Akce Kulturního centra Golf Semily v březnu

11.03.2020 17:08:43 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v březnu

Aktualizováno - ruší se některá představení: Kulturní centrum Golf v Semilech v březnu pořádá divadelní představení, koncerty i plesy. K nejzajímavějším akcím patří koncerty Voxela, Pekař & Jakub Děkan nebo divadelní představení Nalevo od výtahu v hlavní roli s Romanem Vojtkem.

Aktuální doplnění 11. 3. 2020:

Z nařízení vlády se s účinností od 10. března od 18 hodin zakazují divadelní, hudební, filmová představení a sportovní, náboženské akce a umělecká představení přesahující účast 100 osob. Toto nařízení bylo vydáno v úterý 10. března v dopoledních hodinách a bylo vydáno na dobu neurčitou.
Aktuálně jsou zrušeny tyto akce KC Golf Semily,p.o :
Koncert Bumlebass & H9 16.3.2020
Jadranský ples 20.3.2020

„S jednotlivými účinkujícími budeme jednat o náhradních termínech konání akcí, vstupenky zůstávají prozatím v platnosti. V momentě, kdy bude rozhodnuto o nekonání akce, bude možno vstupenky vrátit. Kurzy jógy a výuky španělštiny zůstávají v platnosti beze změn. Kino Jitřenka Semily bude nadále promítat s omezenou kapacitou (50 osob/představení). S velkou pravděpodobností dojde k odsunutí premiér některých očekávaných filmů. O dalším vývoji, případně o dalších zrušených akcích vás budeme informovat. Sledujte naše webové stránky a facebook KC Golf Semily a kina Jitřenka Semily. Děkujeme za pochopení," uvedl ředitel KC Golf Semily Martin Brádle.

neděle 1. března

VODNICKÁ POHÁDKA
Pohádka z cyklu víkendových pohádek pro děti a rodiče hraná na velkém jevišti. Jak se vodníci usadili v Čechách aneb Kouzelný proutek a praotec Šplouch. Pohádka plná kouzel a čarování a protkaná známými i neznámými písničkami o vodě, rybách a rybnících. Hraje divadýlko MRAK.
V sále KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 50 Kč.

pondělí 2. března

KREJČOVSKÁ POHÁDKA
Provdat dceru Kačenku, předat korunu i trůn se všemi starostmi o království - na to se těší král malé, ale spokojené říše. Jenomže to nebude tak jednoduché a přinese to mnohá trápení. Na to se nemůže dívat Královna víl a pak se začnou dít divy... Divadelní představení pro školy a školky, ale i pro veřejnost hraje divadýlko MRAK.
V sále KC Golf Semily od 8.40 hod. a 10.30 hod. Vstupné: 50 Kč.

Od karibiku k mayským pyramidám při další cestovatelské besedě středa 4. března

OD KARIBIKU K MAYSKÝM PYRAMIDÁM
Poutavá cestopisná přednáška Petra Kvardy a Pavla Chluma o putování od Karibiku až k Mayským pyramidám. Putování po Jižní Americe napříč středoamerickým poloostrovem Yucatán. Od moderních měst plných luxusu přes močály a pralesy až k tisíce let starým Mayským památkám.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Samostatná pozvánka

pátek 6. března

 

V rámci klubové scény v Semilech zahraje Voxel VOXEL
Písničkář Voxel si pro své fanoušky přichystal překvapení v podobě turné, kde zazní kromě oblíbených písní také novinky z nového alba. Jeho pseudonym sice tvoří sloučenina latinského výrazu pro hlas a název hlásky počátečního písmena zpěvákova příjmení, ale hlasový projev není to jediné, čím (se) Voxel baví.
Je to hráč! Výčet hudebních nástrojů, které ovládá, by s přehledem vydal na malý orchestr a zahrává si i se svým hlasem, který pomocí nejrůznějších modulačních efektů mění k nepoznání.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 200 Kč. Samostatná pozvánka

Pekař & Jakub Děkan - Už zase spolu! i na koncertě v Semilech sobota 14. března - koncert zrušen!

PEKAŘ & JAKUB DĚKAN - UŽ ZASE SPOLU!
Společný koncert PEKAŘE a JAKUBA DĚKANA se svým Bandem!!! Po delší pauze vyrážejí opět spolu. Tentokrát se společnou písni Vamos, která se stala i názvem celého tour. Jejich revírem je stage. Jejich tempo je rytmické. Pánové z obou kapel jsou tu proto, aby vás bavili. VAMOS - VŠICHNI Z JEDNÝ BANDY TOUR.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod. Koncert je na stání. Vstupné: v předprodeji 300 Kč/ na místě 350 Kč. Podrobnosti

Aktuální prohlášení KC Golf: „Omlouváme se všem příznivcům, ale společný koncert Pekaře a Jakuba Děkana v sobotu 14. března jsme nuceni z technických důvodů zrušit. Vstupenky můžete vracet v kanceláři č. 8 v Kulturním centru Golf do 31. 3. 2020 a v čase začátku zrušeného koncertu v sobotu 14. 3. od 19.00 do 20.30. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení."

pondělí 16. března - zrušeno!

BUMBLEBASS & H9
Netradiční koncert, netradiční místo, netradiční seskupení sebou přinese netradiční zážitek, takový bude další koncert z cyklu KPH. Účinkujícími budou mužský vokální nonet H9, který je složený z pánské sekce Smíšeného sboru Jizerka Semily. Dalším účinkujícím bude kontrabasové kvarteto Bumblebass, které je složené ze čtyř absolventů pardubické a Pražské konzervatoře (O. Sejkora, P. Pavíček, J. Hrubeš, M. Brádle).
V malé vodní elektrárně Semily Řeky od 19.30 hod. Vstupné: 160 Kč.

pátek 20. března - zrušeno!

JADRANSKÝ PLES
Je tomu již 25 let co cestovní kancelář Diana Group Tour s.r.o. začala pořádat dovolené k Jadranskému moři. Toto výročí je třeba oslavit a poděkovat všem partnerům a klientům za jejich přízeň. Srdečně Vás tedy zveme na Jadranský ples v Semilech. Přijďte si zatančit na DUO JAMAHU a PIŇAKOLADU a oslavte to s námi. Info a vstupenky v CK Diana Group Tour, Tyršova 48, Semily.
V sále KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné: 150 Kč. 

V komedii Nalevo od výtahu se v Semilech představí Roman Vojtek

úterý 24. března

NALEVO OD VÝTAHU
První abonentní divadelní představení, které je pochopitelně přístupné i široké veřejnosti. Francouzská situační komedie, ve které všechno začne, jako v mnoha dobrých inscenacích, zabouchnutými dveřmi. Jedná se o velkou hereckou příležitost pro Romana Vojtka a další role ztvární: Kristýna Kociánová, Jiří Ployhar, Jana Tabrea, Vilém Udatný, Lenka Zbranková, Zdeněk Rohlíček.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 350 Kč. Podrobná pozvánka

pátek 27. března

PLES WALDORFSKÉHO LYCEA SEMILY
Srdečně Vás zveme na jubilejní 10. maturitní ples Waldorfského lycea. K tanci i poslechu zahraje oblíbená kapela Big ´O´ Band, za Djský pult se postaví "náš" Opalescent Beats a tajemní WLDRF brothers.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20.00 hod.

Připravují na duben:

Zdeněk Izer to v Semilech rozjede „Na plný coole“ středa 1. dubna

NA PLNÝ COOLE - Nový zábavný program Zdeňka Izera
Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: v předprodeji 280 Kč/ na místě 310 Kč. Pozvánka

pátek 3. dubna

HRADECKÁ CIMBÁLOVÁ MUZIKA
Další z koncertů Klubové scény. Tentokrát příjemnou atmosféru navodí cimbálová muzika. Zazní písničky z Čech, Moravy, Slovenska, Maďarska, Rumunska i pár cikánských melodií. Večer bude spojený s degustací vína od malých vinařů, protože to s cimbálovkou chutná daleko víc. Vstupenky budou v prodeji na místě u vstupu.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 80 Kč.

úterý 7. dubna

SRNKY
Neobyčejné příběhy z Liberce. Srnky jsou příběhem outsiderů s kuriózními osudy. Jednou z postav je např. dirigent, který touží vystupovat v Japonsku a na Pražském jaru, ve skutečnosti však řídí orchestr při operetních představeních v Liberci. S jeho životem ještě víc zamává osudová nehoda s tragikomickými následky, která svede jeho kroky s dalšími nešťastníky, kteří proplouvají životem velmi neobvyklým způsobem. Cesty všech se jedné noci nečekaně spojí a jejich příběhy najdou rozuzlení až díky srnkám, které se objeví, bůh ví, odkud... Groteskní komedie, plná absurdity a bizarnosti. V hlavních rolích Martin Stránský, Martin Polách, Tomáš Váhala, Jan Jedlinský, Karolína Baranová nebo Jana Hejret Vojtková.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 280 Kč.

úterý 14. dubna

VANDRÁCI VAGAMUNDOS: Na cestě střední Amerikou
Herci Pavel Liška, Honza Révai a kameraman Hynek Bernard - VANDRÁCI VAGAMUNDOS - tři měsíce vandrovali po střední Americe. Nejdřív byli viděni v Panamě, pak mířili do džunglí Kostariky, vandrovali po velké Nikaragui, přes varování projeli Honduras, pak i zemi plnou vulkánů El Salvádor, nádhernou Guatemalu, maličké Belize a obrovské Mexiko. Vandráci Pavel Liška a Honzou Révai, kteří se svými besedami projeli křížem krážem celou naši republiku, na jedné ze svých posledních přednášek představí i to, co se nevešlo do jejich cestovatelsko-zábavného pořadu na Prima COOL. Dozvíte se také něco o přípravách nové cesty, na kterou se vydají v říjnu 2020. Čas bude i na dotazy diváků a autogramiádu.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 300 Kč.

Samostatné pozvánky a související články:

Zdeněk Izer to v Semilech rozjede „Na plný coole“

V komedii Nalevo od výtahu se v Semilech představí Roman Vojtek

Zrušeno: Pekař & Jakub Děkan - Už zase spolu! i na koncertě v Semilech

V rámci klubové scény v Semilech zahraje Voxel

Od karibiku k mayským pyramidám při další cestovatelské besedě

Jizeran a Lada Kocourková odměněni Cenou města Semily za rok 2019

Návrat SDH Semily I aneb ples po sedmi letech

FOTO: Traktor přilákal do kulturního domu v Semilech 900 fanoušků

FOTO: Krásy severního Vietnamu popsal Tomáš Jech

Co jste v KC Golf zmeškali v únoru?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Březnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Březnové plesy a karnevaly zakončí taneční sezonu

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v březnu

Březnový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Hasiči zachránili muže, pod kterým praskl led na jablonecké přehradě

Hasiči zachránili muže, pod kterým praskl led na jablonecké přehradě V Jablonci nad Nisou na přehradě ve čtvrtek po 16. hodině hasiči zachránili muže, pod kterým se prolomil led. V době příjezdu hasičů se muž nacházel již na ledu, kam se dostal vlastními silami. Hasiči muže bezpečně dostali na břeh, který byl vzdálen 20 metrů a poskytli mu tepelný komfort. Více podrobností a krátké video na Našem Jablonecku

Jablonecké Kolečko o víkendu zavřené, důvodem jsou mezinárodní závody

Od čtvrtka 25. do neděle 28. února se v jabloneckých Břízkách, v lyžařském areálu Kolečko, uskuteční FIS mezinárodní závody v běhu na lyžích dorostu a dospělých. Ski Klub Jablonec získal na pořádání závodů výjimku Ministerstva zdravotnictví. Proto bude lyžařský areál včetně závodních tratí od čtvrtečního poledne do nedělního odpoledne pro veřejnost uzavřený. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Senioři nad 80 let, kteří neobdrželi PIN, se mají znovu registrovat
Očkovací centrum mají v Turnově otevřít od 1. března
Jilemnice má nového starostu. Richtera střídá Hlaváč
Od čtvrtka 25. února všude už jen s respirátory FFP2
Tři trestné činy ze čtyř objasněny. Semilská policie bilancovala rok 2020

Nejčtenější články

23.02.: Policisté u chodců v Jablonci a v Lomnici kontrolovali reflexní prvky
22.02.: Hasiči zasahovali u požáru domu v Železném Brodě
22.02.: Jak vypadá jedna běžná směna ZZS Libereckého kraje v únoru 2021

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT