Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky

03.02.2012 19:57:24 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky

Tance milovní spoluobčané budou mít i v únoru mnoho příležitostí k ukázání svého umění. Ve druhém měsíci roku je nabídka plesů v našem regionu vždy vůbec nejbohatší a vybírat můžete z několika desítek plesů a bálů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Z výčtu především maturitních a hasičských plesů vyčnívá Ples města Semily nebo Erotický ples v Turnově, každý si ale jistě najde ten svůj ples či bál. Některý víkend se koná v Pojizeří dokonce i 10 plesů najednou! Výjimečně jsme zařadili do přehledu i Masopust v Semilech, který ale bude spíše společenskou zábavou.

Výčet akcí v Pojizeří, v Podkrkonoší a v Českém ráji zdaleka není úplný, pokud by vám scházel nějaký oblíbený ples, tak můžete zaslat stručnou pozvánku na email redakce@nasepojizeri.cz.

Pátek 3. února

FOTO: Maturitní ples ISŠ Semily se konal v KC Golf

Maturitní ples ISŠ Semily

Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20 hodin. K tanci a poslechu bude hrát skupina Futrál, součástí je předtančení a tombola. Vstupné 100 Kč. Menší fotogalerie z plesu zde

Školní ples v Loukově

ZŠ Loukov od 20 hodin. Hrát bude skupina Sonet.

Ples SOŠ Turnov

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin.

Sobota 4. února

FOTO: Korunu pro Sportovce Turnova převzala po mužích Michaela Omová3. Reprezentační sportovní ples TJ Turnov

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin. K tanci a poslechu budou hrát Kanci paní nadlesní.Ve 21 hodin bude provedeno defilé nejlepších sportovců ankety Sportovec Turnova, která se koná v předvečer plesu od 18 hodin. Více k vyhlášení sportovní ankety zde

102. Maškarní ples v Kruhu

Pořádá SDH Kruh od 20 hodin. K tanci a poslechu bude hrát bude skupina Sonet.

Pátek 10. února

Hasičský ples v Mašově

Sokolovna Mašov od 20 hodin. K tanci a poslechu hrají Veselí pozůstalí. Součástí je předtančení, tombola i půlnoční překvapení. 

Maturitní ples Gymnázium Jilemnice

Ve Společenském domě Jilm v Jilemnici od 19.30. Pořádá třída 8.O Gymnázia Jilemnice.

Ples oktávy Gymnázia Turnov

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin.

Sobota 11. února

Ples města Semily

V sále KC Golf Semily do 20 hodin. Jedná se již o 4. ročník městského plesu. K tanci a poslechu bude hrát Big O Band Liberec. Hostem večera bude zpěvák a muzikálový herec Jan Kříž, jako bunus vystoupí i taneční skupina Takt. Večerem bude provázet Lukáš Váňa. Součástí večera bude i předání Ceny města Semily za rok 2011. Předprodej vstupenek v kanceláři KC Golf a Informačním centru Semily. Vstupné 100 Kč. Více v článku zde

Turistický bál a dětský karneval

V restauraci Slunce v Benešově u Semil. Karneval od 14 do 17 hodin, bál začíná ve 20 hodin. Hrát bude skupina Oasa, součástí budou soutěže i tombola. Obě akce jsou nekuřácké a pořádá je KČT Benešov u Semil, sekce CK Bambuča.

Dětský maškarní karneval

Sokolovna v Bozkově od 13.30. Disco hudba, soutěže a zábava. Novinkou je soutěž Hledáme talenty. Fotogalerie zde

FOTO: V Bozkově tancovali princezny, upíři, ale i posádka Costa ConcordiaHasičský maškarní karneval

Sokolovna v Bozkově od 20 hodin. Hudba DJ Baly a Petak v plesovém stylu pro všechny generace. Součástí bude rej nejhezčích masek. Vstupné 50 Kč, v předprodeji a masky 40 Kč. Článek a fotogalerie zde

Maškarní bál v cirkuse

Divadlo Krakonoš ve Vysokém nad Jizerou od 20 hodin. Hudbu obstará skupina Magnet, občerstvení bude zajištěno.

Hasičský ples SDH Bělá

Kulturní dům Svojek od 20 hodin. K tanci a poslechu zahraje hudební skupina Sonet.

Myslivecký bál

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin.

Neděle 12. února

Masopust v Semilech FOTO: Semilský masopust probíhal před historickými chaloupkami

U chaloupek v Jílovecké ulici v Semilech od 10 hodin. Nebudou chybět masopustní masky, taneční a divadelní vystoupení, dobré jídlo a pití, dílnička pro děti atd. Více z průběhu masopustu, včetně fotogalerie zde

Dětská muzika

V aule Gymnázia Ivana Olbrachta od 14 hodin. Hrát bude hudba martina Farského. Součástí bude tombola, soutěž o nejhezčí masku a další skvělé hry. Pořadataelem je ZŠ Ivana Olbrachta Semily.

Dětský karneval v Semilech

V sále KC Golf v Semilech od 14.30. Zimní karneval pro děti s diskžokejem a moderátorem Zdeňkem Vranovským. Zábavné odpoledne se spoustou her, tance, písniček a soutěží o nehnápaditější masku, Vstupné 50 Kč dospělí a 30 Kč děti.

Dětský karneval ve Svojku

Kulturní dům Svojek od 14 hodin. K tanci a poslechu zahraje hudební skupina Sonet.

Dětský karneval ve Vysokém

Divadlo Krakonoš ve Vysokém nad Jizerou od 20 hodin. Občerstvení bude zajištěno. 

Úterý 14. února

Masopust v Lomnici nad Popelkou

Zámecké sklepení v Lomnici nad Popelkou od 16 hodin. Pořádá DDM Sluníčko a ICM Lomnice nad Popelkou.  Příjde bába kořenářka i smrtka, bude zde plno zvířátek, tancování a zpívání... budou i tradiční koblihy, které k masopustu patří. Akce je pro všechny věkové kategorie.

Pátek 17. února

Rybářská veselice v Mašově

Sokolovna Mašov od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina Relax. Pořádá český rybářský svaz - Místní organizace Turnov. Vstupné 120 Kč. 

Hasičský ples v Rovensku

Rovensko pod Troskami od 20 hodin. Hrát bude skupina Styl.

Hasičský ples SDH Libštát

Kulturní dům v Libštátě od 20 hodin. Hrát bude hudební skupina Sonet.

Ples OHS Turnov

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin. Pořádá Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov.

Sobota 18. února

Erotický ples v Turnově

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin. K tanci a poslechu budou hrát Seven a S.O.S. Součástí bude travesti show, hostesky nahoře bez, půlnoční stripshow, zajímavá erotombola, vyhlášení Miss plesu a další soutěže.

Hasičská zábava Přepeře

Kulturní dům přepeře od 20 hodin. V rámci turné po Liberecku zde vystoupí rocková legenda Krakatit. Vstupné 80 kč. 

Ples SUPSŠ Železný Brod

Ve všech prostorách KC Golf v Semilech od 20 hodin. Maturitní ples střední uměleckoprůmyslové školy sklářské. K poslechu a tanci bude hrát Revival 60´s, součástí bude šerpování studentů, předtančení a bohatá tombola. Vstupné 170 Kč k sezení, 140 Kč k stání v přeprodeji (736 270 764) a 150 Kč na místě.

Sokolský ples v Nové Vsi

Kulturní dům v Nové Vsi nad Popelkou od 20 hodin. Pořádá T.J. Sokol Nová Ves n. Pop. K tanci a poslechu hraje hudební skupina Styl pod vedením Michala Dlouhého. Vstup pouze ve společenském oděvu! Vstupné 70 Kč.

Společenský večer Vavřineček

Ve Společenském domě Jilm v Jilemnici od 19.30. Skautské středisko JILM Jilemnice a Společenství mládeže Vavřineček Vás srdečně zvou na 9. ročník společenského večera. K tanci a poslechu od 19.30 zahraje skupina Tady a odjinud. Mimo jiné se můžete těšit na taneční mikrolekce, bohatou tombolu, originální předtančení a další doprovodný program.

Hasičský bál SDH Jablonec nad Jizerou

Kulturní dům Jablonec nad Jizerou od 20 hodin. SDH Jablonec nad Jizerou pořádají tradiční hasičský ples. K doprovodu a tanci hraje tanvaldská zábavová legenda Kontakt.

Čtvrtek 23. února

Masopustní čaje

V sále KC Golf od 15 hodin. Tradiční odpolední čaje s Podkrkonošskou společností přátel dětí zdravotně postižených. Součástí diskotéka s Jirkou Tůmou, masky jsou vítány. Vstupné 20 Kč.

Pátek 24. února

Maturitní ples ISŠ Vysoké nad Jizerou

Obrazem: Maturitní ples ISŠ Vysoké nad JizerouVe všech prostorách KC Golf v Semilech od 19 hodin. K tanci a poslechu bude hrát Soumrak band, součástí bude předtančení, šerpování, vystoupení aerobikusólo s rodiči a půlnoční překvapení. V restauraci bude probíhat diskotéka s DJ Mike Morphine. Vstupné 140 Kč na sál a 100 kč do předsálí. Článek s fotogalerií z plesu

Sobota 25. února

Absolventský ples Gymnázia Semily

Ve všech prostorách KC Golf v Semilech od 20 hodin. Jedná se již o 17. absolventský ples. Hrát bude hudební skupina Allegro z Jičína, součástí bude bohatá tombola a ve vinárně bude diskotéka. Tradičně bude odměněna třídu absolventů s nejpočetnějším zastoupením. Předprodej vstupenek bude v Informačním centru GIO a v Městském informačním centru Semily.

Dětský karneval a šibřinky

Sokolovna v Lomnici nad Popelkou od 13.30 do 16.30. Karneval pod názvem Ať žijí duchové bude plný her a soutěží, chybět nebude ani bohatá tombola. Hraje Realita Rock. Pořádá T. J. Sokol Lomnice n. P. Po skončení dětského karnevalu se konají od 20 hodin tradiční sokolské Šibřinky.

Sportovní ples v Horní Branné
Sokolovna Horní Branná od 20 hodin. TJ Sokol Horní Branná pořádá tradiční sportovní ples. K doprovodu a tanci hraje tanvaldská skupina Kontakt.

Sokolský ples v Bradlecké Lhotě

Sokolovna Bradlecká Lhota od 20 hodin. Pořádá T.J. Sokol Bradlecká Lhota. Hrají Fajtovi.

Ples Musica Fortuna

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin.

Neděle 26. února

Dětský karneval v Bradlecké Lhotě

Sokolovna Bradlecká Lhota od 14 hodin. Součástí budou soutěže a zábava. Pořádá  T.J. Sokol Bradlecká Lhota.

Více o jednotlivých akcích a plesech:

Obrazem: Maturitní ples ISŠ Vysoké nad Jizerou

FOTO: V Bozkově tancovali princezny, upíři, ale i posádka Costa Concordia

FOTO: Semilský masopust probíhal před historickými chaloupkami

Půlnočním hostem Plesu města Semily bude zpěvák Jan Kříž

FOTO: Maturitní ples ISŠ Semily se konal v KC Golf

FOTO: Maturitní ples ISŠ Semily se konal v KC Golf

V KC Golf se koná Maturitní ples semilského gymnázia

SDH Semily I. zve na svůj jubilejní 10. hasičský ples

Co jste již zmeškali:

V lednu začíná v Pojizeří naplno plesová sezona

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj ocení ve středu 28. března pedagogické pracovníky

Krajský resort školství připravuje u příležitosti Dne učitelů každoroční oceňování pedagogických pracovníků škol a školských zařízení. Akce se uskuteční ve středu 28. března od 16 hodin v multimediálním sále krajského úřadu. Letos kraj obdržel celkem 45 nominací, přičemž Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost vybral 21 učitelů, kteří budou během slavnostního odpoledne oceněni. Cenu jim předá náměstek hejtmana Petr Tulpa, který vede resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti. V rámci kulturního programu vystoupí žáci z liberecké ZUŠ Jabloňová a děti z krajské mateřské školy.

Hasiči zasahovali v Desné u střechy hrozící pádem na silnici

Tři jednotky hasičů byly povolány operačním důstojníkem KOPIS v neděli 18. března po jedenácté hodině dopoledne k utržené části plechové střešní krytiny v Desné. „Na místo byla povolána výšková technika a lezecké družstvo ze stanice Jablonec nad Nisou. Část uvolněného plechu byla rozřezána pomocí motorové kotoučové pily a následně spuštěna na lanech bezpečně na zem. Další část plechové krytiny byla připevněna zpět ke střešní konstrukci pomocí dřevěných latí," upřesnila tisková mluvčí HZS Libereckého kraje Pavlína Bílková. Další informace na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Multimediální sál Krajského úřadu znovu ožil Velikonočními trhy
Žákyni z turnovské Žižkovky ocenili v soutěži Vezmi žlutou barvičku
I v Krkonoších slavíme Světový den vody
Čeští vědci vyvinuli Eligin, silný bio-zázvorový extrakt v kapslích
Obrazem: Jak probíhá rekonstrukce Palackého ulice v Turnově

Nejčtenější články

20.03.: V Turnově podepsali smlouvu na stavbu hřiště s umělým povrchem
19.03.: V Roztokách u Semil shořela hala v areálu pily, škoda je 2 miliony
21.03.: FOTO: Za fanoušky Slavie přijel do Semil gólman Ondřej Kolář

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT