Akce Kulturního centra Golf Semily v dubnu

01.04.2017 14:15:56 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v dubnu

Kulturní centrum Golf v Semilech v dubnu pořádá mnoho koncertů, divadelních představení a besed s cestovateli. K nejzajímavějším patří 12. ročník country festivalu nebo koncert kapely Dymytry. Při besedě s Danem Machem budete si užijete cestování na ostrov Reunion a 20. ročník festivalu Patříme k sobě zahájí tři galakoncerty.

TANEČNÍ KURZY PRO MANŽELSKÉ A PŘÁTELSKÉ PÁRY

V dubnu pokračují taneční kurzy pro manželské a přátelské páry. (Termíny: 2. 4., 9. 4. a 23. 4. - pro začátečníky od 16 hodin a pro pokročilé od 19.30 hodin). Závěrečný večer je společný pro obě skupiny a bude se konat v sobotu 29. dubna od 19.30 hodin. Vstupné: na legitimaci nebo 130 Kč/osobu.

Kulturní nabídka v KC Golf v Semilech v dubnu 2017:

Chlap na zabití s Filipem Blažkem a Miroslavem Vladykou

pondělí 3. dubna

Francis Veber: CHLAP NA ZABITÍ
Posledním abonentním představením jarní sezóny je hra o tom, jak se profesionální zabiják (Filip Blažek) stane obětí sebevraha (Miroslav Vladyka). Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou... Komedie, která je doslova nabitá slovním a situačním humorem.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 370 Kč. Podrobná pozvánka

středa 5. dubna

PODVEČER S DECHOVKOU
Místní dechový soubor Semilská 12 chce překvapit své příznivce novinkami ve svém repertoáru. Aby pro procvičování nových skladeb měli větší motivaci, rozhodli se zkoušet veřejně. Buďte prvními posluchači a zpříjemněte si s dobrou dechovkou podvečery. Pro zájemce o tanec je k dispozici taneční parket. Setkání se bude konat ještě v úterý 18.dubna.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné volné.

sobota 8. dubna

Semilský festival už podvanácté potěší příznivce country

COUNTRY FESTIVAL
12. ročník Semilského country festivalu. Vystoupí: StopTime, Monokl, Flastr a Bandit. Pořádná porce kvalitního bluegrassu a folku potěší a doufáme, že i roztančí, příznivce tohoto žánru. Na sále bude stolová úprava. Prodej vstupenek před vstupem do sálu.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 120 Kč. Podrobná pozvánka

úterý 11. dubna

VELIKONOČNÍ KONCERT ZUŠ SEMILY
Koncert žáků Základní umělecké školy Semily pro širokou veřejnost. Účinkují mladí zpěváci, hudebníci, tanečníci, recitátoři a herci.
V sále KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné dobrovolné.

středa 12. dubna

Dan Mach vás zavede při cestovatelské besedě na ostrov Reunion

REUNION - sopečným ostrovem v rytmu maloya s Danem Machem
Reunion je ostrůvek v Indickém oceánu. Navštívíme nejatraktivnější trek vedoucí vulkanickými údolími, zavítáme na vrcholek aktivní sopky, zkusíme najít zbytky staré železnice, a cestu zakončíme v městečku St Leu, kde je možné se buď potápět, nebo navštívit multukulturní festival Tempo a nechat se uchvátit rytmy místní hudby zvané maloya.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 60 Kč. Samostatná pozvánka

úterý 18. dubna

PODVEČER S DECHOVKOU
Místní dechový soubor Semilská 12 chce překvapit své příznivce novinkami ve svém repertoáru. Aby pro procvičování nových skladeb měli větší motivaci, rozhodli se zkoušet veřejně. Buďte prvními posluchači a zpříjemněte si s dobrou dechovkou podvečery. Pro zájemce o tanec je k dispozici taneční parket.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné volné.

Erotická groteska Muž sedmi sester se představí i v semilském KC Golf čtvrtek 20. dubna

MUŽ SEDMI SESTER
Divadelní (erotickou) grotesku podle stejnojmenné novely Jaroslava Havlíčka napsala Olga Šubrtová a Martin Glaser a nastudoval Divadelní spolek J.K.Tyl z Lomnice nad Popelkou.
Parta mladých recesistů se vsadí, zda je možné svést během sedmi dnů sedm sester, členek neskutečné rodinné kapely, nad kterými pevně drží ochrannou ruku nekompromisní maminka. Jeden z nich se o to s pomocí kamarádu pokusí. Podaří se mu to, ale je možné, že se stal sedminásobným otcem během jednoho týdne?
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 70 Kč. Samostatná pozvánka

pátek 21. dubna

Travesti show Kočky
Travestie Skupina Kočky Praha - Narozeniny 15 let- působení na Kabaretní scéně 2002-2017.
Legendární trio tanečnic letos oslaví 15 let od vzniku svého začátku působení na české, ale i zahraniční scéně. Holky umí dělat show, která má šťávu, a nadchnou vás novým pestrým programem.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné v předprodeji: 220 Kč na místě 280 Kč.

sobota 22. dubna

PODKRKONOŠSKÉ POHÁDKY - Víkendová pohádka pro děti a rodiče
Poslední pohádka z cyklu víkendových pohádek pro děti a rodiče hraná na velkém jevišti.
Trautenberk má své panství hned vedle Krakonošova a toť se ví, malý pán a velký pán, to nikdy nedělá dobrotu...
Čtyři pohádky o bájném vládci hor Krakonošovi zahraje Divadelní spolek Vichr z hor z Mříčné. Ještě před pohádkou  můžete prožít "Lesní čarování" tvoření a kutění z lesa a o lese. Od 13 hodin totiž před Kulturním centrem výtvarná dílnička Semínka země z.s. V případě nepříznivého počasí, proběhne tvoření v předsálí KC.
V sále KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 40 Kč.

úterý 25. dubna

SYMFONICKÝ KONCERT
První zájezd do Divadla F. X. Šaldy v Liberci pro držitele abonentních legitimací skupiny O v sezóně 2017. Hraje orchestr DFXŠ, dirigent: Martin Doubravský, sólo: Alžběta Vomáčková.
Odjezd v 17.30 hod. z autobusové zastávky u drogerie na Riegrově náměstí.

úterý 25. dubna - pátek 28. dubna

PATŘÍME K SOBĚ
20. ročník festivalu, kde vystupují soubory dětí, mládeže i dospělých se zdravotním postižením z celé republiky. Festival bude slavnostně zahájen v KC Golf prvním ze tří večerních galakoncertů. Pořádá Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených se sídlem v Semilech. Bližší informace k organizaci a programu festivalu podá Jaroslava Boudná. tel. 481 625 414, mob. 737 642 258, e-mail: podkrkonos.spol@quick.cz
V sále KC Golf Semily od 18 hodin (slavnostní zahájení)

Metalová kapela Dymytry zakončí v Semilech své jarní turné

pátek 28. dubna

DYMYTRY - Krby kamna Turyna Tour 2017
Metalová kapela Dymytry vyráží na jaře 2017 na svou druhou samostatnou šňůru - Krby Kamna Turyna tour 2017! Během šestnácti koncertů po celé ČR zazní nové pecky i osvědčené hity. Vystoupení této energické maskované party doplní světelná show světové úrovně včetně videoprojekcí na obří LED obrazovce. Tato vpravdě hudební událost potěší srdce každého rockera! Hosté: X-Core, Debill Heads.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: předprodej 280 Kč/ na místě 330 Kč. Samostatná pozvánka

sobota 29. dubna

ZÁVĚREČNÝ TANEČNÍ VEČER
Společenský taneční večer na ukončení obou jarních tanečních kurzů pro manželské a přátelské páry a pro všechny příznivce společenského tance a kvalitní společenské zábavy. Hraje skupina Allegro z Jičína, uvádí Petr Mertlík. Na taneční večer jsou srdečně zváni všichni milovníci tance a dobré společenské zábavy.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 130 Kč nebo na legitimaci.

Připravují na květen:

středa 10. května

DVOŘÁKOVO TRIO
Na posledním sedmém koncertu 60. abonentní sezony KPH se představí Dvořákovo trio, které spojuje tři mladé hudebníky - Ivo Kahánka, Jana Fišera a Tomáše Jamníka - kteří patří k interpretační špičce ve svých oborech.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 100 Kč.

sobota 13. května

BÁRA HRZÁNOVÁ A CONDURANGO
Hudební kapela Báry Hrzánové vznikla už v době studií na pražské divadelní fakultě jako folkové sdružení mladých herců. Svoji tvorbou se dá Condurango těžko zařadit, rozsah je široký od folku, šansonu, přes latinu, čardáše až po čirý „bigbeat".... Přijďte si poslechnout nezaměnitelný souzvuk „balkánské pohřební kapely" houslí, akordeonu, trubky a čisté vokály Báry, Mária a Nicholase....
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 200 Kč.

sobota 20. května

SYMFONICKÝ KONCERT FILMOVÉ HUDBY
Podkrkonošský symfonický orchestr v letošním roce slaví desáté výročí své existence. K této speciální příležitosti se rozhodli nadělit svým divákům koncert filmové hudby. Vedle světových filmových hitů dostanou prostor i klasické české filmy. Významným hostem semilského koncertu je Chrudimská komorní filharmonie, mladé těleso, které si co do interpretace nezadá s profesionálním orchestrem. Obě tělesa se po svých samostatných blocích filmové hudby spojí v jeden velký, 130tičlenný orchestr.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné dle míst v sále: 350; 320 a 290 Kč.

Dubnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Samostatné pozvánky a související články:

Dan Mach: Na Reunion jel za sopkou, ale našel i zajímavé treky a hudbu

Metalová kapela Dymytry zakončí v Semilech své jarní turné

Erotická groteska Muž sedmi sester se představí i v semilském KC Golf

Dan Mach vás zavede při cestovatelské besedě na ostrov Reunion

Semilský festival už podvanácté potěší příznivce country

Chlap na zabití s Filipem Blažkem a Miroslavem Vladykou

Cenu města Semily za rok 2016 obdržela Podkrkonošská společnost

FOTO: Nejúspěšnější sportovce Pojizeří za rok 2016 vyhlásili v Semilech

Obrazem: Maturitní ples ISŠ Semily 2017

Co jste v KC Golf zmeškali v březnu?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Dubnový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v dubnu

Ohlédnutí za březnovými plesy, bály a karnevaly

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Nová stezka dětem ukáže Zelené putování za tajemstvím stromů

V Bedřichově se v úterý 7. července otevírá nová stezka pro děti, která vznikla na základě tradovaných pověstí, jež se uchovaly až do dnešních časů, a zavede nás na místa pro mnohé známá, ale přitom jiná a propojená tajemnem. Nová stezka se skládá ze dvou částí, dvou tajenek a provází ji jedna nová hrací karta. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Státní svátek uzavře turnovský sběrný dvůr a kompostárnu

V pondělí 6. července 2020 bude z důvodu státního svátku uzavřen Sběrný dvůr Vesecko a také Kompostárna na Malém Rohozci. Služby tedy můžete využít opět až v úterý 7. července.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Během prodlouženého víkendu policisté zkontrolovali téměř 800 řidičů
Skryté skvosty přináší zážitky i soutěž o exkluzivní ceny
Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát
Fotbalisté Přepeř hráli alespoň přáteláky, nyní začne příprava na sezonu
Program semilského muzea o prázdninách

Nejčtenější články

05.07.: Tragická nehoda u Horní Branné. Po střetu s autem zemřel motocyklista
06.07.: FOTO: Turn-off rock fest přinesl popáté nálož ostřejší muziky
05.07.: FOTO: Lomničtí fotbalisté si pozvali na oslavu starou gardu Sparty

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT