Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky

03.02.2012 19:57:24 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky

Tance milovní spoluobčané budou mít i v únoru mnoho příležitostí k ukázání svého umění. Ve druhém měsíci roku je nabídka plesů v našem regionu vždy vůbec nejbohatší a vybírat můžete z několika desítek plesů a bálů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Z výčtu především maturitních a hasičských plesů vyčnívá Ples města Semily nebo Erotický ples v Turnově, každý si ale jistě najde ten svůj ples či bál. Některý víkend se koná v Pojizeří dokonce i 10 plesů najednou! Výjimečně jsme zařadili do přehledu i Masopust v Semilech, který ale bude spíše společenskou zábavou.

Výčet akcí v Pojizeří, v Podkrkonoší a v Českém ráji zdaleka není úplný, pokud by vám scházel nějaký oblíbený ples, tak můžete zaslat stručnou pozvánku na email redakce@nasepojizeri.cz.

Pátek 3. února

FOTO: Maturitní ples ISŠ Semily se konal v KC Golf

Maturitní ples ISŠ Semily

Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20 hodin. K tanci a poslechu bude hrát skupina Futrál, součástí je předtančení a tombola. Vstupné 100 Kč. Menší fotogalerie z plesu zde

Školní ples v Loukově

ZŠ Loukov od 20 hodin. Hrát bude skupina Sonet.

Ples SOŠ Turnov

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin.

Sobota 4. února

FOTO: Korunu pro Sportovce Turnova převzala po mužích Michaela Omová3. Reprezentační sportovní ples TJ Turnov

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin. K tanci a poslechu budou hrát Kanci paní nadlesní.Ve 21 hodin bude provedeno defilé nejlepších sportovců ankety Sportovec Turnova, která se koná v předvečer plesu od 18 hodin. Více k vyhlášení sportovní ankety zde

102. Maškarní ples v Kruhu

Pořádá SDH Kruh od 20 hodin. K tanci a poslechu bude hrát bude skupina Sonet.

Pátek 10. února

Hasičský ples v Mašově

Sokolovna Mašov od 20 hodin. K tanci a poslechu hrají Veselí pozůstalí. Součástí je předtančení, tombola i půlnoční překvapení. 

Maturitní ples Gymnázium Jilemnice

Ve Společenském domě Jilm v Jilemnici od 19.30. Pořádá třída 8.O Gymnázia Jilemnice.

Ples oktávy Gymnázia Turnov

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin.

Sobota 11. února

Ples města Semily

V sále KC Golf Semily do 20 hodin. Jedná se již o 4. ročník městského plesu. K tanci a poslechu bude hrát Big O Band Liberec. Hostem večera bude zpěvák a muzikálový herec Jan Kříž, jako bunus vystoupí i taneční skupina Takt. Večerem bude provázet Lukáš Váňa. Součástí večera bude i předání Ceny města Semily za rok 2011. Předprodej vstupenek v kanceláři KC Golf a Informačním centru Semily. Vstupné 100 Kč. Více v článku zde

Turistický bál a dětský karneval

V restauraci Slunce v Benešově u Semil. Karneval od 14 do 17 hodin, bál začíná ve 20 hodin. Hrát bude skupina Oasa, součástí budou soutěže i tombola. Obě akce jsou nekuřácké a pořádá je KČT Benešov u Semil, sekce CK Bambuča.

Dětský maškarní karneval

Sokolovna v Bozkově od 13.30. Disco hudba, soutěže a zábava. Novinkou je soutěž Hledáme talenty. Fotogalerie zde

FOTO: V Bozkově tancovali princezny, upíři, ale i posádka Costa ConcordiaHasičský maškarní karneval

Sokolovna v Bozkově od 20 hodin. Hudba DJ Baly a Petak v plesovém stylu pro všechny generace. Součástí bude rej nejhezčích masek. Vstupné 50 Kč, v předprodeji a masky 40 Kč. Článek a fotogalerie zde

Maškarní bál v cirkuse

Divadlo Krakonoš ve Vysokém nad Jizerou od 20 hodin. Hudbu obstará skupina Magnet, občerstvení bude zajištěno.

Hasičský ples SDH Bělá

Kulturní dům Svojek od 20 hodin. K tanci a poslechu zahraje hudební skupina Sonet.

Myslivecký bál

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin.

Neděle 12. února

Masopust v Semilech FOTO: Semilský masopust probíhal před historickými chaloupkami

U chaloupek v Jílovecké ulici v Semilech od 10 hodin. Nebudou chybět masopustní masky, taneční a divadelní vystoupení, dobré jídlo a pití, dílnička pro děti atd. Více z průběhu masopustu, včetně fotogalerie zde

Dětská muzika

V aule Gymnázia Ivana Olbrachta od 14 hodin. Hrát bude hudba martina Farského. Součástí bude tombola, soutěž o nejhezčí masku a další skvělé hry. Pořadataelem je ZŠ Ivana Olbrachta Semily.

Dětský karneval v Semilech

V sále KC Golf v Semilech od 14.30. Zimní karneval pro děti s diskžokejem a moderátorem Zdeňkem Vranovským. Zábavné odpoledne se spoustou her, tance, písniček a soutěží o nehnápaditější masku, Vstupné 50 Kč dospělí a 30 Kč děti.

Dětský karneval ve Svojku

Kulturní dům Svojek od 14 hodin. K tanci a poslechu zahraje hudební skupina Sonet.

Dětský karneval ve Vysokém

Divadlo Krakonoš ve Vysokém nad Jizerou od 20 hodin. Občerstvení bude zajištěno. 

Úterý 14. února

Masopust v Lomnici nad Popelkou

Zámecké sklepení v Lomnici nad Popelkou od 16 hodin. Pořádá DDM Sluníčko a ICM Lomnice nad Popelkou.  Příjde bába kořenářka i smrtka, bude zde plno zvířátek, tancování a zpívání... budou i tradiční koblihy, které k masopustu patří. Akce je pro všechny věkové kategorie.

Pátek 17. února

Rybářská veselice v Mašově

Sokolovna Mašov od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina Relax. Pořádá český rybářský svaz - Místní organizace Turnov. Vstupné 120 Kč. 

Hasičský ples v Rovensku

Rovensko pod Troskami od 20 hodin. Hrát bude skupina Styl.

Hasičský ples SDH Libštát

Kulturní dům v Libštátě od 20 hodin. Hrát bude hudební skupina Sonet.

Ples OHS Turnov

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin. Pořádá Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov.

Sobota 18. února

Erotický ples v Turnově

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin. K tanci a poslechu budou hrát Seven a S.O.S. Součástí bude travesti show, hostesky nahoře bez, půlnoční stripshow, zajímavá erotombola, vyhlášení Miss plesu a další soutěže.

Hasičská zábava Přepeře

Kulturní dům přepeře od 20 hodin. V rámci turné po Liberecku zde vystoupí rocková legenda Krakatit. Vstupné 80 kč. 

Ples SUPSŠ Železný Brod

Ve všech prostorách KC Golf v Semilech od 20 hodin. Maturitní ples střední uměleckoprůmyslové školy sklářské. K poslechu a tanci bude hrát Revival 60´s, součástí bude šerpování studentů, předtančení a bohatá tombola. Vstupné 170 Kč k sezení, 140 Kč k stání v přeprodeji (736 270 764) a 150 Kč na místě.

Sokolský ples v Nové Vsi

Kulturní dům v Nové Vsi nad Popelkou od 20 hodin. Pořádá T.J. Sokol Nová Ves n. Pop. K tanci a poslechu hraje hudební skupina Styl pod vedením Michala Dlouhého. Vstup pouze ve společenském oděvu! Vstupné 70 Kč.

Společenský večer Vavřineček

Ve Společenském domě Jilm v Jilemnici od 19.30. Skautské středisko JILM Jilemnice a Společenství mládeže Vavřineček Vás srdečně zvou na 9. ročník společenského večera. K tanci a poslechu od 19.30 zahraje skupina Tady a odjinud. Mimo jiné se můžete těšit na taneční mikrolekce, bohatou tombolu, originální předtančení a další doprovodný program.

Hasičský bál SDH Jablonec nad Jizerou

Kulturní dům Jablonec nad Jizerou od 20 hodin. SDH Jablonec nad Jizerou pořádají tradiční hasičský ples. K doprovodu a tanci hraje tanvaldská zábavová legenda Kontakt.

Čtvrtek 23. února

Masopustní čaje

V sále KC Golf od 15 hodin. Tradiční odpolední čaje s Podkrkonošskou společností přátel dětí zdravotně postižených. Součástí diskotéka s Jirkou Tůmou, masky jsou vítány. Vstupné 20 Kč.

Pátek 24. února

Maturitní ples ISŠ Vysoké nad Jizerou

Obrazem: Maturitní ples ISŠ Vysoké nad JizerouVe všech prostorách KC Golf v Semilech od 19 hodin. K tanci a poslechu bude hrát Soumrak band, součástí bude předtančení, šerpování, vystoupení aerobikusólo s rodiči a půlnoční překvapení. V restauraci bude probíhat diskotéka s DJ Mike Morphine. Vstupné 140 Kč na sál a 100 kč do předsálí. Článek s fotogalerií z plesu

Sobota 25. února

Absolventský ples Gymnázia Semily

Ve všech prostorách KC Golf v Semilech od 20 hodin. Jedná se již o 17. absolventský ples. Hrát bude hudební skupina Allegro z Jičína, součástí bude bohatá tombola a ve vinárně bude diskotéka. Tradičně bude odměněna třídu absolventů s nejpočetnějším zastoupením. Předprodej vstupenek bude v Informačním centru GIO a v Městském informačním centru Semily.

Dětský karneval a šibřinky

Sokolovna v Lomnici nad Popelkou od 13.30 do 16.30. Karneval pod názvem Ať žijí duchové bude plný her a soutěží, chybět nebude ani bohatá tombola. Hraje Realita Rock. Pořádá T. J. Sokol Lomnice n. P. Po skončení dětského karnevalu se konají od 20 hodin tradiční sokolské Šibřinky.

Sportovní ples v Horní Branné
Sokolovna Horní Branná od 20 hodin. TJ Sokol Horní Branná pořádá tradiční sportovní ples. K doprovodu a tanci hraje tanvaldská skupina Kontakt.

Sokolský ples v Bradlecké Lhotě

Sokolovna Bradlecká Lhota od 20 hodin. Pořádá T.J. Sokol Bradlecká Lhota. Hrají Fajtovi.

Ples Musica Fortuna

Kulturní centrum Střelnice v Turnově od 20 hodin.

Neděle 26. února

Dětský karneval v Bradlecké Lhotě

Sokolovna Bradlecká Lhota od 14 hodin. Součástí budou soutěže a zábava. Pořádá  T.J. Sokol Bradlecká Lhota.

Více o jednotlivých akcích a plesech:

Obrazem: Maturitní ples ISŠ Vysoké nad Jizerou

FOTO: V Bozkově tancovali princezny, upíři, ale i posádka Costa Concordia

FOTO: Semilský masopust probíhal před historickými chaloupkami

Půlnočním hostem Plesu města Semily bude zpěvák Jan Kříž

FOTO: Maturitní ples ISŠ Semily se konal v KC Golf

FOTO: Maturitní ples ISŠ Semily se konal v KC Golf

V KC Golf se koná Maturitní ples semilského gymnázia

SDH Semily I. zve na svůj jubilejní 10. hasičský ples

Co jste již zmeškali:

V lednu začíná v Pojizeří naplno plesová sezona

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj schválil strategický dokument pro podporu podnikání a výzkumu

Krajský dokument staví na odborných kapacitách místní výzkumné základny a firem v oblasti strojírenství, sklářství, optiky, nanotechnologií, robotiky či umělé inteligence. Své priority opírá o nejpokročilejší znalosti a technologické trendy a formuluje opatření pro jejich maximální využití v regionu. Je úzce propojen s nastavením finančních zdrojů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v období 2021+ na evropské, národní i regionální úrovni. „Jsme si vědomi, že síla nápadů a inovací, na kterých můžeme stavět ekonomickou prosperitu našeho regionu, není závislá ani na počtu obyvatel ani na velikosti území," uvedl Michal Kříž, člen rady kraje pro resort regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Oslava sto let fotbalu v Lomnici objektivem Zdeňka Matury
Poděkování Luďce Kanclířové, dlouholeté pracovnici Fokusu Turnov
Do Soutěže Karla Hubáčka 2020 se přihlásilo téměř padesát staveb
O cenu památkářů se uchází nádraží Martinice a Beranův hostinec
Hradišťan s Jiřím Pavlicou otevřou Sedmihorské léto 2020

Nejčtenější články

03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, nejvíc zahraničních dělníků v Liberci
03.07.: Bozkovská pouť nabízí opět bohatý program
03.07.: Hasiči vyprošťovali tatrovku v Mašově

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT