní Ameriky se rozhodl sám projet i ostatní kontinenty, a tak se vydal na netradičním prostředku do Asie. Cesta dlouhá 7850km trvajíc sedm měsíců vedla přes devět států změnila i životy dětem z Bangladéše.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč.

neděle 14. dubna

HRDINOVÉ
Druhé abonentní divadelní představení, které je pochopitelně přístupné i široké veřejnosti. Tři veteráni z první světové války spolu žijí v domově důchodců. Pravidelně se setkávají na terase svého současného útočiště, vzpomínají na svou minulost a popichují se, aniž tuší, že největší bitva jejich života je teprve čeká. Trojice se v jednu chvíli rozhodne vzepřít monotónnímu životu „ve výslužbě", v němž jedinou perspektivu představuje smrt, a společně si naplánují útěk.
Hrají: Petr Kostka, Jaroslav Satoranský, Miroslav Vladyka.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 350 Kč.

pondělí 29. dubna

JANÁČEK, BEETHOVEN A KUNDERA
Jiří Bárta - violoncello Terezie Fialová - klavír
Koncert KPH doplněný komentovanými citacemi z publikace Milana Kundery "Můj Janáček". Večer bude věnovaný Leoši Janáčkovi, Ludwigu van Beethovenovi a Milanu Kunderovi jako hold geniálním tvůrcům třech epoch západoevropské kultury. Jiří Bárta komentovaným Kunderovým textem doprovází Janáčkovu hudbu. Hudbu českého skladatele, který se vyrovnal Beethovenovi.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 180 Kč.

Samostatné pozvánky a související články:

Recitál Karla Plíhala potěší semilské fanoušky

Groteska S nebo bez? zahájí v Semilech abonentní sezonu

Cestovatelé Chlum a Kvarda provedou po Zanzibaru a tanzanském safari

4tet zavítá do Semil s novou V. koncertní verzí

Oslavy třiceti let za mikrofonem pokračují v Semilech a Příšovicích

Cenu města Semily za rok 2018 obdrželi Lenka Holubičková a KČT

Co jste v KC Golf zmeškali v únoru?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Přehled plesů: Březnové plesy a karnevaly zakončí taneční sezonu

Březnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Březnový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v březnu

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů Kronika dějin českého národa je plná nezapomenutelných příběhů, zrcadlí se v nich pravá česká nátura. Ta se stala předlohou nového cyklu České mincovny nazvaného Příběhy naší historie. Po připomenutí dvojice Hanče a Vrbaty, svatého Václava, České filharmonie, Masarykově univerzitě Brno, Svazu junáků - skautů se šestou medailí stala Liberecká Zoo. V jedné trojské unci ryzího zlata se zrcadlí příběh liberecké Zoo se čtveřicí vzácných zvířat. V příštím roce bude Česká mincovna emitovat téma Rádio Svobodná Evropa, R.U.R a slovo robot a Loutka Spejbla. Více podrobností

Forenzní značení kol v Turnově pro letošní sezonu naposledy

Městská policie Turnov nabízí poslední možnost objednávky forenzního značení jízdních kol, a to v termínu 10. a 11. října 2019 vždy od 13.30 do 17.30. Počet objednávek bude omezený. Další možnost bude nejdříve v létě roku 2020! Zájemci v domluveném termínu přijdou na služebnu MP s vyčištěným kolem, občanským průkazem a doklady o koupi kola (v případě, že je mají). Označení jednoho jízdního kola trvá 20 minut, během kterých je majitel seznámen s principem značení a jsou vyplněny příslušné formuláře. Objednávky přijímají na telefonních číslech: 481 366 600, 723 389 122 i lince 156.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
Krajský přebor: Sedmihorky i Turnov berou výhry za tři body
Galerie V kotelně Jilemnice zahájí výstavu tří autorů
Semilský paroháč 2019 láká na pohádky, premiéry i Jaromíra Noska
Turnovské ženy nestačily v lize na Červený Kostelec

Nejčtenější články

10.10.: FOTO: Fanoušci traktorů si do Bozkova našli cestu i přes přeložení
13.10.: Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
11.10.: FOTO: Fanoušci se loučí celý pátek na Žofíně s Karlem Gottem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT