FOTO: Přepeře zahájily okresní přebor ve velkém stylu vítězstvím 8:1

12.08.2014 18:16:43 | Autor: Petr Ježek a Jiří Máka | Rubrika: SPORT | Obce: Stružinec,Libštát,Semily,Pojizeří

FOTO: Přepeře zahájily okresní přebor ve velkém stylu vítězstvím 8:1

Jasnou výhrou vstoupil v sobotu do okresního přeboru nováček FK Přepeře. Se dvěma posilami ze Semil doslova zválcoval 8:1 Novou Ves. V dalších utkáních vyhrály Roztoky překvapivě ve Stružinci a remízou skončilo derby Libštát - Bělá. Nedělní utkání byla kvůli silné bouřce odložena.

Pro nezpůsobilý terén nebylo odehráno utkání Košťálov B - Bělá, utkání Horní Branná B - Lomnice B  bylo ve 35. minutě utkání přerušeno pro průtrž mračen, ze stejného důvodu bylo ukončeno ve 27. minutě utkání Jilemnice B - Mříčná a nedohráno zůstalo i utkání Studenec - Víchová.

Stružinec - Roztoky 1:3 (1:0)

Ve stružineckém dresu skončila dlouholetá opora zálohy Honza Vágner. Nováčkem v týmu je Lukáš Böhm, který se do Stružince přistěhoval z Květnova u Havlíčkova Brodu a působil v Lípě hrající I. B třídu na Vysočině. Kvůli administrativním problémům ale ještě nemohl nastoupit. Domácím se podařilo prodloužit hostování všem klíčovým hráčům a proměnit hostování Schreyera z Dubnice v přestup. Hosté posílili kádr trenérským duem Otmar, Klápště a hráči Illnerem z Horní Branné, Tuláčkem z Košťálova a Mečířem z Jilemnice.

Stružinec začal aktivně. Po dvou menších šancích Votoček po dlouhém nákopu svedl v 19. minutě úspěšný souboj s oběma stopery a tvrdou umístěnou střelou zaznamenal úvodní branku Stružince. Votoček byl nadále hrozbou pro stopery Roztok, kteří si pomáhali i tvrdšími zákroky v pokutovém území, ovšem píšťalka hlavního arbitra zůstala vždy němá.

V 50. minutě Škopán vyrazil tečovaný balon na roh a z následného rohového kopu kapitán Mečíř hlavou vyrovnal na 1:1. V 60. minutě Illner hlavičkoval po trestném kopu do břevna. V 68. minutě se opakovala situace jako u vyrovnávacího gólu. Kupkár trefil hlavou břevno, balon byl odvrácen na roh a z něho se Kužel důrazem prosadil - 1:2. V 89. minutě byla k vidění sporná situace, která měla vliv na konečný výsledek. Stružinecký kanonýr Votoček překonal gólmana Dlabolu střelou po zemi, poté podle domácích nejspíše už za brankovou čárou odkopl balon stoper Mečíř. Rozhodčí Mikule byl daleko od situace a proto nechal pokračovat ve hře. Domácí byli rozhozeni z nastalé situace a hosté toho využili k rychlému brejku, ze kterého Jakub Nýdrle zvýšil na konečných 1:3.

V samém závěru zápasu zatrnulo všem přítomným. V nastavené 91. minutě se skácel stružinecký kanonýr Votoček v pokutovém území bez cizího zavinění. Byla přivolána rychlá záchranka a podle slov ošetřujícího lékaře došlo k prekolapsovému stavu z vyčerpání. Pro jistotu ho převezli na internu do Semil, kde se podrobil vyšetření.

Ke klíčovému momentu utkání se vyjádřil i trenér Roztok Stanislav Klápště: „Míč ve skutečnosti náš hráč Mečíř zachytil dobrých 10 centimetrů před brankovou čárou a odehrál do bezpečí. Rozhodčí to v bouřlivé atmosféře posoudil velmi správně. Ve druhém poločase jsme svou převahu vyjádřili i gólově. Utkání celkově mělo dobrou úroveň a bylo velmi bojovné. Divákům se muselo líbit."

Branky: 19. Votoček - 51. Mečíř, 69. Kužel, 89. Nýdrle Jakub. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 1:0. Diváků: 150. Sestava Stružince: Škopán - Hamáček, Vágenknecht, Martinec, Schreyer - Matěja, Ševců, Hloušek, D. Bláha - Votoček, Sehnoutek (84. Stránský). Sestava Roztok: Dlabola - Mečíř, Baytalon (63. O. David), D. Mikolášek - Kužel - Jar. Nýdrle, Illner, D. David - Jakub Nýdrle, Tuláček (75. V. David), Kupkár (88. L. Mikolášek).

Fotbal okresní přebor, utkání FK Přepeře - Sokol Nová Ves<br />Autor: Zdeněk Matura Přepeře - Nová Ves 8:1 (5:0)

Ambiciózní nováček z Přepeř (loni hrající jako Semily B v okresní soutěži) hned prvním utkání v okresním přeboru předvedl naplno svou sílu. Hráli za něj ovšem i Ježek a Nesvadba, kteří budou hrát většinu sezony za Semily.

Už v prvním poločase si Přepeře vypracovaly pětibrankové vedení, ve druhém poločase už hráči trochu zvolnili, jinak by si Nová Ves odvezla ze semilského stadionu zřejmě i dvouciferný příděl.

Branky: Ježek 3, Tokan 3, Víšek, Nesvadba - Tomášek. Rozhodčí: Soukup, ŽK: 0:1. Diváků: 50. Fotogalerie z utkání

Libštát - Bozkov B 1:1 (0:0)

Hosté z Bozkova byli téměř po celý zápas lepším týmem, ale nedokázali to vyjádřit kromě jedné výjimky brankově. Domácí se nevzdali a šťastnou brankou v závěru si připsali trochu šťastný bod. 

Branky: Šafář - Červený. Rozhodčí: Štuk, ŽK: 5:3. Diváků: 80.

Okresní soutěž: Na úvod vysoké výhry Přepeř B, Martinic i Poniklé

Související články:

Fotbalové kuriozity 2 aneb Co jste zažili při zápasech na jaře 2014

Okresní fotbalisté znají jízdní řád nové sezony

Okresní soutěž: Semily B vysokou výhrou oslavily postup do přeboru

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

Další aktuální fotbalové informace čtěte v rubrice SPORT - Fotbal 

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 33 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec vyhlásil soutěž architektů na novou podobu Slunečních lázní

V pondělí 9. září město Jablonec nad Nisou zveřejnilo ve Věstníku veřejných zakázek a v Úředním věstníku EU architektonickou soutěž, jejímž předmětem je řešení prostoru Slunečních lázní a okolí přehrady v Jablonci nad Nisou. Soutěž má přinést nejen řešení předmětné lokality, ale také partnera pro práci na dalších zásadních místech v okolí jablonecké přehrady. Další podrobnosti na Našem Jablonecku

Seminář ke kotlíkovým dotacím proběhne 16. září na turnovské radnici

Zateplení domu svépomoci, výměna oken a dveří, stavba nízkoenergetického domu, solární panely, zachytávání dešťové vody - i na to lze získat dotaci! V pondělí 16. září od 15 hodin se uskuteční v zasedací místnosti budovy Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335, č. 215 seminář ke kotlíkovým dotacím. Zároveň se zájemci dozví i informace o dotacích pro úspornou domácnost. Elektronický příjem žádostí bude odstartován v pondělí 23. září 2019 od 16 hodin. Odesláním elektronické žádosti si žadatelé zajistí pořadí, ovšem poté je třeba do 10 pracovních dní vytištěnou a podepsanou žádost včetně příloh doručit na adresu krajského úřadu. Více informací ke kotlíkovým dotacím


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozloučení s létem aneb Putování s Večerníčkem v Pelešanech
Komedie Tři v tom pobaví diváky ve Slané
Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola
Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného
Méně známé místo kraje: Čedičové Provodínské kameny

Nejčtenější články

12.09.: Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnácté
12.09.: Okresní přebor: Mírová v souboji o čelo vyplenila Libštát
14.09.: Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT