Družstvo semilských hasičů druhé v krajské soutěži

10.06.2015 21:40:48 | Autor: Zdenka Štrauchová a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily,Liberecký kraj,Pojizeří

Družstvo semilských hasičů druhé v krajské soutěži

V Liberci se ve středu 10. června konala Krajská soutěž HZS Libereckého kraje v požárním sportu. V celkovém pořadí bylo za vítězným Libercem druhé družstvo Územního odboru Semily, v jednotlivcích byl třetí semilský Jakub Menšík.

Po slavnostním nástupu soutěž odstartovala na centrální stanici v Liberci, kde probíhal výstup do 4. patra cvičné věže. Poté se závodníci přesunuli na městský stadion. Zde je čekal běh na 100 metrů s překážkami, štafeta 4x 100 metrů s překážkami a nakonec požární útok. Oproti minulým ročníkům soutěžícím počasí přálo, a proběhly tak všechny disciplíny.

Po součtu výsledků se mohl ve dvojboji ze zlata radovat Martin Kullhavý ze stanice Liberec, stříbrnou příčku obsadil Zdeněk Jirouš taktéž ze stanice Liberec a bronz vybojoval Jakub Menšík z ÚO Semily. V celkovém pořadí dopadly jednotlivé územní odbory následovně: První místo náleželo ÚO Liberec, druhé místo získal ÚO Semily, třetí příčka připadla ÚO Jablonec nad Nisou a jako čtvrtí odjížděli ze soutěže hasiči z ÚO Česká Lípa. Kompletní výsledky s časy si můžete stáhnout v přiloženém souboru pod článkem.

Podobné články najdete v rubrice SPORT - Hasičský sport

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Kompletní výsledky Krajská soutěž HZS LK 2015

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Lídrem TOP 09 v Libereckém kraji bude Zdeněk Chmelík

Výkonný výbor TOP 09 schválil kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Lídrem TOP 09 v Libereckém kraji se stal zastupitel města Liberec a technický ředitel výrobní firmy Zdeněk Chmelík. Na dalších místech kandidátky najdeme lékaře Miloše Rejmonta, krajinného inženýra Jiřího Klápštěho nebo ředitele jazykové školy Jiřího Vondráčka. TOP 09 bude kandidovat v koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09). „Česká republika potřebuje plán pro cestu z krize, musíme konečně rozsvítit světlo na konci tunelu. Jako podnikatel sám moc dobře vím, jak těžké to dnes podnikatelé mají. Řadě z nich koronavirová krize zničila podnikání, jiní se drží zuby nehty a docházejí jim síly. Stát se bohužel na některé z nich úplně vykašlal a jiným poskytl jen nedostatečnou podporu. To jsou problémy, které musíme začít řešit co nejdřív,“ řekl lídr TOP 09 Zdeněk Chmelík.

Tipy na výlety po Českém ráji v nové podobě

Období jara a s ním spojené výletování se blíží. Pro snazší orientaci v nabídce regionu Sdružení Český ráj pro zájemce připravuje tipy na výlety v nové formě elektronického flipbooku. Aktuálně jsou k dispozici první z nich, a to je Český ráj ve filmu a pohádkách. „V katalogu najdete deset tipů na pohádkové výlety, v rámci kterých se můžete vypravit například na zámek Sychrov za princeznou Zlatovláskou, za čerty do Klokočských skal nebo loupežníkem Rumcajsem do Jičína. Flipbook si můžete pohodlně otevřít ve svých počítačích i telefonech, tipy jsou doplněny o fotogalerie a také trasu výletu na portálu mapy.cz," přiblížila Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sklářský gigant Crystalex přežil vlastní smrt
Podkrkonošská uzenina z Bělé sklízí úspěchy celá léta
Hořel dům ve Frýdštejně, jednu osobu ošetřili záchranáři
Všímavý semilský hasič uspíšil záchranu zraněné sousedky
Data ze sčítačů potvrzují výjimečnost turistického roku 2020

Nejčtenější články

02.03.: Všímavý semilský hasič uspíšil záchranu zraněné sousedky
01.03.: ORP Turnov dostala výjimku z omezení pohybu osob
01.03.: Policisté kontrolovali mezi Turnovem a Svijany dálniční známky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT