Půlnočním hostem Plesu města Semily bude zpěvák Jan Kříž
08.02.2012 11:45:16 | Autor: redakce | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Semily
V sobotu 11. února 2012 se v Kulturním centru Golf uskuteční v pořadí již čtvrtý Ples Města Semily. Návštěvníky čeká večer plný hudby, tance a dobré pohody, půlnočním hostem bude populární zpěvák a muzikálový herec Jan Kříž.
K tanci a poslechu bude hrát taneční orchestr Big„O"Band. Chybět nebude ani vystoupení populární taneční skupiny Takt. Loni se plesu v Semilech zúčastnila zpěvačka Monika Absolonová, takže se možná stává tradicí přítomnost známějšího zpěváka.
Určitě už ale je každoroční tradicí předávání Cen města Semily, tentokrát za rok 2011. Z rukou starosty Semil a poslance parlamentu ČR Jana Farského převezmou hodnotné ceny - originální skleněná srdce z dílny světoznámého umělce, semilského rodáka, Jana Schovánka, dva ocenění (nyní už odhalení), které vybralo městské zastupitelstvo na svém posledním zasedání v roce 2011.
Večerem bude provázet Lukáš Váňa. Začátek plesu je ve 20 hodin. Předprodej vstupenek je v kanceláři KC Golf a Informačním centru Semily. Vstupné je 100 Kč.
Související články:
Semilská radnice udělí Ceny města na únorovém plese
FOTO: Maturitní ples ISŠ Semily se konal v KC Golf
Přehled všech plesů v Pojizeří: Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova
Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.
Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie
Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.
Nejnovější články
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Lidové sady slavnostně otevřou s kulturním programem 28. prosince
Nejčtenější články
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.
