Fotbalisté Semil remizovali v Doubí a Bozkov v přestřelce udolal Košťálov

03.02.2014 20:13:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Bozkov,Semily

Kromě divizních se již začali připravovat i fotbalisté krajských soutěží. Druhé utkání odehrály Semily, které remizovaly s Doubím. První herní zkoušku absolvovali hráči Bozkova, kteří v Lomnici nad Popelkou porazili Košťálov. Rezerva Turnova pak porazila Sedmihorky.

Doubí - Semily 4:4 (2:1)

V utkání dvou týmů krajského přeboru měli více ze hry hosté a brankou Bohatého se ujali vedení. Pak se domácí trochu šťastnými brankami dostali až do vedení 3:1, ale hosté nakonec dokázali vyrovnat na 4:4.

„Zápas splnil to, co jsme od něj očekávali. Po dopoledním tréninku si vybraných 11 hráčů vyzkoušelo plnou herní zátěž na 90 minut. Domácí mají mladý šikovný tým, který je za námi v tabulce jen o tři body, a s remízou na jeho hřišti jsme tak celkem spokojení," uvedl k utkání asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

Branky Semil: Bohatý, Šulc 2, Hájek. Sestava Semily: Kumprecht - Kočí, Hrmo, Kupka, Bohatý - Brett, Šulc - Vrchovský, Močkovský, Hájek - Hartman.

Ve středu 5. února se utkají semilští hráči s Novým Borem na jeho hřišti, v sobotu 8. února je pak čeká na umělé trávě v Lomnici nad Popelkou od 14 hodin utkání s Košťálovem.

Bozkov - Košťálov 6:3 (1:1)

První poločas byl na lomnickém novém hřišti s umělou trávou vyrovnaný herně i podle branek. Košťálovským ale nevyšel vstup do druhé části, kdy během deseti minut obdrželi tři góly.

„Ve druhém poločase jsme proměnili několik svých šancí, ale další ještě zůstaly nevyužité. Vládla hodně ofenzívní hra a útok dominoval nad obranami," dodal k utkání trenér Bozkova Milan Mayer.

Branky: Jíra 2, Havel, Krejčík, Plátek, Feri - Piry, K. Janata, Tuláček. Bozkov: Zemánek - Liďák, Feri, Jíra, Jeník (75. Kopal) - Krejčík, Prousek, Makula, Plátek - Havel, Coufal. Košťálov: Průcha - Stránský, Huráň, Klazar, I. Móro - K. Janata, Poledník, Cerman, Piry, Otmar - J. Sádek. Střídali: Šrajer, Smolík, Grafek,Stehlík, M. Janata, Tuláček.

Bozkov čeká další utkání v neděli 9. února v Jičíně proti Robousům a potom v pátek 14. února, opět v Jičíně, proti FKP Turnov.

FKP Turnov B - Sedmihorky 4:2 (1:1)

V prvním přípravném utkání se na umělé trávě v Českém Dubu utkali i fotbalisté Sedmihorek s rezervou Turnova. V bojovném zápase zvítězil Turnov, když dvěma brankami rozhodl až v závěru. Sedmihorky nastoupily v silně kombinované sestavě, s množstvím hráčů dorostu, kteří ale trenéry nezklamali. Oba góly Sedmihorek vstřelil D. Škréta, který hrál dosud právě za turnovskou rezervu, ale má na kontě i pár utkání za divizní áčko.

Sestava Sedmihorek: Prokopec - Bangha, Drahoňovský, M. Marek, Valentín - Iluska, Petrlák, Červinka, Pařízek - Škréta, Marcel Špína. Střídali: J. Marek, Feurich, Vávra.