Červencový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

05.07.2019 19:54:02 | Autor: KIS Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou

Červencový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

V Městském kině v Lomnici nad Popelkou v červenci uvidíte snímky Yesterday, X-men: Dark Phoenix, Srážka s láskou, Spider-man. Daleko od domova, Lví král, Uzly a pomeranče nebo Spolujízda.

Pátek 5. 7. 2019 od 17:30 hodin

YESTERDAY
2D / DOLBY ATMOS / Komedie / Hudební / Romantický / Fantasy / Velká Británie, 2019, délka filmu: 112 minut,české titulky, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.
Hudební komedieYesterdayvypráví neuvěřitelný příběh neúspěšného muzikanta, který vyhraje jackpot vživotní loterii. Jak se to stane? Jednou ráno se probudí a zjistí, že nikdo na světě si nepamatuje na legendární skupinu Beatles a její písničky. Na Ringa, Paula, George a Johna si vzpomíná jen on, a to mu dává příležitost stvořit hromadu nesmrtelných hitů, které mu zajistí bohatství a slávu, tedy všechno, co si člověk může přát. Skoro všechno. Ne nadarmo Beatles složili i písničku „All You Need Is Love".

Pátek 5. 7. 2019 od 20:00 hodin

SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMOVA
2D/ Akční / Dobrodružný / Sci-fi /USA, 2019, délka filmu: 130minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.
Peter Parker se vrací ve snímkuSpider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové sérieSpider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused asuperhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ aostatními na prázdniny do Evropy. Petrův plán nechat na pár týdnů superhrdinství aužívat si vezme brzy za své, neboť Spider-Manovi zkříží cestu agent Nick Fury. Ten poPeterovi chce, aby mu pomohl vypátrat, pročna starý kontinent útočí obří elementálové.

Sobota 6.7. 2019 od 20:00 hodin

SRÁŽKA S LÁSKOU
2D / Komedie / Romantický /USA, 2019, délka filmu: 125 minut, české titulky, 15+, vstupné 130 Kč.
Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného -kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu" a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí.

Neděle 7. 7. 2019 od 20:00 hodin

X-MEN: DARK PHOENIX
2D / Akční / Dobrodružný / Sci-fi / USA, 2019, délka filmu: 114 min, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.
Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony. Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava, která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli -jednomu znich.

KINOKOMPARZ: Pátek 12. 7. 2019 od 10:00 hodin

SKLENĚNÝ POKOJ
2D / Drama/ Česko/Slovensko, 2019, délka filmu: 104minut, české znění, 12+, vstupné 60 Kč.
Na kopci nad Brnem vyrostl počátkem třicátých let minulého století obdivuhodný dům. Mistrovské dílo modernistické architektury z betonu a oceli je dílem slavného architekta von Abta. Středobodem domu je „Skleněný pokoj". Von Abt tuto jedinečnou stavbu navrhl pro bohatého podnikatele Viktora Landauera, jeho ženu Liesel a jejich rodinu. Skleněný pokoj se stává nejen architektonickým skvostem, ale i synonymem krásy, modernosti, otevřenosti, stejně jako symbolem nadějí mladého československého národa, symbolem budoucnosti. Rodinný život, jaký si Liesel vysnila, prostoupený světlem a klidem průzračného prostoru, naplněný láskou a umocněný vztahem s nerozlučnou přítelkyní Hanou však netrvá dlouho. Viktor je Žid a Evropu čím dál víc zahaluje stín nacismu. Rodina se připravuje na odchod do exilu. Další ranou je pro Liesel bolestné zjištění, že Viktor má poměr s mladou ženou Katou, jíž jako válečné uprchlici poskytli ve svém domě azyl. Liesel se silněji upíná k Haně. Zatímco ona je ve svých citech rezervovaná, Hana je volnomyšlenkářka, která si ráda užívá všeho šťavnatého, co život přináší. A přestože Liesel cítí, že za jejich přátelstvím klíčí něco víc, brání se dát tomu průchod. V panice a zmatku, které provázejí německou invazi, Landauerovi za dramatických okolností prchají z Československa. Vila však zůstává a její příběh pokračuje.Hana a její manžel Oskar, právník Landauerových,se rozhodli zůstat v Brně. Díky poměru s německým konstruktérem Stahlem se před Hanou otevře možnost návratu do magického Skleněného pokoje a ona oživuje vzpomínky na Liesel a předválečnou dobu plnou nadějí. Nucené odloučení jakoby posilovalo jejich vzájemné city. Obě ženy si píší bez toho, aby se dočkaly odpovědí a dozvěděly se, jaký je osud té druhé. Po válce je vila zničená, okna rozmetala bomba. Naděje, kterou Skleněný pokoj symbolizuje, však zůstává.

Pátek 12. 7. 2019 od 17:30 hodin

SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMOVA
2D / Akční / Dobrodružný / Sci-fi / USA, 2019, délka filmu: 130minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.
Peter Parker se vrací ve snímkuSpider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové sérieSpider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused asuperhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ aostatními na prázdniny do Evropy. Petrův plán nechat na pár týdnů superhrdinství aužívat si vezme brzy za své, neboť Spider-Manovi zkříží cestu agent Nick Fury. Ten poPeterovi chce, aby mu pomohl vypátrat, proč na starý kontinent útočí obří elementálové.

Pátek 12. 7. 2019 od 20:00 hodin

SPOLUJÍZDA
2D / Akční/ Komedie/ USA, 2019, délka filmu: 105minut, české titulky, 12+,vstupné 120Kč Když krotký řidič Uberunabere do svého auta dalšího zákazníka, rozezleného inkognito policajta, který je na stopě brutálního vraha, čeká ho šílená jízda. Během nísi musí zachovat zdravý rozum a pětihvězdičkové hodnocení.

Sobota 13. 7. 2019 od 20:00 hodin

UZLY A POMERANČE
2D / Drama / Rodinný / Romantický / Česko / Německo / Slovensko, 2019, délka filmu: 92minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120Kč.
Láska k dívce vonící po pomerančích, zauzlovaný vztah k otci, síla a něha věnovaná malé sestře a stádo koní. To je Darkův svět, to je příběh o šťastném i bolestném dospívání v odloučenosti a kráse Lužických hor. Koně tu nejsou drahé exempláře dostihových stájí, ale bytosti, o které je třeba pečovat a mít je rád. Jenže ani to nestačí, jak Darek pozná na sklonku léta, které je tečkou za jeho dětstvím. Tak jako každá tečka i tahle znamená nejen konec, ale zároveň nový začátek.

Neděle 14. 7. 2019 od 20:00 hodin

YESTERDAY
2D / DOLBY ATMOS / Komedie / Hudební / Romantický / Fantasy / Velká Británie, 2019, délka filmu: 112 minut, české titulky, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.
Hudební komedieYesterdayvypráví neuvěřitelný příběh neúspěšného muzikanta, který vyhraje jackpot vživotní loterii. Jak se to stane? Jednou ráno se probudí a zjistí, že nikdo na světě si nepamatuje na legendární skupinu Beatles a její písničky. Na Ringa, Paula, George a Johna si vzpomíná jen on, a to mu dává příležitost stvořit hromadunesmrtelných hitů, které mu zajistí bohatství a slávu, tedy všechno, co si člověk může přát. Skoro všechno. Ne nadarmo Beatles složili i písničku „All You Need Is Love".

KINOKOTEL: Čtvrtek 18. 7. 2019 od 19:00 hodin

SAMA NOCÍ TMOU
2D / Horor / Romantický / Drama / USA, 2014, délka filmu: 99 minut, české titulky, 12+, vstupné 100 Kč.
Po Zkaženém městě, domově pasáků, dealerů a prostitutek, se po nocích toulá mladá osamělá upírka a podle vlastních měřítek nastoluje pořádek. Až nečekané setkání s Perským Jamesem Deanem vytrhne dívku z její osamělé a smutné rutiny. Mladý muž je totiž snad posledním obyvatelem tohoto města, který si uvědomuje rozdíl mezi dobrem a zlem. Vizuálně výrazný celovečerní debut íránské režisérky Any Lily Amirpour vznikl v americké produkci a vyniká působivou ponurou atmosférou, svérázným humorem i promyšlenými odkazy na symboly západní popkultury. Mluví se o něm jako o prvním íránském upírském westernu a odráží režisérčinu zálibu v brakových žánrech. Výsledkem je chytrý a těžko zařaditelný žánrový mix, který nezapře inspiraci hororovými filmy, westernem, komiksem a íránskou novou vlnou. Slovy režisérky je to jako kdyby spolu Sergio Leone a David Lynch měli malého íránského rockera a hlídat jim ho přišel Nosferatu.

Pátek 19. 7. 2019 od 17:00 hodin a sobota 20. 7. 2019 od 17:30

LVÍ KRÁL
2D / Animovaný/ Dobrodružný/ Rodinný/ USA, 2019, délka filmu: 109 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.
SnímekLví králod studia Disney, jenž režírovalJon Favreau (Kniha džunglí), se odehrává vafrické savaně, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Malý lví princ Simba zbožňuje svého otce, lvího krále Mufasu, apřipravuje se na svou budoucí vládu. Avšak ne všichni se zmalého Simby radují. Mufasův bratr Scar, původní následník trůnu, spřádá své vlastní, temné plány. Souboj oLví skálu plný intrik, dramat aponečekané tragédii skončí Simbovým vyhnanstvím. Za pomoci dvou nových přátel musí Simba dospět astát se tím, kým je mu souzeno být.

Sobota 20. 7. 2019 od 20:00 hodin

BEZ VĚCÍ NAD VĚCÍ
2D / Komedie / Německo, 2018, délka filmu: 111 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.
Nejlepší přátelé Toni a Paul se na 100 dnů vzdají díky sázce všeho, co vlastní. Každý den dostanou jednu ze svých věcí zpět. Během této výzvy si možná uvědomí, že jediné, bez čeho nelze žít, je přátelství.

Neděle 21. 7. 2019 od 17:30 hodin

SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMOVA
2D / Akční / Dobrodružný / Sci-fi / USA, 2019, délka filmu: 130 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.
Peter Parker se vrací ve snímkuSpider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové sérieSpider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused asuperhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ aostatními na prázdniny do Evropy. Petrův plán nechat na pár týdnů superhrdinství aužívat sivezme brzy za své, neboť Spider-Manovi zkříží cestu agent Nick Fury. Ten poPeterovi chce, aby mu pomohl vypátrat, proč na starý kontinent útočí obří elementálové.

Neděle 21. 7. 2019 od 20:00 hodin

SRÁŽKA S LÁSKOU
2D / Komedie / Romantický / USA, 2019, délka filmu: 125 minut, české titulky, 15+, vstupné 130Kč Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnosts obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného -kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu" a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. 

Změna programu vyhrazena! Možnost přidání dalších projekcí divácky žádaných filmů -aktuálně sledujte na www.kino.kislomnice.cz.

Související články:

Ohlédnutí za otevřením zrekonstruovaného lomnického kina

Slavnostní otevření kina v Lomnici nad Popelkou po jeho rekonstrukci<br />Autor: Radek Hlubuček

FOTO: Filmem Všechno bude otevřeli zrekonstruované lomnické kino

Podrobnosti o výstavbě a technické parametry kina

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Červencová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Červencová nabídka kina Sféra a letního v Turnově

Prázdninová nabídka Kina 70 Jilemnice

Letní kino v Semilech zahájí sezonu 21. června

Letní kino v Jilemnici bude letos promítat na celkem šesti místech

Letní kino v Železném Brodě uvede dvě české komedie

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Starosta Turnova se setká s obyvateli Kasáren, Hruštice a Károvska

Ve středu 13. listopadu proběhne poslední setkání starosty s občany v letošním roce. Setkání se uskuteční v jídelně ZŠ Žižkova od 17 hodin. Přijďte podiskutovat o tom, co vás ve vaší části města trápí! Hlavní témata: Bytová zóna Hruštice, Dopravní situace v ulici Žižkova, Městské sady a Mateřská škola Zborovská.

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hejtman a ředitel HZS ocenili reprezentanty hasičských sportů
Lomničtí hokejisté prohráli vysoko 8:3 ve Frýdlantě
Po výhře v České Lípě drží turnovští hokejisté třetí místo
Radio Kulíšek slavilo setkáním 25. výročí
Na 600 Turnováků přivítalo svatého Martina

Nejčtenější články

10.11.: FOTO: Gabriela Jakoubková představila v Jilemnici svou čtvrtou knihu
11.11.: Hořela chalupa v Jesenném, při zásahu se zranil jeden z hasičů
10.11.: Zhodnocení krajského přeboru po podzimu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT