Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

05.07.2013 16:49:31 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

V červenci a v srpnu 2013 bude pro návštěvníky horského města Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších přichystán pestrý program koncertů a dětských představení. Součástí letních akcí bude slosování vstupenek apartmán - studio 1+KK v hodnotě jednoho miliónu korun.

Společnost Rotextile připravuje přestavbu areálu bývalé textilní továrny v Rokytnici nad Jizerou, kde do dvou let vznikne sportovně relaxační centrum s minipivovarem a apartmány hotelového typu. Po probíhající demolici budov, které jsou v havarijním stavu, vznikne prostor, který během letních sobotních večerů bude využit pro letní koncerty a představení pro děti.

Letní sobotní koncerty budou vždy začínat v 16 hodin představením pro děti. V 18 hodin vystoupí první skupina a od 20 hodin druhá skupina večera. První sobotu 13. července 2013 zahájí představení pro děti Kouzelná školka Majdy s Péťou. Celá série koncertů bude ukončena 31. srpna 2013 skupinou Arakain, kdy bude zpěvákem skupiny Honzou Toužimským vylosován šťastný výherce apartmánu 1+KK v Rokytnici nad Jizerou. Podmínky soutěže na www.rotextile.cz.

Kompletní rozpis akcí:

 

Představení pro děti od 16.00 hod.

1. kapela od 18.00 hod.

2. kapela od 20.00 hod.

13.7.

Kouzelná školka s Majdou a Péťou

Abraxas

Status Praesents

20.7.

Pohádkové představení, soutěže, kouzla,  dětské atrakce

David Deyl

Support Lesbiens

27.7.

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Dymytry

Václav Noid Bárta

3.8.

Pohádkové představení, soutěže, kouzla,  dětské atrakce

Pumpa a Volant

Kamil Střihavka se skupinou Leaders

17.8.

Kouzelná školka s Michalem

Matt Pardus

Martin Chodúr

31.8.

Příhody včelích medvídků

Alanis Morissette revival

Arakain

Měsíc před letními koncerty organizátoři spustili předprodej vstupenek. Vstupenku si lze koupit osobně na kontaktní místě Rotextile, Dolní náměstí 449, Rokytnice nad Jizerou nebo na  www.rotextile-vstupenky.cz. Zájemci si mohou koupit vstupenky zvlášť, na jednotlivé soboty, nebo zvolit výhodnější permanentku platnou pro všechny letní koncerty. Permanentka je samozřejmě výhodnější, nicméně i ceny na jednotlivé dny nejsou příliš vysoké. Denní vstupné na místě: 300,- Kč. Denní vstupné v předprodeji: 200,- Kč. Permanentka na 6 sobot: pouhých 600,- Kč. Pro děti do 150cm je vstup ZDARMA.

Koncerty počasí rozhodně neohrozí. V případě nepříznivého počasí budou přesunuty do haly. oficální plakát akcí si můžete stáhnout pod článkem.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří
V Rokytnici nad Jizerou vzniká aquapark a zábavní centrum

Ke stažení

Letní koncerty v Rokytnici

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj i letos vzdá hold Tibetu, vlajku bude vyvěšovat nejméně do roku 2024

I letos, stejně jako v předchozích letech, zavlaje na terase třetího patra budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tibetská vlajka. Připomíná březnové výročí povstání tibetského lidu proti represím a čínské politice. Liberecký kraj se pověšením vlajky každoročně připojuje do mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet. „Letos si připomeneme již 62. výročí povstání tibetského lidu proti represivní čínské politice. Podpora národů, které bojují za svoji svobodu, je pro nás důležitá. My sami jsme prožili desítky let v nesvobodě. Ke kampani Vlajka pro Tibet se připojujeme každoročně a pokračovat budeme i v současném volebním období," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Český ráj dětem je nový hravý web Sdružení Český ráj

Sdružení Český ráj na přelomu roku spustilo novou podobu dětského webu www.ceskyrajdetem.cz. Internetovými stránkami provází malé návštěvníky a jejich rodiče postavičky známé z Pověstí Českého ráje, které namalovala akademická malířka Barbora Kyšková. Setkáte se tu tedy například s obrem Drábem, vodníkem Čeperkou, vílou Jizerýnou nebo Černým rytířem z Hrubé Skály. „Nové stránky jsme koncipovali skutečně pro děti. I ty menší, které ještě neumí číst, si na stránkách mohou samy poslechnout pověst, vybarvit omalovánku, zahrát pexeso nebo ne úplně lehkou posunovačku," říká Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidička sjela v Benešově s autem do náhonu, na místě nehody zemřela
V obci Bohumileč u Turnova narazilo auto do sloupu
Lucie Kvapilová z obce Pulečný má pohlednice jako koníček i povolání
Ministerstvo zdravotnictví upravilo centrální rezervační systém
Očkování v sociálních zařízeních v Libereckém kraji se již blíží ke konci

Nejčtenější články

24.01.: Řidička sjela v Benešově s autem do náhonu, na místě nehody zemřela
21.01.: FOTO: Do Jilemnice se po dvou letech vrátil Krakonoš
22.01.: VIDEO: Jilemnický sněhový Krakonoš 2021

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT