Akce Kulturního centra Golf Semily v březnu

11.03.2020 17:08:43 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v březnu

Aktualizováno - ruší se některá představení: Kulturní centrum Golf v Semilech v březnu pořádá divadelní představení, koncerty i plesy. K nejzajímavějším akcím patří koncerty Voxela, Pekař & Jakub Děkan nebo divadelní představení Nalevo od výtahu v hlavní roli s Romanem Vojtkem.

Aktuální doplnění 11. 3. 2020:

Z nařízení vlády se s účinností od 10. března od 18 hodin zakazují divadelní, hudební, filmová představení a sportovní, náboženské akce a umělecká představení přesahující účast 100 osob. Toto nařízení bylo vydáno v úterý 10. března v dopoledních hodinách a bylo vydáno na dobu neurčitou.
Aktuálně jsou zrušeny tyto akce KC Golf Semily,p.o :
Koncert Bumlebass & H9 16.3.2020
Jadranský ples 20.3.2020

„S jednotlivými účinkujícími budeme jednat o náhradních termínech konání akcí, vstupenky zůstávají prozatím v platnosti. V momentě, kdy bude rozhodnuto o nekonání akce, bude možno vstupenky vrátit. Kurzy jógy a výuky španělštiny zůstávají v platnosti beze změn. Kino Jitřenka Semily bude nadále promítat s omezenou kapacitou (50 osob/představení). S velkou pravděpodobností dojde k odsunutí premiér některých očekávaných filmů. O dalším vývoji, případně o dalších zrušených akcích vás budeme informovat. Sledujte naše webové stránky a facebook KC Golf Semily a kina Jitřenka Semily. Děkujeme za pochopení," uvedl ředitel KC Golf Semily Martin Brádle.

neděle 1. března

VODNICKÁ POHÁDKA
Pohádka z cyklu víkendových pohádek pro děti a rodiče hraná na velkém jevišti. Jak se vodníci usadili v Čechách aneb Kouzelný proutek a praotec Šplouch. Pohádka plná kouzel a čarování a protkaná známými i neznámými písničkami o vodě, rybách a rybnících. Hraje divadýlko MRAK.
V sále KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 50 Kč.

pondělí 2. března

KREJČOVSKÁ POHÁDKA
Provdat dceru Kačenku, předat korunu i trůn se všemi starostmi o království - na to se těší král malé, ale spokojené říše. Jenomže to nebude tak jednoduché a přinese to mnohá trápení. Na to se nemůže dívat Královna víl a pak se začnou dít divy... Divadelní představení pro školy a školky, ale i pro veřejnost hraje divadýlko MRAK.
V sále KC Golf Semily od 8.40 hod. a 10.30 hod. Vstupné: 50 Kč.

Od karibiku k mayským pyramidám při další cestovatelské besedě středa 4. března

OD KARIBIKU K MAYSKÝM PYRAMIDÁM
Poutavá cestopisná přednáška Petra Kvardy a Pavla Chluma o putování od Karibiku až k Mayským pyramidám. Putování po Jižní Americe napříč středoamerickým poloostrovem Yucatán. Od moderních měst plných luxusu přes močály a pralesy až k tisíce let starým Mayským památkám.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Samostatná pozvánka

pátek 6. března

 

V rámci klubové scény v Semilech zahraje Voxel VOXEL
Písničkář Voxel si pro své fanoušky přichystal překvapení v podobě turné, kde zazní kromě oblíbených písní také novinky z nového alba. Jeho pseudonym sice tvoří sloučenina latinského výrazu pro hlas a název hlásky počátečního písmena zpěvákova příjmení, ale hlasový projev není to jediné, čím (se) Voxel baví.
Je to hráč! Výčet hudebních nástrojů, které ovládá, by s přehledem vydal na malý orchestr a zahrává si i se svým hlasem, který pomocí nejrůznějších modulačních efektů mění k nepoznání.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 200 Kč. Samostatná pozvánka

Pekař & Jakub Děkan - Už zase spolu! i na koncertě v Semilech sobota 14. března - koncert zrušen!

PEKAŘ & JAKUB DĚKAN - UŽ ZASE SPOLU!
Společný koncert PEKAŘE a JAKUBA DĚKANA se svým Bandem!!! Po delší pauze vyrážejí opět spolu. Tentokrát se společnou písni Vamos, která se stala i názvem celého tour. Jejich revírem je stage. Jejich tempo je rytmické. Pánové z obou kapel jsou tu proto, aby vás bavili. VAMOS - VŠICHNI Z JEDNÝ BANDY TOUR.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod. Koncert je na stání. Vstupné: v předprodeji 300 Kč/ na místě 350 Kč. Podrobnosti

Aktuální prohlášení KC Golf: „Omlouváme se všem příznivcům, ale společný koncert Pekaře a Jakuba Děkana v sobotu 14. března jsme nuceni z technických důvodů zrušit. Vstupenky můžete vracet v kanceláři č. 8 v Kulturním centru Golf do 31. 3. 2020 a v čase začátku zrušeného koncertu v sobotu 14. 3. od 19.00 do 20.30. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení."

pondělí 16. března - zrušeno!

BUMBLEBASS & H9
Netradiční koncert, netradiční místo, netradiční seskupení sebou přinese netradiční zážitek, takový bude další koncert z cyklu KPH. Účinkujícími budou mužský vokální nonet H9, který je složený z pánské sekce Smíšeného sboru Jizerka Semily. Dalším účinkujícím bude kontrabasové kvarteto Bumblebass, které je složené ze čtyř absolventů pardubické a Pražské konzervatoře (O. Sejkora, P. Pavíček, J. Hrubeš, M. Brádle).
V malé vodní elektrárně Semily Řeky od 19.30 hod. Vstupné: 160 Kč.

pátek 20. března - zrušeno!

JADRANSKÝ PLES
Je tomu již 25 let co cestovní kancelář Diana Group Tour s.r.o. začala pořádat dovolené k Jadranskému moři. Toto výročí je třeba oslavit a poděkovat všem partnerům a klientům za jejich přízeň. Srdečně Vás tedy zveme na Jadranský ples v Semilech. Přijďte si zatančit na DUO JAMAHU a PIŇAKOLADU a oslavte to s námi. Info a vstupenky v CK Diana Group Tour, Tyršova 48, Semily.
V sále KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné: 150 Kč. 

V komedii Nalevo od výtahu se v Semilech představí Roman Vojtek

úterý 24. března

NALEVO OD VÝTAHU
První abonentní divadelní představení, které je pochopitelně přístupné i široké veřejnosti. Francouzská situační komedie, ve které všechno začne, jako v mnoha dobrých inscenacích, zabouchnutými dveřmi. Jedná se o velkou hereckou příležitost pro Romana Vojtka a další role ztvární: Kristýna Kociánová, Jiří Ployhar, Jana Tabrea, Vilém Udatný, Lenka Zbranková, Zdeněk Rohlíček.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 350 Kč. Podrobná pozvánka

pátek 27. března

PLES WALDORFSKÉHO LYCEA SEMILY
Srdečně Vás zveme na jubilejní 10. maturitní ples Waldorfského lycea. K tanci i poslechu zahraje oblíbená kapela Big ´O´ Band, za Djský pult se postaví "náš" Opalescent Beats a tajemní WLDRF brothers.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20.00 hod.

Připravují na duben:

Zdeněk Izer to v Semilech rozjede „Na plný coole“ středa 1. dubna

NA PLNÝ COOLE - Nový zábavný program Zdeňka Izera
Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: v předprodeji 280 Kč/ na místě 310 Kč. Pozvánka

pátek 3. dubna

HRADECKÁ CIMBÁLOVÁ MUZIKA
Další z koncertů Klubové scény. Tentokrát příjemnou atmosféru navodí cimbálová muzika. Zazní písničky z Čech, Moravy, Slovenska, Maďarska, Rumunska i pár cikánských melodií. Večer bude spojený s degustací vína od malých vinařů, protože to s cimbálovkou chutná daleko víc. Vstupenky budou v prodeji na místě u vstupu.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 80 Kč.

úterý 7. dubna

SRNKY
Neobyčejné příběhy z Liberce. Srnky jsou příběhem outsiderů s kuriózními osudy. Jednou z postav je např. dirigent, který touží vystupovat v Japonsku a na Pražském jaru, ve skutečnosti však řídí orchestr při operetních představeních v Liberci. S jeho životem ještě víc zamává osudová nehoda s tragikomickými následky, která svede jeho kroky s dalšími nešťastníky, kteří proplouvají životem velmi neobvyklým způsobem. Cesty všech se jedné noci nečekaně spojí a jejich příběhy najdou rozuzlení až díky srnkám, které se objeví, bůh ví, odkud... Groteskní komedie, plná absurdity a bizarnosti. V hlavních rolích Martin Stránský, Martin Polách, Tomáš Váhala, Jan Jedlinský, Karolína Baranová nebo Jana Hejret Vojtková.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 280 Kč.

úterý 14. dubna

VANDRÁCI VAGAMUNDOS: Na cestě střední Amerikou
Herci Pavel Liška, Honza Révai a kameraman Hynek Bernard - VANDRÁCI VAGAMUNDOS - tři měsíce vandrovali po střední Americe. Nejdřív byli viděni v Panamě, pak mířili do džunglí Kostariky, vandrovali po velké Nikaragui, přes varování projeli Honduras, pak i zemi plnou vulkánů El Salvádor, nádhernou Guatemalu, maličké Belize a obrovské Mexiko. Vandráci Pavel Liška a Honzou Révai, kteří se svými besedami projeli křížem krážem celou naši republiku, na jedné ze svých posledních přednášek představí i to, co se nevešlo do jejich cestovatelsko-zábavného pořadu na Prima COOL. Dozvíte se také něco o přípravách nové cesty, na kterou se vydají v říjnu 2020. Čas bude i na dotazy diváků a autogramiádu.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 300 Kč.

Samostatné pozvánky a související články:

Zdeněk Izer to v Semilech rozjede „Na plný coole“

V komedii Nalevo od výtahu se v Semilech představí Roman Vojtek

Zrušeno: Pekař & Jakub Děkan - Už zase spolu! i na koncertě v Semilech

V rámci klubové scény v Semilech zahraje Voxel

Od karibiku k mayským pyramidám při další cestovatelské besedě

Jizeran a Lada Kocourková odměněni Cenou města Semily za rok 2019

Návrat SDH Semily I aneb ples po sedmi letech

FOTO: Traktor přilákal do kulturního domu v Semilech 900 fanoušků

FOTO: Krásy severního Vietnamu popsal Tomáš Jech

Co jste v KC Golf zmeškali v únoru?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Březnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Březnové plesy a karnevaly zakončí taneční sezonu

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v březnu

Březnový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Mimořádná linka 123 bude v Jablonci jezdit do listopadu

V Jablonci nad Nisou bude dočasně jezdit nová linka MHD č. 123. Ta vyplní chybějící dopravní spojení, které zmizelo kvůli stavbě na křižovatce ulic Poštovní a Budovatelů. Jezdit bude jen do ukončení stavby, tedy nejdéle do listopadu letošního roku. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazy a ilustrace Ze života hmyzu a rostlin uvidíte v jilemnickém muzeu
Obrazem: Jak pokračuje stavba pumptracku v Turnově
Červen přináší na hrady a zámky kulturní akce
Prestižní vzdělávací program podpoří také žáky z Libereckého kraje
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu

Nejčtenější články

05.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT