Červencový program Kulturního centra Střelnice Turnov

04.07.2019 15:35:26 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Turnov

Červencový program Kulturního centra Střelnice Turnov

V červenci 2019 vás v Turnově mohou zaujmout třeba představení Vysavač, Detektiv Lupa a tajemná věž či Cavewoman nebo koncerty Turnovanky, kapely Přehmat a skladatele Marka Doubravy.

To ale zdaleka není vše, tady najdete aktuální program turnovského kina.

Kultura v Turnově v červenci 2019:

pátek 5. července

TURNOVANKA
Poslechový a taneční podvečer s oblíbeným dechovým orchestrem zdaleka nejen pro seniory. Koncert / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

sobota 6. července

ELVIS PRESLEY - THE SUN SESSIONS
Album obsahuje většinu skladeb, které Elvis nahrál ve studiu Sun v letech 1954 a 1955. Poslechový večer/ Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

středa 10. července

VYSAVAČ
Bohumil Klepl v jedinečné komediální One man show o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na tuto romantickou komedii plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Patrik Hartl, autor hitu Hvězda s Evou Holubovou a režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, představuje výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v osvěžujícím milostném příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí. Divadlo / Festival na Jizeře. Letní kino Turnov od 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 390 Kč / na místě 450 Kč.

pátek 12. července

DAMÚZA PRAHA - DETEKTIV LUPA A TAJEMNÁ VĚŽ
Vydejme se s detektivem Lupou do jedné zapomenuté vesnice, kde se skrývá tajemná věž! Podaří se mladému detektivovi rozluštit záhadu ztracených dětí a dostat srdce krásné Emílie?
Divadlo / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

sobota 13. července

STEVIE WONDER - INNERVISIONS
16. studiové album amerického hudebníka zařadil časopis Rolling Stone na 23. příčku žebříčku 500 nejlepších alb všech dob. Poslechový večer / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

pátek 19. července

PŘEHMAT
Liberecká rockabilly/rock´n´rollová kapela hraje od roku 2012 v sestavě Martin Bathory Wildner, Martin Brejky Pospíchal, Dan Sova a Láďa Houba Třmínek. Koncert / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

sobota 20. července

COLDPLAY - A RUSH OF BLOOD TO THE HEAD
Dva roky po komerčně úspěšném debutovém albu Parachutes vydalo britské kvarteto mistrovské pokračování. Poslechový večer / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

čtvrtek 25. července

CAVEWOMAN
Mysleli jste si, že vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví. "Obhajoba jeskynní ženy" Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Diváci jsou pozváni do její "jeskyně", kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Divadlo/ Festival na Jizeře. Letní kino Turnov od 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 390 Kč/ na místě 450 Kč.

pátek 26. července

MAREK DOUBRAVA
Hudební skladatel, bývalý kytarista skupiny Tata Bojs a jeden z ústředních členů skupiny Hm... ve svém sólovém programu zahraje věci známé i poklady ze šuplíku. Koncert / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

sobota 27. července od 19 hodin

ZUZANA NAVAROVÁ - CARIBE
Na prvním sólovém albu nazpívala Zuzana Navarová španělsky písně svých oblíbených latinskoamerických autorů za doprovodu Caribe Jazz Quintetu. Poslechový večer / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

pátek 2. srpna

KLAUN FAMILY - NÁMOŘNICKÁ POHÁDKA
Klauni Olina a Hubert zakotvili v manželském přístavu, ale touha po dobrodružství odnáší Hubertovy myšlenky daleko za obzor. A tak Hubert s Olinou vyplují na dalekou plavbu, aby našli nejvzácnější poklad. Divadlo / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

sobota 3. srpna

ADELE - 21
V době, kdy už to vypadalo, že se hudba definitivně přestala kupovat ve velkém, přišel šok v podobě alba od rodačky z Tottenhamu. Poslechový večer / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

ANDRÉ RIEU - SMÍM PROSIT?
Po předchozích mimořádně úspěšných titulech (Amore a Koncert ze Sydney) míří do kin i letošní koncert Andrého Rieu z jeho rodného Maastrichtu. Tentokrát v rytmu valčíku a s podtitulem Smím prosit? Charismatický Maestro spolu s Orchestrem Johanna Strausse překvapí publikum elegantními tanečními kreacemi a rovněž spoustou zábavy. André Rieu říká: „Letošní rok pro mě bude mimořádný, bude se hrát hudba mého srdce: valčík. Přijďte a užijte si společně s námi pohupování „Na krásném modrém Dunaji" i další oblíbené skladby a samozřejmě skvělou zábavu. Chci vás v kinech všechny roztancovat v uličkách mezi řadami."
Filmová projekce. Letní kino Turnov od 21.15 hodin. V předprodeji 200 Kč / na místě 250 Kč.

Samostatné pozvánky a články o nedávných akcích:

Festival Dvořákův Turnov a Sychrov představí opět klasickou hudbu

Co jste zmeškali z turnovské kultury v červnu?

Aktuální kultura ve městech Pojizeří:

Červencová nabídka kina Sféra a letního v Turnově

Hudební léto 2019 aneb Přehled koncertů a festivalů v Pojizeří

Akce Kulturního centra Golf Semily o prázdninách

Program Jilemnického léta 2019

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě o prázdninách

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavření turnovské knihovny pro veřejnost

Od čtvrtka 22. 10. 2020 je turnovská knihovna včetně všech poboček do odvolání uzavřena dle nařízení vlády ČR ze dne 21. 10. 2020. Všechny naplánované akce na první polovinu listopadu se tímto ruší. Vypůjčené dokumenty nám zatím nevracejte. Od 22. 10. 2020 nebudou účtovat sankční poplatky. Knihovna se omlouvá za nepříjemnosti a děkuje za pochopení.

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Z poslední rozborů vody, provedených 14. října 2020, vyplývá, že pramen Boží voda v Turnově není pitný, naopak pramen pod Valdštejnem zůstává i nadále pitný.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie pátrá po totožnosti muže. Odcizil peníze ve směnárně v Liberci
Skauti znovu pomáhají Lince seniorů, zajistí nákupy a pochůzky
Linka bezpečí nabízí pomocnou ruku i v době koronaviru
Znaková řeč hluchých lidí aneb ochota ke znakovému jazyku neslyšících
Máte už přezuto na zimní pneumatiky?

Nejčtenější články

22.10.: Informace z MMN obcím a veřejnosti
23.10.: V Libereckém kraji je 5485 nakažených, z toho 47 na JIP v nemocnicích
21.10.: Vláda vyhlásila nová opatření: Omezen pohyb a uzavřené obchody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT