FOTO: KTM Enduro cross country 2019 zakončil závod v Benešově

17.10.2019 21:54:34 | Autor: Markéta Josífková a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Benešov u Semil

FOTO: KTM Enduro cross country 2019 zakončil závod v Benešově

Posledním podnikem seriálu KTM Enduro cross country byl závod v Benešově u Semil o víkendu 12. a 13. října 2019, kde byl pořadatelem Enduro klub Semily. Přinášíme výsledky i fotogalerii Davida Bouchala.

Sobotní závod zahájili kategoriemi Licence A/ B, Veterán a 85ccm. Pro některé jezdce byl tento závod opravdu smolný, bohužel zde bylo hodně zraněných závodníků. Dopoledního závodu pod paprsky sluníčka se zúčastnilo 75 jezdců.

Nejlepším jezdcem v kategorii Licence A byl Hádek Jiří (Motosport Bozkov), v licencích B Křapka Jaroslav (AK Krakonoš Jilmnice),Veterán Hobby Kalfeřt Jan (Enduro Hrádek nad Nisou), Veterán Licence Pabiška Radek (Motosport Lhotka) a v kategorii do 85ccm Novák Jaroslav (Sidus racing team).

KTM Enduro cross country 2019 v Benešově u Semil<br />Autor: David Bouchal Odpoledního závodu, kde na startu stály Hobby jezdci, rozdělené do E1, E2, E3 se zúčastnilo 103 závodníků. Nejobsazenější kategorií tradičně byla Hobby E2, zde se zúčastnilo 49 jezdců. Trať byla po dopoledním závodě lehce upravená a některé části tratě byly zavřené, nejrychlejší hobby jezdec jedno kolo tratě jel 22 minut. Trať vedla po strništi, lesem a cestách.

Při nedělním východu slunce začaly přejímkou děti. V kategorii do 50 ccm jelo 12 závodníčků, v kategorii do 65 ccm osm. Nejlepším byl Brant Hugo a Voňavka Alex.

Dopolední start byl zahájen v 10.30, všechny kategorie startovaly po vlnách s časovým rozmezím. V neděli dohromady startovalo 97 jezdců.

Seriál závodů je pro letošní rok ukončený, definitivně se jezdci rozloučí 1. listopadu 2019 v divadle Krakonoš ve Vysokém nad Jizerou, všichni jsou srdečně zváni. Veškeré informace o celkovém vyhlášení, výsledky jednotlivců i týmů naleznete na ww.endurocc.cz.

Související články:

FOTO: Seriál KTM ECC pokračoval na mokru ve Vysokém

FOTO: Další díl seriálu KTM ECC se konal v Jilemnici a Mříčné

FOTO: Seriál KTM ECC pokračoval v Bystré nad Jizerou

FOTO: Enduro jezdci závodili v Loukově ve dvojicích i jednotlivě

FOTO: První závod v Bozkově odstartoval seriál KTM ECC 2019

Seriál KTM ECC 2019 zahájí prvním závodem v Bozkově

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Výsledky Benešov 12. 10. 2019 | Výsledky Benešov 13. 10. 2019 | Celkové výsledky KTM ECC 2019 | Soutěž týmů 2019 celkově

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 54 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Cimbálová muzika potěší fanoušky v semilském KC Golf

Po jarním úspěšném večeru s cimbálovkou a s ochutnávkou vína opakují v Semilech setkání i v době podzimní. A to v pátek 22. listopadu v Kulturním centru Golf. Zde v malém sále od 19.30 navodí příjemnou atmosféru Hradecká cimbálová muzika. Zazní písničky z Čech, Moravy, Slovenska, Maďarska, Rumunska i pár cikánských melodií. Listopadový program akcí v KC Golf Semily

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dramaťáci ze Žižkovky vystoupili na krajském setkání knihovníků
Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v listopadu
FOTO: Legendární Turbo zahrálo své hity v bozkovské sokolovně
Odborná komise vybrala studii pro turnovskou knihovnu
V Semilech pořádají nábor do hokejové přípravky

Nejčtenější články

14.11.: FOTO: Legendární Turbo zahrálo své hity v bozkovské sokolovně
12.11.: V Liberci se sešli ředitelé dětských domovů a volnočasových středisek
12.11.: Na 600 Turnováků přivítalo svatého Martina

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT