Akce Kulturního centra Golf Semily v říjnu

02.10.2018 15:32:37 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v říjnu

Kulturní centrum Golf v Semilech v říjnu pořádá divadelní představení pro děti i koncerty, zahájeny budou taneční a jiné podzimní kurzy. K zajímavým akcím patří Hovory H k výročí 100. narození Miroslava Horníčka, výstava exotů, koncert Lenky a Petra Matějákových, country večer nebo tradiční přehlídka Semilský paroháč.

úterý 2. října

POPELKA (LA CENERENTOLA) - zájezd do Liberce
Čtvrtý zájezd do Divadla F. X. Šaldy v Liberci pro držitele abonentních legitimací skupiny O v sezóně 2018. Pohádkové snění na křídlech ohnivého belcanta. Tato nesmrtelná pohádka v operním zpracování G.Rossiniho zaujme mimořádně obtížnými pěveckými party, u kterých se tají dech nejen operním fanouškům.
Odjezd v 17.30 z autobusové zastávky u drogerie na Riegrově náměstí.f

Vzpomínkové Hovory H uvidí klubová scéna v KC Golf pátek 5. října

VZPOMÍNKOVÉ HOVORY H - KE STÝM NAROZENINÁM MIROSLAVA HORNÍČKA
Olomoucký hudební redaktor Richard Pogoda zasvětil celou profesní kariéru kabaretu a divadlu malých forem. Jako zpívající swingový pianista měl vzácnou možnost spolupracovat 12 let s nesmrtelnou osobností českého jeviště Miroslavem Horníčkem. Letos by se dožil Miroslav Horníček stovky. Jubilejní vzpomínání na společné zážitky bude okořeněno písněmi u klavíru, které měl nejraději. Swingem pulzující písně budou zvukově obohaceny saxofonistou Miroslavem Švihálkem.
Klubová scéna KC Golf. V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30. Vstupné 130 Kč. Samostatná pozvánka

sobota 6. října

SEMILSKÉ IMPULZY - TVOŘÍME DUŠÍ
X. ročník regionálního projektu, prezentační setkání umělců se zdravotním handicapem a kulturní veřejností semilského regionu. Velká celodenní prodejní prezentace uměleckých výrobků chráněných dílen regionu. Pořádá Sdružení Artefaktum.cz a Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje ve spolupráci s KC Golf Semily.
V sále KC Golf Semily od 10 hodin vernisáž výstavy a od 13 hodin slavnostní zahájení prezentačního setkání a kulturní program.

sobota 6. října

1. PRODLOUŽENÁ - KURZ TANCE A SPOLEČENSKÉHO CHOVÁNÍ
První prodloužená v rámci kurzu tance a společenského chování. Hudební doprovod zajišťuje hudební skupina Allegro Jičín. Vstup pro všechny účastníky i návštěvníky kurzu je pouze ve společenském oblečení.
V sále KC Golf Semily od 19.30. Vstupné 100 Kč a na legitimaci.

čtvrtek 11. října - sobota 13. října

VÝSTAVA EXOTŮ
Tradiční výstava spojená s expozicí bonsají, květin a samorostů, tombola, prodej. Pořádá ZO ČSCHDZ. V sále a předsálí KC Golf Semily od 8 do 18 hodin.
Vstupné dospělí 40 Kč, děti a důchodci 20 Kč, hromadné vstupné a školy 10 Kč.

pondělí 15. října

VÝJIMEČNÍ VIRTUOZOVÉ: LENKA MATĚJÁKOVÁ (housle) - PETR MATĚJÁK (housle)
Houslový recitál sourozenecké dvojice, jejich kořeny sahají do našeho regionu spadá do cyklu koncertů KPH a je uveden jako druhý koncert v 62.sezóně. Klavírní doprovod: Terezie Fialová - nejtalentovanější česká pianistka.
V sále KC Golf Semily od 19.30. Vstupné 160 Kč.

Semilský paroháč oslaví 20 let bohatou nabídkou představení

čtvrtek 18. října - sobota 20. října

SEMILSKÝ PAROHÁČ
20. ročník přehlídky divadelních a loutkářských souborů s tradičním průvodem a máčením poroty v Jizeře. Krom velkého množství pohádek se můžete těšit na commedii dell´arte TŘI V TOM, kterou uvede domácí soubor Studio Podio. V pátek si nenechte ujít příběh ze Starého zákona BŮHVÍ, JAK TO BYLO a večerní jedinečné neverbální divadlo jednoho herce bez masky PANTOMIMA MICHALA HECHTA. Sobotní podvečer zahájí gastronomická groteska HAPPY HOUR! od profesionálního souboru Squadra Sua. Následovat bude hudební nářez kapely TING. Úspěšná komedie z prostředí domova pro seniory UPOKOJENKYNĚ překvapí dávkou citlivého humoru. Třešničkou na pomyslném dortu bude oblíbené pardubické Divadlo Tří.
Ve všech prostorách KC Golf Semily a v sále radnice. Vstupné dobrovolné. Podrobná pozvánka s kompletním programem

neděle 21. října

ZAHÁJENÍ TANEČNÍCH KURZŮ PRO MANŽELSKÉ A PŘÁTELSKÉ PÁRY
Kurz pod vedením tanečního mistra Petra Mertlíka s partnerkou obsahuje šest lekcí a závěrečný taneční večer. Kurzovné činí 700,- Kč na osobu (jednotlivé vstupné činí 130 Kč/os./lekce). O tom, jaké pokročilosti kurz bude, rozhodnete sami svými přihláškami, které uzavíráme 5.října. Vybírat můžete mezi kurzem pro mírně až středně pokročilé a kurzem pro pokročilé a více pokročilé.
V sále KC Golf Semily od 19.30. Vstupné: na legitimaci nebo jednotlivé vstupné 130 Kč/os.

pátek 26. října

COUNTRY VEČER
Příjemný večer s country muzikou navodí domácí kapela Střípky, která přivítá milé hosty. Jimi budou skupiny Cepáci a bluegrassová skupina Rusty Strings.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.00. Vstupné 80 Kč.

sobota 27. října

O SLEPIČCE KROPENATÉ aneb co se stalo na našem dvorku
Maňásková pohádka v podání souboru Na židli Turnov o tom jak se slepice nechtěla učit a málem skončila v polívce...První pohádka pro děti a rodiče z cyklu víkendových pohádek. Během tohoto cyklu, který trvá od října do dubna probíhá soutěž o nejvěrnějšího diváka. Každý dětský divák obdrží soutěžní kartu a za každou navštívenou pohádku (a karneval) přibude na kartičku obrázek. Nejvěrnější diváci budou odměněni.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00. Vstupné 40 Kč.

sobota 27. října

PODKRKONOŠSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR OSLAVÍ STO LET REPUBLIKY
Tradiční a netradiční zároveň bude koncert Podkrkonošského symfonického orchestru k výročí založení Československa. Poprvé ve své novodobé historii se orchestr chopil partitury Smetanovy Mé vlasti a nastudoval z tohoto cyklu tu nejznámější symfonickou báseň, Vltavu. Tomuto vrcholu večera však bude předcházet upomínka jiných období hudby české země, která začne až u předehry z Mozartova Dona Giovanniho, opery napsané pro Prahu. Zazní také například díla Antonína Dvořáka, Josefa Suka či Viléma Blodka.
V sále KC Golf Semily od 19.30.

Zábavná revue Besídka divadla Sklep zavítá do semilského Golfu středa 31. října

BESÍDKA DIVADLA SKLEP
Třetí abonentní divadelní představení, které je pochopitelně přístupné i široké veřejnosti je tradiční „Besídka" divadla Sklep v novém podání, složená z mnoha humorných výstupů, skečů, gagů, písní a tanců. Jedná se o revuální pásmo scének čerpajících ze svérázného a osobitého smyslu pro humor všech členů divadla Sklep. Každým rokem je Besídka jiná, sestavena ze zcela nových scének, ve kterých účinkují kmenoví členové souboru a jejich přátelé jako hosté.
V sále KC Golf Semily od 19.00. Vstupné 300 Kč. Podrobná pozvánka

Připravují na listopad:

neděle 4. listopadu

PŘEHLÍDKA DECHOVEK
Již 26. ročník tradiční přehlídky. Zahraje domácí Semilská 12, dechová hudba Plechařinka z okolí Podještědí a dechová hudba Český ráj ze Všeně.
V sále KC Golf Semily od 15 hod.

pátek 9. listopadu - sobota 10. listopadu

JAZZ POD KOZÁKOVEM
32. ročník festivalu představí domácí i zahraniční interprety. Účinkujícími pátečního rytmicky nadupaného večera budou kapely Marz / Praha, Bill Barett - Brad Lewis /USA, Jazz elements / Semily - Praha, Christmas brass band /Semily- Praha. Sobotní galavečer zahájí mladý energický swingový orchestr Ježkovy stopy a vrcholem pak bude jazzová legenda Peter Lipa za doprovodu AMC tria z Prešova.
V KC Golf Semily od 18 hodin.

středa 28. listopadu

PERFECT DAYS
Poslední abonentní divadelní představení, které je pochopitelně přístupné i široké veřejnosti je romantická komedie nejen o ženách a nejen pro ženy. Současná svižná inscenace o životě, který pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme... Vynikající Lenka Vlasáková skvěle ztvárňuje hlavní hrdinku Barbs.
V sále KC Golf Semily od 19 hodin.Vstupné 380 Kč.

Samostatné pozvánky a související články:

Zábavná revue Besídka divadla Sklep zavítá do semilského Golfu

Semilský paroháč oslaví 20 let bohatou nabídkou představení

Vzpomínkové Hovory H uvidí klubová scéna v KC Golf

Obrazem: 15. ročník Semilského pecnu

Co jste v KC Golf zmeškali v září?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Říjnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v říjnu

Říjnový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Další dopravní omezení v Turnově, tentokrát v Palackého ulici

V sobotu 18. května proběhne v Palackého ulici v Turnově vyzvedávání vnějších znaků vodovodního potrubí do úrovně vozovky a oprava jednoho kanalizačního poklopu. „Provoz bude výrazně omezen, pro průjezd zůstane vždy pouze jeden jízdní pruh. Pro cestu přes Jizeru autem využijte velkého mostu," upozornil Pavel Vaňátko, vedoucí odboru dopravy turnovské radnice. Oproti původnímu omezení na několik dní se firma aktuálně bude snažit všechny potřebné úpravy udělat v jednom dni. Od neděle 19. května by tak Palackého ulice měla být opět průjezdná bez omezení. Harmonogram rekonstrukcí silnic v Turnově

Cestu pohádkovým lesem připravují v Lomnici nad Popelkou

Už 34. ročník tradičního turistického pochodu pro děti i rodiče světem pohádkových postaviček v Oboře v Lomnici nad Popelkou se koná v sobotu 18. května od 9 hodin. Pořádá Středisko volného času Sluníčko Lomnice nad Popelkou. Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

K zápisům do mateřských škol dorazilo v Turnově 261 dětí
Pasecký Památník zapadlých vlastenců bronzový v Gloria musaealis
Organizace v sociální oblasti budou moci zažádat kraj o předfinancování
Hasičský Soptík pokračoval v Kundraticích a Bozkově
Pokračují práce v turnovské Nádražní ulici. Známe harmonogram

Nejčtenější články

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT