FOTO: Podmoklický pohár vyhráli muži Tatobit a ženy Košťálova

24.07.2017 19:46:29 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Podmoklický pohár vyhráli muži Tatobit a ženy Košťálova

SDH Semily Podmoklice pořádal v sobotu 22. července na spodním hřišti Městského stadionu Semily další díl Podkozákovské ligy s názvem Podmoklický pohár. Nejrychlejší čas mělo na místní rychlé trati družstvo Tatobit, mezi ženami byl nejlepší Košťálov.

Každé družstvo mělo k dispozici dva pokusy, na prostranství stadionu navíc šlo kromě přímého souboje vždy i o útoku na dva terče v jedné dráze. Účastnilo se celkem 21 družstev mužů a sedm družstev žen. V Podkozákovské lize se vyhlašují i nejlepší proudaři, v kategorii žen zvítězila proudařka Košťálova a v kategorii mužů proudař Tatobit.

Výsledky Podmoklický pohár 2017:

Muži: 1. Tatobity 13,14, 2. Smirady 14,73, 3. Frýdštejn 14,82, 4. Jílové 14,85, 5. Březová 14,92, 6. Malá Skála 14,92.

Ženy: 1. Košťálov 16,78, 2. Malá Skála B 16,88, 3. Bratříkov 17,51.

Související články:

Dorostenky Bozkova mají z českého šampionátu titul v požárním útoku

FOTO: Na Libštátském poháru nejlepší muži Ploužnice a ženy Košťálova

Jak probíhal loňský Podmoklický pohár?

Další články najdete v rubrice SPORT - Hasičský sport

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 19 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.

Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity

Liberecký kraj dokončil rekonstrukci objektu v ulici Na Šumavě v Jablonci nad Nisou. Vzniklo tam nové zázemí pro domov pro osoby se zdravotním postižením a zároveň nová odlehčovací služba komunitního typu, která umožní klientům žít přirozeným způsobem života. Investice Libereckého kraje dosáhla přibližně 16 milionů korun. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Semilská knihovna opět otevírá příležitost pro spisovatele
V jilemnickém muzeu se na přednášce více dozvíte o Markvarticích
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech

Nejčtenější články

15.03.: Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
15.03.: Studentka SUPŠ a VOŠ Turnov zvítězila v celostátní soutěži TeenDesign
16.03.: Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT