Akce Kulturního centra Golf Semily v září

20.09.2021 16:16:07 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v září

Kulturní centrum Golf v Semilech v září pořádá i přes koronavirová omezení nové akce. V rámci divadelního podzimu bude uvedena hra Koule s Pavlou Tomicovou a dále vás čeká Bubenická show nebo akce Fabrika Musica. 

KULTURNÍ PODZIM:

V rámci abonentního předplatného bude uvedena 23. 9. hra s podtitulem „Příběh vrhačky" KOULE, která je tragikomickým fiktivním portrétem zestárlé československé těžké atletky Mileny, kterou ztvárňuje Pavla Tomicová. 15. 12. se můžete těšit na důvtipnou a vynalézavou situační komedii plnou nečekaných situací MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD, ve které exceluje Aleš Háma. Neobyčejné příběhy z Liberce SRNKY budou uvedeny začátkem příštího roku. Náhradní termín stanovený na 4. 11. má hra, ve které září Bára Hrzánová HRDÝ BUDŽES. Na hudební scéně se během podzimu představí Tonya Graves, Laco Deczi, Jan Spálený, Václav Neckář a další. Od 21. do 23. října proběhne divadelní přehlídka SEMILSKÝ PAROHÁČ a 12.- 13. listopadu hlavní program JAZZ POD KOZÁKOVEM.

KURZ JÓGY

Kurzy jógy v KC Golf Semily vedou Ing. Mgr. Jiří Čáslavský (vždy v pondělí, lekce o trvání 60 min. začíná od 16.30 hod.) a paní Věra Váňová (vždy v pondělí od 18 hod. a ve čtvrtek od 16.30 a 18 hod. - lekce 90 min.) Cvičí se od září 2021 do května 2022. Kurzovné činí za 60ti minutovou lekci 40,- Kč a za 90ti minutovou lekci 50,- Kč (vedle zvýhodněného kurzovného lze hradit i jednotlivé vstupné 60,- Kč a 70,- Kč). Do kurzů zbývá posledních pár míst, info kancelář KC.

JAZYKOVÉ KURZY

Podle zájmu bude ve školním roce 2021/2022 otevřen kurz španělštiny pro začátečníky a pro pokročilé. Výuka bude probíhat jednou týdně dvě vyučovací hodiny, tedy 1,5 hodiny. Otevření kurzu a cena kurzovného je závislá na počtu přihlášených účastníků.

KC Golf Semily uvede v září 2021:

čtvrtek 9. září

ZAHÁJENÍ KURZU TANCE A SPOLEČENSKÉHO CHOVÁNÍ
Kurz vedou tradičně manželé Mertlíkovi z Jičína, hudební doprovod zajišťuje skupina Allegro. Vstup pro všechny účastníky i návštěvníky kurzu je pouze ve společenském oblečení.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.
Rozpis dalších lekcí v září:
neděle 12. září 2. lekce od 15.00 hod.
neděle 19. září 3. lekce od 15.00 hod.
středa 22. září 4. lekce od 19.00 hod.
sobota 25. září 1. PRODLOUŽENÁ od 19.30 hod.
čtvrtek 30. září 5. lekce od 19.00 hod.

Představení Koule s Pavlou Tomicovou se kutálí do Semil čtvrtek 23. září

KOULE
Divadelní rozšířená podoba původně rozhlasové hry, která po svém uvedení rozpoutala doslova mediální smršť. Hra s podtitulem „Příběh vrhačky" je tragikomickým fiktivním portrétem zestárlé československé těžké atletky Mileny, která lásce ke sportu obětovala všechno, i když ji stát s totalitním režimem nutil užívat doping, rozhodoval o účasti na závodech v zahraničí, vybíral jí přátele a zbavil soukromí. A Milena, kterou představuje Pavla Tomicová, nyní svůj život plný komických i bolestných protikladů rekapituluje... Abonentní divadelní představení, které je pochopitelně přístupné i široké veřejnosti.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 370 Kč. Samostatná pozvánka

Bubenická show Mr. Popelina odstartuje Klubovou scénu v KC Golf pátek 24. září

BUBENICKÁ SHOW MR.POPELINA
Klubová scéna odstartuje velkolepou show a to nejen tou bubenickou. Programu tohoto rytmy i tancem nabitého večera se ujme Robert Tomáš alias Mr.Popelino. Vystoupí plejáda mladých bubeníků. Dále se můžete těšit na Joe Satriani Tribut. Novinkou bude kapela M.I.S.E. ze Semil. Samozřejmě na vás čeká i překvapeni... Těšíme se na vás, naši milí fanoušci.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 150 Kč / děti do 18 let: 80 Kč. Samostatná pozvánka

sobota 25. září

1. PRODLOUŽENÁ - KURZ TANCE A SPOLEČENSKÉHO CHOVÁNÍ
První prodloužená v rámci kurzu tance a společenského chování. Hudební doprovod zajišťuje hudební skupina Allegro Jičín. Vstup pro všechny účastníky i návštěvníky kurzu je pouze ve společenském oblečení.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 130 Kč a na gardenku a legitimaci.

středa 29. září

JAZZ VE MĚSTĚ - VALNÍK
Jazzový festival tradičně zahájí Jazz ve městě. Tentokrát však nebudou muzikanti z kapely Lovesong Orchestra hrát před budovou MěÚ Semily, jako tomu bylo v letech minulých, nýbrž se budou pohybovat po celém městě na pojízdném valníku. Věřte, že tihle mladíci, kteří tvoří svoji hudbu tepem srdce a silou svalů roztancují celé město.
Město Semily od 16.00 hod.

Fabrika Musica s trumpetistou Laco Deczim pátek 1. října

FABRIKA MUSICA
Skvělý koncert velkého semilského jazzového festivalu JAZZ POD KOZÁKOVEM proběhne zcela v netradičním industriálním prostoru „FABRIKY 1861. Široce rozkročené pojetí jazzu, fascinace rytmickými sekvencemi a abstraktním vokálem, experimentování a neustálá potřeba hledání zvuku, takový je hudební projekt skupiny Zabelov Group. Hlavní hvězdou bude slavný trumpetista Laco Deczi se svou kapelou Celula New York složenou ze samých skvělých muzikantů. Zazní moderní jazz s názvuky latiny, které jsou v podání amerického jazzového trumpetisty slovenského původu Laca Decziho hudební lahůdkou. Přijďte si užít příjemný večer v netradičním koncertním prostředí.
Veškeré aktuální informace o festivalu naleznete na našich sociálních sítích, či webu www.jazzpodkozakovem.cz. Upozorňujeme na možnost pořízení zvýhodněné vstupenky na celý festival. Info o slevách a výhodách v kanceláři KC Golf.
V objektu FABRIKA 1861 Semily od 19.00 hod. Vstupné: 350 /sleva pro seniory, studenty a žáky ZUŠ. Samostatná pozvánka

FABRIKA DANCE PARTY
Mimořádný projekt v mimořádných prostorech s přední hvězdou české house music. JAZZ DANCE PARTY naváže na koncert FABRIKA MUSICA a ještě tentýž večer můžete zavítat do prvního patra komplexu Fabrika 1861 a pořádně to rozjet s DJ Fun & Felicity saxophonist.
Upozorňujeme na možnost pořízení zvýhodněné vstupenky na celý festival. Info o výhodách v kanceláři KC Golf.
V objektu FABRIKA 1861 Semily od 20.30 hod. Vstupné: 150 /sleva pro seniory, studenty a žáky ZUŠ.

Samostatné pozvánky a související články:

Fabrika Musica s trumpetistou Laco Deczim

Bubenická show Mr. Popelina odstartuje Klubovou scénu v KC Golf

Představení Koule s Pavlou Tomicovou se kutálí do Semil

FOTO: Kapela Monkey Business probudila Kozákov!

Jaké bylo Kulturní léto v Semilech 2021

Další tipy na akce v regionu:

Turnovská kultura v září

Železný Brod o víkendu oživí patnácté Skleněné městečko

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Víkend sklářského řemesla oživí Kittelovo muzeum

Rok 2022 je vyhlášen celosvětovým rokem skla. Jako předzvěst roku skla a jako poctě této surovině a sklářskému řemeslu vůbec, připravili Setkání sklářů na Kittelově muzeu, které se uskuteční o víkendu 16. a 17. října. Podrobná pozvánka na Našem Jablonecku

Krajský úřad hostil konferenci o veřejných zakázkách

Další ročník konference k problematice zákona o zadávání veřejných zakázek se 7. a 8. října konal na Krajském úřadu Libereckého kraje. Účastnili se pracovníci krajských úřadů, kteří se zpracováním těchto zakázek zabývají. Nad konferencí převzal záštitu Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. „Předávání zkušeností v tomto oboru mezi takzvanými zakázkářemi napříč kraji je nesmírně cenné a jsem rád, že jej můžeme podpořit. Liberecký kraj mimo jiné zajišťuje v souladu se zákonem o veřejných zakázkách už bezmála deset let pro objekt krajského úřadu, příspěvkové organizace zřizované krajem, jím řízené společnosti a některé obce výběr dodavatele elektřiny a zemního plynu, a to nákupem komodit na burze. Výrazně tím ušetříme," prohlásil náměstek Miklík.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tobruk a Václav Marhoul v krajské knihovně
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. podzimního kola
Závodnice aerobiku úspěšné v Semilech i Praze
Obnovu oltáře v zákupském kostele podpořil kraj statisíci
Kraj a veterina žádají, aby lidé nechodili do lesů a hlásili mrtvé divočáky

Nejčtenější články

13.10.: I.A třída: Ze souboje s prvním Pěnčínem veze Bělá bod za remízu
14.10.: V Krkonošské ulici v Jilemnici přejdete bezpečně
16.10.: Závodnice aerobiku úspěšné v Semilech i Praze

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT