Akce Kulturního centra Golf Semily v únoru

02.02.2019 17:07:56 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v únoru

Kulturní centrum Golf v Semilech v únoru pořádá koncerty, besedy a divadelní představení, koná se i několik plesů, například městský, Maturitní ISŠ Semily a Absolventský GIO Semily.

JARNÍ KURZY TANEČNÍCH

Od března začnou kurzy tanečních pro manželské a přátelské páry!!! Tentokrát bude možno vybírat z kurzů pro začátečníky, mírně pokročilé, tak i pro pokročilé tanečníky. O tom, jaké pokročilosti kurz bude, rozhodnete sami svými přihláškami, které uzavíráme 18.února 2019. Prosíme, nahlaste se včas! Kurzy budou otevřeny, jen pokud bude dostatek přihlášených párů na předplatné.

Kulturní centrum Golf Semily uvede v únoru 2019:

Klubová scéna pokračuje v KC Golf i v roce 2019

pátek 1. února

THE PEANUTS & LEDL JAZZ Q - KLUBOVÁ SCÉNA
Další koncert v cyklu klubových večerů, na kterém vystoupí semilská kapela The PeaNuts složená z mladých a nadějných muzikantů interpretujících především klasický blues. Druhou hudební formací večera bude Ledl Jazz Q. Repertoár LJQ zahrnuje jazzové standardy, ale i novější kompozice. Přijďte si užít příjemný večer s tanečním parketem, občerstvením a sezením kavárenského stylu.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 100 Kč. Přehled programu klubové scény

 středa 6. února

Na Bramboře kolem světa cestovali Kateřina Kadlusová a František Nykl

NA BRAMBOŘE KOLEM SVĚTA
Jaké to je zabalit si svých pár švestek, vyhoupnout se do sedla a po dobu roku a půl s motorkou brázdit svět? A ještě ke všemu v páru? Neváhejte a přijďte si poslechnout veselé historky, které během své cesty kolem světa na Bramboře tihle dva blázni nasbírali!
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Podrobná pozvánka

sobota 9. února

Noc na Karlštejně v podání lomnických ochotníků uvidí KC Golf

NOC NA KARLŠTEJNĚ
Výpravný historický muzikál s legendárními hity Karla Svobody. Neopakovatelný a bez nadsázky zvaný „kulturní klenot", který vznikl ve spolupráci divadelního spolku J. K.Tyl Lomnice nad Popelkou a ZLOM, z.s. Muzikál, který připomíná jednu zlatou éru našich českých dějin, navazuje na skvělé muzikály s názvem Z muzikálu do muzikálu I. a II.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 150 Kč. Podrobná pozvánka

neděle 10. února

HALÓ, JÁCÍČKU
Víkendová pohádka o velikém přátelství dvou malých kamarádů, zajíčka a veverky. Malý zajíček Jácíček objevuje svět kolem sebe. Dobrodružství zajíčka a veverky jsou plná něhy a lásky, aniž by to ti dva tušili. Hraje Divadlo Puk.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 40 Kč.

pondělí 11. února

SÓLOVÁ TRUMPETA
Pátý ze série komorních koncertů KPH představí trumpetistu Waltera Hofbauera. Tohoto mladého začínajícího umělce jsme do dramaturgie zařadili na doporučení z Listiny mladých umělců Českého hudebního fondu.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 140 Kč.

pátek 15. února

MATURITNÍ PLES ISŠ SEMILY
Srdečně Vás zveme na 20.ročník Maturitního plesu ISŠ Semily tříd 2NS a 3ND. Po celý večer nás bude bavit kapela VZHáčka. Přijďte se s námi pobavit a užít společný večer. Předprodej vstupenek ISŠ Semily.
V sále KC Golf Semily od 19.45 hod. Vstupné: 150 Kč.

Ples města Semily rozehraje Big´O´Band Marka Ottla sobota 16. února

PLES MĚSTA SEMILY
Jedenáctý reprezentační městský ples. Proběhne předání ocenění Cena města Semily za rok 2018, k tanci a poslechu hraje Big´O´Band Marka Ottla, večerem provází Lukáš Váňa. Během večera černo-bílé taneční číslo. Vstupenky jsou slosovatelné o hodnotné ceny.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 100 Kč, předprodej v TIC Semily. Podrobná pozvánka

sobota 23. února

ABSOLVENTSKÝ PLES GIO SEMILY
Ředitelství školy a SRPG z Gymnázia Ivana Olbrachta, Vás co nejsrdečněji  zvou na 24. Absolventský ples. K tanci a poslechu bude hrát skupina EGO. A když vás polka omrzí, můžete předvést své taneční kreace v 1. patře, kde bude za mixážním pultem řádit DJ. Těšit se můžete také na bohatou soutěž o ceny. Ples je pořádán studenty septimy a 3. ročníku ve spolupráci se SRPG.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 120 Kč.

Připravují na březen:

pátek 1. března

OLDIES PÁRTY
Další projekt v cyklu klubových večerů, tentokrát slibuje návrat největším hitům minulosti 80 - 90 let. Do semilského KC Golf dorazí DJ legendy: Aleš Mastník (Rádio Contact Liberec, Evropa 2, Rádio Černá hora, Český rozhlas) a Jarda Hoření (Rádio Contact Liberec, Rádio Černá hora, Český rozhlas) tam roztočí ocelové disky s peckami od osmdesátých let do současnosti. Pojizerští rodáci tím zároveň odstartují druhou část turné k oslavám třiceti let za mikrofonem.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 80 Kč.

neděle 3. března

O PRINCEZNĚ, KTERÁ SE NIČEHO NEBÁLA
Víkendová loutková pohádka ve které zažijeme napětí, ale i legraci, protože naše princezna se skutečně ničeho nebojí a svým důvtipem dostane sebe, ale i celé království ze všech zapeklitých situací. Hraje Divadlo Tondy Novotného s různými druhy loutek, propojeno autorskými písničkami.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 40 Kč.

středa 13. března

ZANZIBAR A TANZANSKÉ SAFARI
Cestovatelé Pavel Chlum a Petr Kvarda Vás v první části provedou po pevninské Tanzanii. Samotná cesta začíná v přístavním městě Dar Es Salaam, která pokračuje až do nitra Afriky, kde zažijí safari na vlastní kůži v oblasti národního parku Mikumi.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč.

středa 20. března

4TET
Nová koncertní verze V. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou!! Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 590 a 490 Kč.

středa 27. března

KAREL PLÍHAL - recitál
Ojedinělý hudebník textař a poeta, se po koncertní pauze způsobené zdravotními potížemi s rukou vrací na koncertní podia. Karel Plíhal v jedné chvíli dokáže publikum rozesmát veselou básničkou, aby vzápětí posluchače rozněžnil a roztesknil emotivním textem písně. Jednočlennou kapelu Karla Plíhala posílí skvělý kytarista Petr Fiala, kterého Karel potkal na hudební škole v Hradci Králové.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 300 Kč.

čtvrtek 28. března

S NEBO BEZ?
První abonentní divadelní představení, které je pochopitelně přístupné i široké veřejnosti. Skupina herců zkouší divadelní frašku. Je pár dní před premiérou a nic není hotové. Technika je flegmatická, režisérka nezvládá krizové situace a mezi herci vzrůstá napětí. Nadchází večer premiéry a situace na jevišti se mění v peklo.
Hrají: Vanda Hybnerová, Vojtěch Záveský, Jakub Žáček, Kateřina Kaira Hrachovcová (původně Lucia Kašiarová), Richard Trsťan, Tomáš Grúz
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 320 Kč.

Samostatné pozvánky a související články:

Cenu města Semily za rok 2018 obdrželi Lenka Holubičková a KČT

Noc na Karlštejně v podání lomnických ochotníků uvidí KC Golf

Na Bramboře kolem světa cestovali Kateřina Kadlusová a František Nykl

Klubová scéna pokračuje v KC Golf i v roce 2019

FOTO: Miroslava Prokeše připomíná kniha Veselý život docenta Proška

Za posledním puchýřem přijelo do Semil téměř dva tisíce turistů

Co jste v KC Golf zmeškali v lednu?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Přehled plesů: Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky

Únorová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Únorový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v únoru

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání starosty města Turnov s obyvateli ulice Mírová

V pondělí 3. února 2020 se od 16 hodin uskuteční setkání starosty města Turnova Tomáše Hockeho s obyvateli ulice Mírová na Daliměřicích. Ti poslali ke konci roku 2019 dopis, ve kterém radnici vyzývají k rekonstrukci ulice a chodníku.„ Požadavek na opravu Mírové ulice zazněl v lednu minulého roku na setkání s občany," sdělil starosta Tomáš Hocke. A doplnil, že je to i priorita zastupitelů města, kteří pro rekonstrukci této ulice hlasovali na únorovém zasedání zastupitelstva roku 2019 v rámci investičních priorit. Rekonstrukce této ulice se umístila na 22. místě z 29. v projektech do 10 milionů korun. Veřejné projednání problematiky proběhne v zasedací místnosti č. 215 v budově radnice, Antonína Dvořáka 335.

Grafická výzva pro nadějné grafiky

O letních prázdninách se v Městské galerii Vlastimila Rady Železný Brod uskuteční výstava s názvem Skleněný poklad. Výstava představí sortiment sklářských firem ze Železnobrodska. Prostory galerie se tedy zaplní nepřeberným množstvím šperků, figurek a dalších skleněných artefaktů. Jelikož půjde o neobyčejnou výstavu s tajemným názvem, rozhodli jsme se touto cestou vyzvat všechny grafiky, aby zapojili svoji fantazii a pro potřeby výstavy vytvořili plakát. Ten použijeme pro propagaci výstavy. Autor nejenže získá finanční odměnu, ale i možnost prezentovat svoji grafickou nápaditost. Plakát v grafických křivkách a tiskových datech nejlépe ve velikosti A2 můžete posílat na e-mail: kultura@zelbrod.cz nejpozději do 30. 4. 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově proběhne předjarní kácení dřevin
Už 13. ročník Jilemnické 50 se jel na Horních Mísečkách
Lomničtí rozhodli o výhře nad posílenými Predátory až v závěru
Jičín v Turnově udeřil ve druhé třetině
Další budovy v Ralsku půjdou k zemi, kraj zde chce mít čisto a bezpečno

Nejčtenější články

27.01.: Syn nalezené seniorky v Semilech poděkoval hasičským kynologům
26.01.: Kateřina Janatová: Sedí mi jet si vlastní tempo
28.01.: Už 13. ročník Jilemnické 50 se jel na Horních Mísečkách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT