Derby v krajském přeboru zvládly v Rovensku lépe Sedmihorky

24.09.2018 20:01:14 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Rovensko pod Troskami,Karlovice - Sedmihorky

V 6. kole krajského přeboru bylo na programu derby Rovensko - Sedmihorky. Zápas tentokrát sedl mnohem více hostům, kteří vstřelili dva góly už do 10. minuty. Domácí se pak zlepšili, ale zvrátit už utkání nedokázali.

Rovensko p. T. - Sedmihorky 1:3 (0:2)

V úvodu utkání hosté zřejmě zaskočili domácí aktivní hrou, kterou také vyjádřil v 8. minutě první brankou Hořák. Už předtím měli šance Mach, Špína i Hořák. V 10. minutě Holý tvrdou střelou z dálky k tyči zvýšil na 0:2. Dvě šance poté měli i domácí, ale neproměnili je. Ve 30. minutě unikl znovu Hořák, gólman Prokopec jeho střelu vyrazil na roh.

na začátku druhé půle měli domácí velkou šanci na snížení, ale Koudelka včas vyběhl. V 59. minutě se marek probil a z úhlu prostřelil gólmana Rovenska. V 85. minutě zmírnil domácí prohru snížením na konečných 1:3 střídající Koubek.

„Dva rychlé góly v úvodu zápas rozhodly. Hosté pak měli více chuti do hry. Dostáváme moc gólů právě v začátcích utkání a pak se nadřeme na naše góly. Soupeř byl živější a šel víc za výhrou. Nám se nedařila ani kombinace - nebyl to náš den," hodnotil zápas hrající trenér Rovenska Jaroslav Mencl.

„Chválíme hráče za bojovnost, zasloužené naše vítězství," uvedl asistent trenéra Sedmihorek Miroslav Kobrle.

Branky: 85. Koubek - 8. Hořák, 10. Holý, 59. Marek. Rozhodčí: Koutník - Miškař, Martínek. ŽK: 4:3. Diváků: 150. Rovensko: Prokopec - Kočí, Drahovzal (83. Mikule), Bangha, Bakeš - Krejčík (46. Koubek), Štěpnička, Mencl (73. Vagenknecht), M. Pařízek, A. Pařízek (46. Soukeník) - L. Malý. Sedmihorky: Koudelka - Holý, Marek, Čermák, Švarc - Škréta, Močkovský, Kroupa, Janata (87. Najman) - Špína, Hořák (78. Beneš).