Dalmach Turnov rozdrtil Combix Ústí a posunul se na druhé místo

21.11.2018 17:30:32 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovský Dalmach si celkem hladce poradil s nekompletním ústeckým Combixem, aniž by obdržel branku. Celé utkání se hrálo za neustále převahy domácího celku. Soupeř dorazil k utkání jen s jediným hráčem na střídání a přijatelné skóre držel jen do poločasové přestávky.

TJ FC Dalmach Turnov - Gold Combix Ústí n. L. 7:0 (2:0)

Domácí svou převahu poprvé zužitkovali v 5. minutě Špínou. Po čtvrthodině hry přidal pojistku Šimek, a to bylo do přestávky vše. V utkání nevalné úrovně se domácím začalo střelecky dařit až v závěrečné čtvrtině utkání, kdy přišly dvě slepené branky Fedorka a D. Hurta. Pátou branku přidal Špína (druhý zásah) a v posledních minutách hry stihl vystřelit hattrick D. Hurt.

Hosté se k ničemu prakticky nedostali, tak zcela zaslouženě odjeli s prázdnou a bez vstřelené branky. Domácí střelecky táhnul D. Hurt (3+1), tři branky připravil Randák. Combix zůstává po třech kolech na nule. Dalmach se posunul na druhou příčku.

Branky (asistence): 5. Špína Marcel (Fedorko Jan), 15. Šimek Jiří (Hurt Daniel), 27. Fedorko Jan, 28. Hurt Daniel (Randák Matěj), 33. Špína Marcel, 39. Hurt Daniel (Randák Matěj), 40. Hurt Daniel (Randák Matěj). Rozhodčí: Vrtal, Čurda, ŽK: 1:2 (Hurt Daniel - Reischel Ondřej, Kupka Radek). Diváků: 100. TJ FC Dalmach Turnov: Semenský Martin, Krejčík Aleš, Prokopec Petr, Pařízek Michal, Randák Matěj, Fedorko Jan, Pecka Tomáš, Vítek Pavel, Hurt Daniel, Šimek Jiří, Špína Marcel. Gold Combix Ústí n. L.: Reischel Ondřej, Friedl Tomáš, Kupka Radek, Barnat Petr, Vondráček Michal, Schmied Lukáš Nejlepší hráči: D. Hurt, A. Krejčík (oba Turnov), R. Kupka (Ústí).

Dalmach si přivezl vysokou výhru 9:1 z Chomutova