Červencový program Kulturního centra Střelnice Turnov

04.07.2019 15:35:26 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Turnov

Červencový program Kulturního centra Střelnice Turnov

V červenci 2019 vás v Turnově mohou zaujmout třeba představení Vysavač, Detektiv Lupa a tajemná věž či Cavewoman nebo koncerty Turnovanky, kapely Přehmat a skladatele Marka Doubravy.

To ale zdaleka není vše, tady najdete aktuální program turnovského kina.

Kultura v Turnově v červenci 2019:

pátek 5. července

TURNOVANKA
Poslechový a taneční podvečer s oblíbeným dechovým orchestrem zdaleka nejen pro seniory. Koncert / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

sobota 6. července

ELVIS PRESLEY - THE SUN SESSIONS
Album obsahuje většinu skladeb, které Elvis nahrál ve studiu Sun v letech 1954 a 1955. Poslechový večer/ Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

středa 10. července

VYSAVAČ
Bohumil Klepl v jedinečné komediální One man show o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na tuto romantickou komedii plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Patrik Hartl, autor hitu Hvězda s Evou Holubovou a režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, představuje výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v osvěžujícím milostném příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí. Divadlo / Festival na Jizeře. Letní kino Turnov od 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 390 Kč / na místě 450 Kč.

pátek 12. července

DAMÚZA PRAHA - DETEKTIV LUPA A TAJEMNÁ VĚŽ
Vydejme se s detektivem Lupou do jedné zapomenuté vesnice, kde se skrývá tajemná věž! Podaří se mladému detektivovi rozluštit záhadu ztracených dětí a dostat srdce krásné Emílie?
Divadlo / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

sobota 13. července

STEVIE WONDER - INNERVISIONS
16. studiové album amerického hudebníka zařadil časopis Rolling Stone na 23. příčku žebříčku 500 nejlepších alb všech dob. Poslechový večer / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

pátek 19. července

PŘEHMAT
Liberecká rockabilly/rock´n´rollová kapela hraje od roku 2012 v sestavě Martin Bathory Wildner, Martin Brejky Pospíchal, Dan Sova a Láďa Houba Třmínek. Koncert / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

sobota 20. července

COLDPLAY - A RUSH OF BLOOD TO THE HEAD
Dva roky po komerčně úspěšném debutovém albu Parachutes vydalo britské kvarteto mistrovské pokračování. Poslechový večer / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

čtvrtek 25. července

CAVEWOMAN
Mysleli jste si, že vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví. "Obhajoba jeskynní ženy" Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Diváci jsou pozváni do její "jeskyně", kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Divadlo/ Festival na Jizeře. Letní kino Turnov od 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 390 Kč/ na místě 450 Kč.

pátek 26. července

MAREK DOUBRAVA
Hudební skladatel, bývalý kytarista skupiny Tata Bojs a jeden z ústředních členů skupiny Hm... ve svém sólovém programu zahraje věci známé i poklady ze šuplíku. Koncert / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

sobota 27. července od 19 hodin

ZUZANA NAVAROVÁ - CARIBE
Na prvním sólovém albu nazpívala Zuzana Navarová španělsky písně svých oblíbených latinskoamerických autorů za doprovodu Caribe Jazz Quintetu. Poslechový večer / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

pátek 2. srpna

KLAUN FAMILY - NÁMOŘNICKÁ POHÁDKA
Klauni Olina a Hubert zakotvili v manželském přístavu, ale touha po dobrodružství odnáší Hubertovy myšlenky daleko za obzor. A tak Hubert s Olinou vyplují na dalekou plavbu, aby našli nejvzácnější poklad. Divadlo / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

sobota 3. srpna

ADELE - 21
V době, kdy už to vypadalo, že se hudba definitivně přestala kupovat ve velkém, přišel šok v podobě alba od rodačky z Tottenhamu. Poslechový večer / Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19 hodin. Zdarma.

ANDRÉ RIEU - SMÍM PROSIT?
Po předchozích mimořádně úspěšných titulech (Amore a Koncert ze Sydney) míří do kin i letošní koncert Andrého Rieu z jeho rodného Maastrichtu. Tentokrát v rytmu valčíku a s podtitulem Smím prosit? Charismatický Maestro spolu s Orchestrem Johanna Strausse překvapí publikum elegantními tanečními kreacemi a rovněž spoustou zábavy. André Rieu říká: „Letošní rok pro mě bude mimořádný, bude se hrát hudba mého srdce: valčík. Přijďte a užijte si společně s námi pohupování „Na krásném modrém Dunaji" i další oblíbené skladby a samozřejmě skvělou zábavu. Chci vás v kinech všechny roztancovat v uličkách mezi řadami."
Filmová projekce. Letní kino Turnov od 21.15 hodin. V předprodeji 200 Kč / na místě 250 Kč.

Samostatné pozvánky a články o nedávných akcích:

Festival Dvořákův Turnov a Sychrov představí opět klasickou hudbu

Co jste zmeškali z turnovské kultury v červnu?

Aktuální kultura ve městech Pojizeří:

Červencová nabídka kina Sféra a letního v Turnově

Hudební léto 2019 aneb Přehled koncertů a festivalů v Pojizeří

Akce Kulturního centra Golf Semily o prázdninách

Program Jilemnického léta 2019

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě o prázdninách

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Areál Maškovy zahrady v Turnově zahájí letní sezonu 20. června
Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Při stavbě vedení vysokého napětí u Pecky usazoval stožáry vrtulník
Jablonec rozezpívala ABBA

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
28.05.: Díky úpravě sazby DPH se malinko sníží ceny vodného a stočného

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT