Přehled fotbalových výsledků druhého podzimního kola

18.08.2019 19:59:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků druhého podzimního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 17. do neděle 18. srpna 2019. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

První domácí zápas v ČFL v historii hrál FK Přepeře, který přivítal v sobotu dopoledne SK Sokol Brozany a zvítězil 2:0. V krajském přeboru hrálo v sobotu odpoledne doma Rovensko proti Frýdlantu a podlehlo mu 0:4.

V neděli Turnov hrál proti Novému Boru, což by měl být další adept na přední příčky, ale domácí vyhráli 7:0, když všechny góly nastříleli už v prním poločase! V I.A třídě Lomnice v sobotu jasně porazila 4:1 Pěnčín a Košťálov/ Libštát prohrál 1:3 s Rynolticemi.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

Fortuna ČFL B

FK Přepeře - SK Sokol Brozany 2:0 (0:0) Podrobnosti a videosestřih

Tabulka:

1. FK Mladá Boleslav B 2 2 0 0 7:0 5 1 0
2. TJ Sokol Živanice 2 2 0 0 6:4 5 1 0
3. SK Zápy 2 1 0 1 6:3 4 0 1
4. FC Hradec Králové B 2 1 0 1 2:1 4 0 1
5. FK Dukla Praha B 2 1 0 1 7:6 3 0 0
6. FK Zbuzany 1953 2 1 0 1 6:5 3 0 0
7. FK Jablonec B 2 1 0 1 4:4 3 0 0
8. FK Přepeře 2 1 0 1 4:4 3 0 0
9. SK Sokol Brozany 2 1 0 1 2:2 3 0 0
10. TJ Slovan Velvary 2 1 0 1 2:2 3 0 0
11. FK Pardubice B 2 1 0 1 5:7 3 0 0
12. TJ Jiskra Ústí n. O. 2 1 0 1 4:6 3 0 0
13. FC Slovan Liberec B 2 1 0 1 1:3 3 0 0
14. FK Chlumec n. C. 2 1 0 1 3:7 3 0 0
15. FK Teplice B 2 0 0 2 3:5 0 0 0
16. Bohemians Praha 1905 B 2 0 0 2 1:4 0 0 0

Krajský přebor

Rovensko - Frýdlant 0:4 (0:2) Podrobnosti

Železný Brod - Skalice 0:3 (0:1)

Turnov - Nový Bor 7:0 (7:0) Podrobnosti

Višňová - Sedmihorky 5:3 (3:1) Podrobnosti

Tabulka:

1.Turnov220014:36
2.Višňová 22009:36
3.Stráž p. R.               
220010:56
4.Doksy22008:46
5.Mšeno 22004:26
6.Chrastava210110:43
7.Skalice21013:13
8.Frýdlant21017:73
9.Nový Bor21016:73
10.Sedmihorky 20024:80
11.Železný Brod20023:100
12.Hrádek n. N.20022:90
13.Rovensko p. T. 20020:80
14.Desná20024:130

I.A třída

Lomnice - Pěnčín 4:1 (2:1) Podrobnosti

Pěnčín u Turnova - Bělá 1:3 (1:0) Podrobnosti

Košťálov/ Libštát - Rynoltice 1:3 (1:1) Podrobnosti

Jenišovice - Mimoň 3:0 (3:0) Podrobnosti

Hejnice - Horní Branná 5:0 (3:0) Podrobnosti

Tabulka:

1.Lomnice n. P. 220010:26
2.Jenišovice 22009:36
3.Bělá 22008:56
4.Ruprechtice22005:26
5.Hejnice21017:33
6.Košťálov/ Libštát        21017:33
7.Bílý Kostel n. N.21019:73
8.FC Pěnčín21016:63
9.Rynoltice 21015:53
10.Mimoň21014:53
11.Doubí20022:70
12.Horní Branná 20023:110
13.Krásná Studánka 20023:110
14.Sokol Pěnčín 20021:90

I.B třídy východ

Přepeře B - Studenec 2:2 (1:1) Fotografie z utkání

Albrechtice - Hodkovice 4:2 (3:1)
Bozkov - Velké Hamry B 3:3 (1:1)
Rychnov - Plavy 3:4 (1:2)
Lučany n. N. - Jablonec n. J. 6:1 (3:0)
Držkov - Semily 3:3 (2:1)
Smržovka - Harrachov 3:1 (3:0)

Podrobnosti k I.B třídě

Tabulka:

1.Albrechtice/Jiřetín       22009:46
2.Plavy 22008:36
3.Velké Hamry B 21107:44
4.Studenec21105:34
5.Rychnov210112:53
6.Lučany n. N.21017:43
7.Harrachov 21014:43
8.Smržovka 21013:53
9.Přepeře B 10102:21
10.Držkov 20114:61
11.Bozkov 20115:81
12.Semily20114:71
13.Hodkovice n. M. 10012:40
14.Jablonec n. J.20022:150

Winner sport Okresní přebor

Vysoké - Libštát 1:6 (1:3)
Roztoky - Nová Ves 3:1 (3:0)
Mříčná - Stružinec 3:1 (2:0)
Mírová - Martinice 8:1 (1:1)
Benecko - Jilemnice 0:4 (0:2)
Horní Branná B - Poniklá 1:4 (0:3)

Podrobnosti k okresnímu přeboru

Tabulka:

1.Mírová p. K.              220011:16
2.Libštát 220012:36
3.Roztoky 22004:16
4.Mříčná 21016:53
5.Nová Ves 21015:43
6.Jilemnice 21014:33
7.Poniklá21016:73
8.Benecko 21013:53
9.Martinice 21015:113
10.Stružinec 20021:40
11.Horní Branná B 20022:70
12.Vysoké n. J.20022:100

Okresní soutěž

Zálesní Lhota - Sport Future Studenec 4:1 (2:0)
Semily B - Kruh 1:5 (0:1)
Víchová - Horka 3:0 (3:0)
Tatobity - Bozkov B 3:0 (0:0)
SK Studenec B - Košťálov/ Libštát C 3:3 (2:1)
Přepeře C - Rovensko B 3:6 (2:4)

Podrobnosti k okresní soutěži

Tabulka:

1.Kruh 220010:26
2.Tatobity22008:36
3.Rovensko B 211010:74
4.Přepeře C 21016:63
5.Horka 21015:53
6.Víchová 21013:33
7.Zálesní Lhota 21015:63
8.SK Studenec B 20205:52
9.Košťálov/ Libštát C     20116:81
10.Bozkov B 20114:71
11.SF Studenec 20113:61
12.Semily B 20023:100

Související články:

Díky zlepšení ve druhé půli Přepeře zdolaly Dvůr a v Mol cupu jdou dál

Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola

FOTO: Semilský Memoriál Vladimíra Křapky vyhrál Železný Brod

Michal Kupka: ČFL už je nad plán, těším se na zápasy s ligovými béčky

Krajský přebor: Jaké ambice mají Turnov, Sedmihorky a Rovensko

I.A třída: Změny v týmech Lomnice, Košťálova, Horní Branné a Bělé

V Mol cupu jdou Přepeře dál po výhře v Trutnově

FOTO: Při oslavě fotbalisté Přepeř podlehli staré gardě Slavie

Škatulata aneb Jaké bude složení fotbalových soutěží?

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Slavnostně otevřeli novou rozhlednu Schovanka v Plavech

Obrazem: Slavnostní otevření nové rozhledny Schovanka v Plavech V Plavech v místní sokolovně v sobotu 1. srpna 2020 slavnostně otevřeli rozhlednu Schovanka a současně nově opravené Posezení pod Schovankou. Na rozhlednu vystoupáme po zdolání 35 točitých schodů, na které vstupujeme hned od barového pultu nově opraveného „posezení“. Všichni návštěvníci byli velice mile překvapeni, přičemž obdivovali realizaci a preciznost zpracování tak trochu cimrmanovského nápadu, jedná se o skutečný unikát. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Klasickej postup band zahraje na muzejní zahrádce v Semilech

Již třetí hudební večer tohoto léta se koná 7. srpna od 18 hodin na muzejní zahrádce v Semilech. Tentokrát zahraje kytarové duo z kapely Klasickej postup band. V jejich repertoáru jsou popové, rockové a big beatové písně, při kterých si můžete i zatančit. V případě špatného počasí se koncert přesune do Pojizerské galerie. Celý program letních večerů na muzejní zahrádce


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Shrnutí situace s Covidem za červenec v Libereckém kraji
Po stopách řemesel v kraji: kováři z vesnic vymizeli, ale nezaniknou
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 7. do 9. srpna
Pramen Boží vody ve Stromkovicích doplňuje křížová cesta
Opravy komunikací v Turnově neustaly ani přes letní měsíce

Nejčtenější články

05.08.: Dva kluci zachránili v Semilech sebevraha před vykrvácením
05.08.: Obrazem: Legiovlak dorazil na martinické nádraží
06.08.: Hasič z Košťálova Josef Riegr oslavil 100 let

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT